Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Quel] - RedCounty Policijos Departamentas


Quel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9/10 - trūksta manau policijos departamentui vartų , čia ne valytojų darbas ..

Remiuosi Realybe, nemanau, kad tie vartai bus, kaip jus priptrate daryti kalėjimus iš darbų. koks skirtumas, ar žaidėjas bus bazei, ar jo ten nėra. :) P.S Sutinku su DarCo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieks nesijaudina, tik paklausiau :cry: Šiaip sudėliota kiek matau čia iš 0.3e objektų, tai turėtu būt mirgu margu naktį kai apšviečia su mašina ir panašiai :woot:

Jaigu nemoki gražiai delioti objektus, tai tau ir šiknoi mirgsės :) - Niekur nemirgsi, apsuliučiai niekur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jaigu nemoki gražiai delioti objektus, tai tau ir šiknoi mirgsės :) - Niekur nemirgsi, apsuliučiai niekur.

Spėju jis norėjo pasakyti ne apie mirgsėjimą objektų vieno ant kito kaip daugeliui būna, bet manau pats esi matęs, kad kaip apšvieti su šviesomis 0.3e objektus, jie atrodo lyg būtų sudėti iš atskirų dalių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spėju jis norėjo pasakyti ne apie mirgsėjimą objektų vieno ant kito kaip daugeliui būna, bet manau pats esi matęs, kad kaip apšvieti su šviesomis 0.3e objektus, jie atrodo lyg būtų sudėti iš atskirų dalių...

Dėl šito sutinku, bet kai textūrini, nelabai ir matos .. O šiaip, kaip matėt kieme šviesų beveik nėra, kadangi naktimis, viskas nedirbą bei uždaryta. Na tikrove remiausi kaip ir visada ;) - Dėkui už pataisyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Būk biški paprastesens viriuk. Iš tavo žinių nepasakyčiau kad dar mapp'int moki jei galvoji, jog kalbu apie betkokio objekto mirgėjimą... Loser.

Man esi tu neįdomus, aš tau neturiu jokios pagarbos, supranti tokį dalyką. Tad pūsk iš mano temos, tau atskyrai sakau ir nekomentuok nesamonių, bandai čia kašką pasatyti, kad '' Esa moki gražiai mappinti '', geriau imtum pavyzdį iš kitų ir ką nors geresnio pasakytum, klaidas ar dar ką nors .. Žinai ne kiekvienas gali iškarto suvokti apie ką kas galvoja, tokiu atvėju, kaip tu parašiai. Anyway, bye.

Redaguota , nario Quel - R `
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man esi tu neįdomus, aš tau neturiu jokios pagarbos, supranti tokį dalyką. Tad pūsk iš mano temos, tau atskyrai sakau ir nekomentuok nesamonių, bandai čia kašką pasatyti, kad '' Esa moki gražiai mappinti '', geriau imtum pavyzdį iš kitų ir ką nors geresnio pasakytum, klaidas ar dar ką nors .. Žinai ne kiekvienas gali iškarto suvokti apie ką kas galvoja, tokiu atvėju, kaip tu parašiai. Anyway, bye.

Sakiau loseris, cha cha.. Kas pirmas pradėjo? Dar bandai čia kažką išpūst iš temos. *Myliu SuperGames.lt* aš ant taves ir tavo nuomonės apie mane. Kakius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...