Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmonių 3D žaidimo kurimui


kulnius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Ieškau komandos žaidimo kūrimui per UDK game makerį. Planuoju kūrti rimtą projektą ir daug investuoti.

Reikalingi visi kurie nusimano apie programavimu su c++, java, php ar html kalbomis.

Taip pat reiktų mapperio ir žmogaus kuris mokėtų dirbti su svetainėmis.

Visi kas susidomėjo rašykit komentaruose savo fb ar tel nr arba tiesiai man į fb - www.facebook.com/akaroliux arba telefonu 867877955.

Lauksiu pasiūlymų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Partnerių ieškot reik tokiose svetainėse kaip ar kaip jau minėjo gamedev.lt . Iš visko sprendžiu, kad kai susiruoši daryt kažką nuleisi rankas. Abejoju ar pats kažką labai moki, ieškai kas už tave padarytų. Tipo skubursiu iškart komandą ir tegu dirba. Geriau jau pradėt viską daryt pačiam. Po kažkiek progreso jeigu kas nesigauna samdyt normalius programuotojus, nes jeigu čia surinksi 14-16 mečių tai kokie ten tau webai gausis.. tą pačia diena deface užmestas bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už patarimus, bet man pačiam yra 14 metų ;)

Patikėkit, tikrai neieškau, kad kiti už mane padarytų, tiesiog keliem kūrti linksmiau ir didesnė kokybė. Jau radau antrą žmogų ir nusprendėme, kad kūrsim dviese.

Web aš pats kuriu, o jei pradėsiu darbą tai iki galo ir pabaigsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...