Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, persikrausciau į kitą gyvenamąją vietą su nauju internetu TELIA. Kelias dienas žaidžiau žaidimus viskas buvo okey. Per šventes kažkas nutiko ir pradėjo kas kažkiek laiko freezint žaidimus, ir jei pasijungiu kokį geresnį žaidimą išsijungia discordas ir kitos programos. Anksčiau žaidžiant csgo būdavo 5 PING, o dabar virš 30, ir fps pakrite. Gal turite idėjų kas galėtų būti? Ar jau pc nevelka, nors viskas buvo kuo puikiausia iki dabar, ar čia su internetu bėda. Ir net kas keisčiausia kad sampo man niekada nefreezindavo tiek ant mano senojo pc tiek ant dabartinio iki dabar, o dabar ir jį kartais užeina uzfreezina. 

Redaguota , nario FierraS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Kraken^ parašė:

realiai pažėk task manager gal ten kažkas tau eda daug prasivalyk kompo dulkes dėl interneto nemanau kad dėl jo taip frezina 

Gal žinai kaip išvalyti normaliai dulkes nieko nepažeidžiant? Nes kažkaip bijau valyt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, FierraS parašė:

Gal žinai kaip išvalyti normaliai dulkes nieko nepažeidžiant? Nes kažkaip bijau valyt. :D

niekad nevaliau realiai bet planuoju laptopa isivalyt tai nzn kaip aš ji isivalysiu jeigu tavo stacionaras tai pasiimk dulku surbly ir pravalyk kur matai dulkes nemanau kad kažkas atsitiks ir pasikeisk termo pasta nes gal procas tavo kaista ir dėl to

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Kraken^ parašė:

niekad nevaliau realiai bet planuoju laptopa isivalyt tai nzn kaip aš ji isivalysiu jeigu tavo stacionaras tai pasiimk dulku surbly ir pravalyk kur matai dulkes nemanau kad kažkas atsitiks ir pasikeisk termo pasta nes gal procas tavo kaista ir dėl to

Termo pasta nesenai keista. Nes kaisdavo ir issijunginedavo pc man

Redaguota , nario FierraS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandei persirašyt windowsus? Aš asmeniškai kas metus profilaktiškai persirašau, tai šiek tiek paspartėja. O dėl dulkių valymo, pasiimk nenaudojimą seną dantų šepetuką ar kažką panašaus, bei dulkių siurbly ir brūžindamas šepetuku, bandyk išsiurbt visas dulkes. Bent jau aš taip esu bandęs ir viskas sėkmingai pavyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali būti, jog gal koks torrentas seedina arba parsisiuntei kažkokį kenkėjišką dalyką, gali net chrome extensionai išnaudoti tavo kompą, pvz. interneto srautą, procesorių ir panašiai.

Bet pingas jeigu yra iki 100, tai nelabai jausi, kiti žaidžia ir su 200, nuo 300 jau freezina normaliai, taip pat per task managerį pažiūrėk apkrovas, gal koks procesorius šimtu procentu dirba, gal kompe dulkių yra ir nesiaušina normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Denas. parašė:

Bandei persirašyt windowsus? Aš asmeniškai kas metus profilaktiškai persirašau, tai šiek tiek paspartėja. O dėl dulkių valymo, pasiimk nenaudojimą seną dantų šepetuką ar kažką panašaus, bei dulkių siurbly ir brūžindamas šepetuku, bandyk išsiurbt visas dulkes. Bent jau aš taip esu bandęs ir viskas sėkmingai pavyko.

Windowsu pats persirasyti nemoku. Galėčiau duoti teamview ir gal tu padėtum perrasyti? Dulkes ką tik issivaliau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, FierraS parašė:

Windowsu pats persirasyti nemoku. Galėčiau duoti teamview ir gal tu padėtum perrasyti? Dulkes ką tik issivaliau. 

Impossible. Nutruks tas teamviewer windowsus perrasinejant. Yra pilna tutorialu, nieko blatno ten nera.. Suspaudineji "next", "next" ir turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, pak parašė:

Impossible. Nutruks tas teamviewer windowsus perrasinejant. Yra pilna tutorialu, nieko blatno ten nera.. Suspaudineji "next", "next" ir turi.

I mean true, bet turbūt sunkiause dalis jem bus bootint windows iš flash nes reikės per bios juos padaryt kaip boot prioritį, bet again viskas yra youtube.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užboostinti flashą eis ir per teamviewerį, bet problema jam gali būti, jeigu reikės su console diską cleaninti ir konvertuoti, o šiaip pats rašiau prieš mėnesį laiko, prieš paskutinį kartą rašęs gal 7 metus kokius atgal, tai pavyko, reikia tiesiog nuosekliai daryti, ten guide ir viskas vyksta gal tik kokias penkias minutes. Gal pas tave diskas ne ssd?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, mukaimas parašė:

Užboostinti flashą eis ir per teamviewerį, bet problema jam gali būti, jeigu reikės su console diską cleaninti ir konvertuoti, o šiaip pats rašiau prieš mėnesį laiko, prieš paskutinį kartą rašęs gal 7 metus kokius atgal, tai pavyko, reikia tiesiog nuosekliai daryti, ten guide ir viskas vyksta gal tik kokias penkias minutes. Gal pas tave diskas ne ssd?

Windows jau rašesis kokia 50-100 kartų nei karto nereikėjo terminalo (consolės) pirma kart girdžiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, internetas čia neprieko. Gali ir pjautis kompiuterio dalys. Bet, siūlyčiau išsivalyti dulkes ir pasikeisti termopasta. (Nebent buvo keista nesenai). O dėl dulkiu valymo - jei pats bijai, nuvešk į artimiausia kompiuterio servisa. (Kaune man kainavo dulkiu išvalymas ir termopastos keitimas - 7 eurai.) 

Man ankščiau budavo, jog užstrigdavo visas kompiuteris ir pradėdavo zvimbėti. (Per ausines.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...