Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Padėkite ] Negalima atsiūsti nieko


Amam?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki man nutiko nesenai kažkas, negaliu nieko atsiūsti iš interneto, kaip jau parsiunčia šone parodo, kad parsiuntė ant dekstop rodė ir dingo greit, einu ieškoti search niekur nerandu, manau gal kaikam tai būvo atsitikę padėkite uždėsiu +REP, P.S naudoju mozzilą.

Dėl mozzila sprendimą tokį radau: "Tools > Options > Privacy > History: "Remember download history"

O pagal mane dar gali pabandyt nueit Control panel > Folder Options > View > ir ten užmesk varnelę prie "Show hidden files and folders"

Jei nei vienas iš šių tau nepadės - rašyk. Pabandysiu surast kitą sprendimą.

Dar vieną sprendimą radau būtent pagal tavo aprašymą - http://windowssecrets.com/forums/showthread.php/130299-Files-download-then-disappear

tikiuos padėjau.

Redaguota , nario FenGas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo panaši problema, vienų programų nepaleisdavo išviso kitos išvis automatiškai išsitrindavo parsisiuntus jų nebuvo galima niekur rasti, kai nuvežęs buvau pas draugą kuris daug nusimano sakė jog buvo kažkoks tai virusas kur viska trynė ir blokavo, na nenusimanau daug šitoje srityje, persirašyk windowsus, manau padės.

Redaguota , nario MantasF
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3778 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...