Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA-MP 0.3z RC2


BlueKat

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galėtu atsirast ir daugiau tų atnaujinimų , nes dabar tos versijos nelabai ir keičiasi , tik tai kad raidė kita , galėtu jau kasnors juos pradėti skatint padaryti normalų ir pilna atnaujinimai , man patiktu nauji skinai , mašinos ar kaškas panašaus , kaip ginklai ...

Apie ką ir kalbu koks 50% atnaujinimo - bugų taisymas, 40% - funkcijos ar callbackai, kuriuos kažin ar kada nors panaudosi, na tai 10% lieka kažkam prasmingam... Taip pat kiekvieno naujinimo aprašymas dažniausiai susidaro iš 4-6 punktų, atnaujinimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakykit... Būna, kad ir išleidžia gerų tų versijų, tarkim paimkim 0.3c versiją, tikrai ji yra nuostabi ir jos naujovės plačiai naudojamos iki šių dienų, nors ir išėjo kažkur prieš tris metus, tas pats ir su d ir e versijomis, kai išėjo galimybė groti radiją serveryje, išimti originalius objektus, pridėti e objektai... Kiekviena nauja versija yra kažkuom naudinga.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakykit... Būna, kad ir išleidžia gerų tų versijų, tarkim paimkim 0.3c versiją, tikrai ji yra nuostabi ir jos naujovės plačiai naudojamos iki šių dienų, nors ir išėjo kažkur prieš tris metus, tas pats ir su d ir e versijomis, kai išėjo galimybė groti radiją serveryje, išimti originalius objektus, pridėti e objektai... Kiekviena nauja versija yra kažkuom naudinga.

Pilnai pritariu,pavizdžiui buvo padaryta kokioje čia versijoje jau nepamenu kad mašinas,skinus ir kt buvo galima ringtis textdraw nu tarkim parašai /skin ir išoksta Textdraw su tais skinu pavizdžiai,kaip ir minėjai kekviena versija yra kažkuom naudinga.

O dėl to mta ir sa-mp tai gal nelyginkim,pavizdžiui aš niekada nejausiu potraukio žaisti mta vien dėl to kad jis man stringa dažnai + einant į skirtinga serveri dar siūnčia kažkokius failus taip apkraudami kompiuteri. Na mta gal labiausiai tinka FR serveriams bet ne kokiems real life.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai pritariu,pavizdžiui buvo padaryta kokioje čia versijoje jau nepamenu kad mašinas,skinus ir kt buvo galima ringtis textdraw nu tarkim parašai /skin ir išoksta Textdraw su tais skinu pavizdžiai,kaip ir minėjai kekviena versija yra kažkuom naudinga.

O dėl to mta ir sa-mp tai gal nelyginkim,pavizdžiui aš niekada nejausiu potraukio žaisti mta vien dėl to kad jis man stringa dažnai + einant į skirtinga serveri dar siūnčia kažkokius failus taip apkraudami kompiuteri. Na mta gal labiausiai tinka FR serveriams bet ne kokiems real life.

Tai buvo 0.3x versijos atnaujinimas. Būtent šis atnaujinimas manau ir buvo geriausias 0.3x versijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai aš išėjau buvo c versija, o kai grįžau pamačiau ir d, ir e, ir x, ir dabar z, kuri tik pretenduoja būti išleidžiama, bet nuo to niekas nepasikeitė, nieko naujo beveik nematau...

Atsimenu jog kažkada rašei tą pavyzdį lygindamas Battlefield 4 su SA-MP. Kaip abudu žaidimai išleidžia patch'ą ir atsiranda tonos klaidų po to. Aš palyginsiu Battlefield 4 su MTA. Abudu dalykai yra apkrauti tonomis dalykų kuriuos išnaudoja gal keletą žmonių, o viska kita yra nereikalingas dalykas kurį reklamuoja norint nurungt savo varžovus, bet kaip Ghosts(nors ir šūdas) bei SA-MP naikina Battlefield 4/MTA sales(BF4/Ghosts)/ ir player count(BF4/Ghosts/SA-MP/MTA). Pagal mano ir daugelio kitų akis.. Lengviau orentuotis platformoje kurioje viskas yra tiesiai šviesiai, balta ir juoda, o ne kur viskas mirksi ir niekas neaišku. Niekados nenorėk iš dalykų kurie yra nemokami ir neduodi nė cento kūrėjams kažkokio 3-AAA game.

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...