Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Populiarių/unikalių WAP/WEB žaidimų sąrašas [Pildom]


TacTician

Recommended Posts

Chidori.US.Lt (Naujas Wap Naruto zaidimas)

 

Nepyk, bet neatrodo labai jau rimtas. Suprask, kad pats pirmas įspūdis kyla pamačius žaidimo adresą.  Chidori.US.Lt viską sugadina todėl net dažnas net nebeina žiūrėti turinio. Nesiginčyju žaidimas gal ir neblogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk, bet neatrodo labai jau rimtas. Suprask, kad pats pirmas įspūdis kyla pamačius žaidimo adresą.  Chidori.US.Lt viską sugadina todėl net dažnas net nebeina žiūrėti turinio. Nesiginčyju žaidimas gal ir neblogas.

Nieko nereiškia ta galūnė... Beto šitam žmoguj yra 14 metų ir iš jo reiktu tikrai daug kam pasimokinti programavimo, žaidimas kurtas nuo nulio ir tikrai geros kokybės. O su laiku manau jog jeigu jo žaidimas sulauks pasisekimo gal ir bus nupirkta .lt galūnė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko nereiškia ta galūnė... Beto šitam žmoguj yra 14 metų ir iš jo reiktu tikrai daug kam pasimokinti programavimo, žaidimas kurtas nuo nulio ir tikrai geros kokybės. O su laiku manau jog jeigu jo žaidimas sulauks pasisekimo gal ir bus nupirkta .lt galūnė :)

14 metų, pff

 

jau kai tiek galėtų kažką geresnio kurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.supergames.lt/topic/174365-php-vvp-pirmojį-samp-vvp/

www.heaven-life.lt 

 

ten per heaven life sūkuriau UCP, kurioje galite kaupti taškus ( per event'ą laimi ir adminas tau pervėda kažkiek taškų) Tą sistemą rodo jeigu pervėdė tau, automizuota vip / dmd pirkimų sistema, ir kt.

 

ir greitai išvysite steam parduotuvę, aišku nieko automizuota, tiesiog galiu pasakyti kas bus tai pagrindas ACP, kadangi per ją visą web'ą galės tvarkyti nereikės net į failus lysti.. (nebent susiconfiginti kažką..) Kadangi bus galimybė pridėti žaidimus  / ištnirti žaidimus iš parduodamų žaidimų sąrašo, naujausių žaidimų ir pigiausių sąrašas (pridėti ištirnti), redagavimas apie mane ir apie projektą, daug ką, aišku jūs to nematysite kadangi viskas per acp

 

ir t.t.

 

Čia nesigyrui, nesireklamuoju, nieko nebandau pasirodyti kad kažką padarau ir tiek, bet temos autorius paprašė tai ir parašiau.. :) nepriimkit labai asmeniškai kažko kad čia gyriuosi ar kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

amm, tai žaidimą sūkuriau ir guli jis, nesugalvojų ūnikalių įdėjų ir nekūriu, ir jau baiginėjas wap era, sunku prasimušti, nebent kažkadą reikės bandyti o dabar kol esu projekte ir šeip programuoju žmonėm tai neprasidėdu

 

bėja, jeigu galiu sukurti tokias sistemas, žaidimą sūkurti tada aišku kad galiu :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 metų...

Sveiki visi  tai einu prie esmės taip žinau  šis žaidimas yra gerai žinomo wapmafija.lt žaidimo kopija bet kaip visi žino šitas žaidimas jau yra miręs. taigi kviečiu į kopiją bet daug geresnę ir tobulėjančia šio žaidimo versija   kur galite sutikti  puikia administraciją  draugišku žaidėju ir gerą žaidimo ekonomika žaidime. kaip žinoma  žaidimas neseniai startavo ir dar yra daug laiko prasižaisti bei tapti topiniu žaidėju .
trumpai apie patį žaidimą, visas veiksmas vyksta plėšimose  renkate stiprumą, intelektą  pliusus bei kitus resursus plėšdami tobulėjat perkate ginklus,gezus mašinas. jei nusibodo plėšti žaidime galite atrasti kitos veiklos pavizdžiui lenktynęs  su kitais žaidėjais viktorina, mini aukcijonus  bei bendraujanti chata . manau užtenką man rašyti nes matau nelabai man sekasi aprašyti tokius dalykus.  taigi užsukit pasižiūrėkit kam patiks pasilikit ;)
ir jei reiks kokios pagalbos kreipkities į moderatorių komandą arba į manę (Dream) .

Dėl aprašymu neigiamu komentarų nelaukiu ;) viskas skubiai surašytą ir šiaip neturiu  didelių įgudžiu aprašymu rašyme. atsiprašau už klaidas ;)

Svetainės adresas: www.Wapsmafija.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Galbūt ir nieko įspūdingo, bet keli žmogiukai pasiūlė goku.us.lt projektą. Šiaip tikrai nenorėjau kelti kojos vien dėl galūnės ir šiaip nesu aš tų wap mėgėjas, bet iš neturėjimo ką veikti atsitiko taip, kad užsukau ir visai patiko. Tikrai chill žaidimukas, tik galbūt naujam prie tokio stiliaus labai sunku prisiprasti (bent jau man taip buvo), o taip tikrai žaidėjai malonūs ir šiaip puiki vieta praleisti laiką. Mano manymu vienintelis minusas, kad nėra jis toks populiarus ir žaidžia 10-20 žaidėjų vienu metu, bet jeigu tai netrigdo, tai prašom užsukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 metų...
  • Parašė po 1 metų...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...