Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Su ateinančiom kalėdom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ir sumesiu toki lengva konkursiuką kurio metų bus galima laimeti steam žaidimą iki 40 litų.

• Uždėti man reputacijos tašką.

Niekas dar nesveikina Su Kalėdom. O čia manau Scam, arba reputacijos taškų rinkimas, su antru nick ateisi ir pasiimsi "tariamą prizą". Betikslė tema.

Redaguota , nario dgknti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalėdom prašiau nieko. Tiesiog, noriu, kad mano šeima būtų laiminga, kad nesirgtų ir kitka. :) Kalėdų laukiu ne dėl dovanų. O dėl to, kad galėčiau su giminėm susėsti, pabendrauti, pasišnekėti, padiskutuoti. Tai tiek.

 

O norėčiau žaidimo ant Steam platformos, tai būtų manau - Counter Strike 1.6. Kadangi, atsibosta būtų man nelegaliu žaidėju. Noriu žaisti gth, mixus, cm, ir kt. Steam, tikrai praverstų, ir tikrai būčiau laimingas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir tave su artėjančiomis.

 

Kalėdų seneliu eilėraštį:

Eglutė skarota, eglutė žalia.

Meškutė gauruota ja lanko šile.

Jos liekna tuksena geniai

Naujų metų diena ja puoš mokiniai.

 

 

Labai norėčiau iš senio šalčio, tai "Call Of Duty: Ghost"

Redaguota , nario Ultragenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va, prasideda "jei nesurinksim, tai ir nedarysim", o jau, pone gerbiamasis, reputacija jau sudėta, žmonės padarė ko prašei, o dabar jau "nebedarysim". :(

bet tu žmogau suprask , jeigu dalyvaus 5 žmones, axuenai ane išringti kas laimejo? jau geriau daugiau žmonių, labiau intriga kils jums, kas laimetojas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...