Peršokti į turinį

[PHP] [VVP] Pirmojį SAMP VVP


nesigilink

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi sūkuriau savo pirmąją SAMP VVP, tokią simple, daug kaip ir nėra, tik pagrindinės funkcijos.
Na, viską pamatysite per foto.
 
c5366ce32d30344e66ac2adfa3240aa4664.png
 
8869c31d0a4a4494679823226d7483b8938.png
 
4feb2b4aa91f90b0714ca24fd131ca06310.png
 
406de2c9c51b6803c6479be19414a628877.png
 
c16153d4873dc04f843bcf4e72f50658487.png
 
6a8217b33a69710d08d542db09c627c3124.png
 
Na, vertinkite.

 

Bėja, visos sistemos tokio kaip VIP Pirkimas, Skin keitimas, slaptažodio keitimas slapyvardžio keitimas veikia, nuema kažkiek kreditų ir pan., tiesiog čia to nerodžiau nes jau tingėjau fotkinti :D 

Redaguota , nario Orintas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirai kalbant nieko ypatingo aš čia nepastebėjau, ypač į akis krito tai, kad mygtukuose nukerpamas teksto viršus.

 

faf5a0ecd1047f542e3d21d2adf228bb464.png

 

Čia jau kodavimo problema. Kaip PHP kodas aš nežinau, jo nemačiau, bet remiantis tuo kas matosi nuotraukose, sakyčiau html ir css žinios nėra labai geros.

 

Keletas pastabų, galbūt, jos nėra svarbios, bet vizualiai tikrai labai pakeistų, siūlyčiau centruoti visą tą "skydelį" ekrane, tikrai atrodytų gražiau jei jis būtų bet kokio dydžio ekrano centre. Pasinaudok JavaScript, daug ką animuok, tikrai būtų maloniau naudotis. Įterpk kur nors datą ir laikrodį, kuris rodo laiką realiuoju laiku, o ne perkrovus puslapį, keletas smulkmenų, bet tikrai būtų maloniau užeiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nice, tik biški lrg.lt primena :)

 

Ačiū labai. Mhm, aš samp'os nežaidžiu tai nežinau kokios ten vvp :D

:0 Ale Kai gražuma.

 

Labai ačiū.

mldc gražu tobulėk ;)

Dėkui.

 

Atvirai kalbant nieko ypatingo aš čia nepastebėjau, ypač į akis krito tai, kad mygtukuose nukerpamas teksto viršus.

 

faf5a0ecd1047f542e3d21d2adf228bb464.png

 

Čia jau kodavimo problema. Kaip PHP kodas aš nežinau, jo nemačiau, bet remiantis tuo kas matosi nuotraukose, sakyčiau html ir css žinios nėra labai geros.

 

Keletas pastabų, galbūt, jos nėra svarbios, bet vizualiai tikrai labai pakeistų, siūlyčiau centruoti visą tą "skydelį" ekrane, tikrai atrodytų gražiau jei jis būtų bet kokio dydžio ekrano centre. Pasinaudok JavaScript, daug ką animuok, tikrai būtų maloniau naudotis. Įterpk kur nors datą ir laikrodį, kuris rodo laiką realiuoju laiku, o ne perkrovus puslapį, keletas smulkmenų, bet tikrai būtų maloniau užeiti.

Matosi kokios tavo žinios, jeigu nematai, jog čia bootstrap :D ..

jis yra sucentruotas, tiesiog truputį apkarpiau fotkės su paint'u.

Laikrodį galėsiu įdėti. Su JavaScript kažką sualvosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noup, jau anksčiau platinau darbus tai po internetą pradėjo kėliauti, tada visi copyrightus užsidėjo ir man pradėdavo pisti protą kad čia aš apgaudinėju, tai kad tokių reikalų neįvyktų, neplatinsiu.

Tai pardavinėk ir tik debilai platins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...