Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujasias champion - Yasuo | Kokios nuomonės ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2033de6daa_Yasuo-Splash-0.jpg

Taigi, turbūt daug kas matėte naująjį Champion'ą Yasuo, daug kas sako, kad jis panašus į Lee Sin. Taigi daug neaiškinsiu tik pateiksiu trumpą informaciją :


Kaina : 6300 IP / Kaina nuleista nuo 7800 IP
Tipas : Fighter bei Assasin
Spotlight vaizdinė medžiaga :


Redaguota , nario Gremlinas.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yasuo jau gan senas, bent pbe serveriuose. Jis kažkur jau 10 ar 15 ~ dienų yra. Beto suklydai ties kaina:

 

Kaina : 6300 RP / Kaina nuleista nuo 7800 RP  -  Kaina : 6300 IP / Kaina nuleista nuo 7800 IP

 

Pirkau už 7800, nesigailiu, champ geras, geri ypač passive skillu. Na tik pabrėžiu kurie norėsit isigyti, jog tai sunkiausias champ pagal mane iš visų kurie yra sukurti. Į lee sin nelabai panašus man bent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yasuo jau gan senas, bent pbe serveriuose. Jis kažkur jau 10 ar 15 ~ dienų yra. Beto suklydai ties kaina:

 

Kaina : 6300 RP / Kaina nuleista nuo 7800 RP  -  Kaina : 6300 IP / Kaina nuleista nuo 7800 IP

 

Pirkau už 7800, nesigailiu, champ geras, geri ypač passive skillu. Na tik pabrėžiu kurie norėsit isigyti, jog tai sunkiausias champ pagal mane iš visų kurie yra sukurti. Į lee sin nelabai panašus man bent.

Ahh, taip atsiprašau IP ne RP :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...