Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit internetą


Patrikas King

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt vartotojai,

norėjau paklausti, kokį internetą pasiūlytumėt man pirkti? Aš susidomėjau CGates su akcija 49LT/men., gauni 100 mbps, 60 kanalu ir zdz... Noriu tik belaidžio interneto(su wifi įrenginiu arba modemu), kad greitis siektų maždaug 10 MB/s(100 Mbps). Dėkui.

Pagarbiai,

Patrikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki vėl, pasiskaičiau komentarus ir turiu klausimų.

Pas mane ant namo yra ten viskių antenų, o cgates po kažkur metų noriu pirkti, su wifi įrenginiu ir televizija. Ką manot? O šiaip Zebra nesiruošiu imti, paskutinį kartą labai nusivyliau jo greičiu, taipogi dabar naujoj vietoj gyvenu, o čia nėra galimybės įsivesti telefoną ir internetą...

Splius man pasirodė labai lėtas, kadangi man reikia nuo 5 iki 10 MB/s greičio(t.y. 50-100 Mbps), taip pat į kainą žiūriu.

Taigi turiu klausymą, kaip su cgates ir koks SPlius greitis(Mbps).

EDIT: Pirksiu cgates su televizija, tai manau turėtų būt visa įranga bei sąlygos gauti iki 90mbps. Išsiaiškinsiu perkant, jeigu matysiu, jog verta, pagal jūsų komentarus ir konsultantų nuomonę.

Redaguota , nario botagas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei imsi naują netą Imk tik ZEBRA. Cgates Pasiskaityk komentarus... Pvž jei nėra ant jūsų Namo antenos Cgates tai jis nieko vertas nes jis eina nuo Televizjs kabelio. Jei nuosava namas tai tikrai ne. Sakau imk Zebra.

Kokia dar ble antena ? Ką tu čia svaiksti ? Mes jau naudojam gal 5met ar dar daugiau tą kabelinę (Cgates jau dabar) ir nereikia jokios antenos viskas kabelias ir gerai veikia televiziją gerai rodo viskas ok ir nereikia daug mokėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...