Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokių pamokų trūksta?


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man tokie debilai jau tikrai igryso tikrai invi bet jai jau matau skriptus jo pats irgi copy ir paste y gm bet aš jy peržiuriu viska bugus patikrinu ir pasimokau iš bugu ir viso tame skripte matau iš ko jis padarytas tai copy paste visi gali daryti bet žiurint kaip ir ka jie daro po to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo die GRP4 jau tokie w0w ? žvaižgdės kad ten išvis nera mappų ? kad tuščia ir kaip yiin nuo tokiu mappu pradeda daryt + nuo 0 lapo neimanoma padaryt neimanoma sukurti komandas turi po biški iš sa-mp.com traukti kad gautum paskui pats galvot

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo die GRP4 jau tokie w0w ? žvaižgdės kad ten išvis nera mappų ? kad tuščia ir kaip yiin nuo tokiu mappu pradeda daryt + nuo 0 lapo neimanoma padaryt neimanoma sukurti komandas turi po biški iš sa-mp.com traukti kad gautum paskui pats galvot

GRP4 Tai kaip new.pwn tik su registracija ir biški darbu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek pas Invį, tiek pas Rimą yra tiesa.

Galiu pasakyti , kad pats nemoku scriptinti ten jau labai achuienai, mini sistemėlę gebu sukurti, o žinot kieno pagalba? wiki.samp.com .

Visas sistemėlių kūrimas yra lyg loginis uždavinys, kuriuo metu tu mąstai kaip padaryti , kad viskas veiktų. Paėmus , kad ir papraščiausią

komandą, tu paemi ir matai, ko būtent tau reikia.. Man čia reikia komandos pavadinimo, čia reikia ką išmes jeigu ne Administratorius, ką išmes jeigu įves neteisingai, čia va tikrinimas, čia va kas įvyks ir t..t (vardinta ne iš eilės).

Pats asmuo gali sukurti, tiesiog reikia pagalvoti logiškai, aš pats editau ten suknistą GRP modifikaciją, šūdmalynė paskutinė, ne tavo rašyta modifikacija yra šūdas. Pasiklysti lyg miške kuriam nesi buvęs, paemi savo modifikaciją, randi kur ką padarei pats, supranti kur ką parašei..

Kiekvienas scripteris kaip sakant turi savo rašymo 'būdą' , nes jis darosi kaip jam reikia, kad galėtų tęsti darbą su modifikacija.

Pagaliau žmonės pradėkit imti Yiin mysql modą. Nuo jo taip paprasta sukurti , kad ir paprasčiausią RPG modifikaciją, tiesiog tu atsisėdi ir pradedi rašyti modfikaciją, nepastebi kai jau būni parašęs daugiau negu puse, džiaugiesi savo darbu, galvoji ar tai aš galėjau sukurti.. Dažniausiai jūs nepasitikite savo jėgomis , todėl nepradedate dirbti prie new.pwn..

Taip sutinku , kad biznių, mašinų, namų sistemos yra sudėtingas dalykas, peržiūrėjus pavyzdžius tu gali susikurti pagal save, sėdėk valandą išmąstysi dalį sistemos, sėdėk dvi valandas išmąstysi dar vieną dalį, kol galiausiai po 3 , 4 , 5 ar 12 valandų tu būsi pasirašęs savo namų sistemą!

Tada manau kitą syk rašant kažką panašaus nereikės tiek daug sėdėti, kadangi tu jau pasirašiai savo sistemėlę, perpratai jos pagrindinį veikimą..

Mano manymu išviso reiktų pradėti kurti vien RPG pamokas, nemokės įsidėti į savo modifikaciją - jo bėdos. Ne jam kurti serverį, įsidės - iš dalies jau supranta pagrindus.

Tad linkiu kuo didžiausios sėkmės :)

Redaguota , nario DMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek pas Invį, tiek pas Rimą yra tiesa.

Galiu pasakyti , kad pats nemoku scriptinti ten jau labai achuienai, mini sistemėlę gebu sukurti, o žinot kieno pagalba? wiki.samp.com .

Visas sistemėlių kūrimas yra lyg loginis uždavinys, kuriuo metu tu mąstai kaip padaryti , kad viskas veiktų. Paėmus , kad ir papraščiausią

komandą, tu paemi ir matai, ko būtent tau reikia.. Man čia reikia komandos pavadinimo, čia reikia ką išmes jeigu ne Administratorius, ką išmes jeigu įves neteisingai, čia va tikrinimas, čia va kas įvyks ir t..t (vardinta ne iš eilės).

Pats asmuo gali sukurti, tiesiog reikia pagalvoti logiškai, aš pats editau ten suknistą GRP modifikaciją, šūdmalynė paskutinė, ne tavo rašyta modifikacija yra šūdas. Pasiklysti lyg miške kuriam nesi buvęs, paemi savo modifikaciją, randi kur ką padarei pats, supranti kur ką parašei..

Kiekvienas scripteris kaip sakant turi savo rašymo 'būdą' , nes jis darosi kaip jam reikia, kad galėtų tęsti darbą su modifikacija.

Pagaliau žmonės pradėkit imti Yiin mysql modą. Nuo jo taip paprasta sukurti , kad ir paprasčiausią RPG modifikaciją, tiesiog tu atsisėdi ir pradedi rašyti modfikaciją, nepastebi kai jau būni parašęs daugiau negu puse, džiaugiesi savo darbu, galvoji ar tai aš galėjau sukurti.. Dažniausiai jūs nepasitikite savo jėgomis , todėl nepradedate dirbti prie new.pwn..

Taip sutinku , kad biznių, mašinų, namų sistemos yra sudėtingas dalykas, peržiūrėjus pavyzdžius tu gali susikurti pagal save, sėdėk valandą išmąstysi dalį sistemos, sėdėk dvi valandas išmąstysi dar vieną dalį, kol galiausiai po 3 , 4 , 5 ar 12 valandų tu būsi pasirašęs savo namų sistemą!

Tada manau kitą syk rašant kažką panašaus nereikės tiek daug sėdėti, kadangi tu jau pasirašiai savo sistemėlę, perpratai jos pagrindinį veikimą..

Mano manymu išviso reiktų pradėti kurti vien RPG pamokas, nemokės įsidėti į savo modifikaciją - jo bėdos. Ne jam kurti serverį, įsidės - iš dalies jau supranta pagrindus.

Tad linkiu kuo didžiausios sėkmės :)

Dėl RPG sutinku su tavimi, gera mintis, laikas stabdyti eilinius + GRP serverius ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

perskaičiau 2 puslapius, aukso žodžiai.....

Pats PRAMOKAU skriptinti tik gta-online.lt bendruomenės pagalba, dabar pasižiūrėjus savo parašytas pirmas temas net verkti noris iš savęs, visur vos ne visų prašiau kad man padėtu sukurti tokią ir tokią sistemą, buvo pirmos dienos prie sampo, o kol dar išmokau skriptą teisingai įdėt :D o patį pirmą GM su kuriuo buvau paleidęs dar viena eilinį serverį kol pakeičiau tekstus net nervai nelaikė :D iš 5-to karto tekstai pasikeitė ;D

Ačiū dievui dabar prie rimtesnių dalykų sėdžiu :)

Redaguota , nario Bičas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reiktu pamokos arba bent paaiškinti man (kai esu pawn naujokas). Kaip perdaryti verslų sistema GRP4 modifikacijoje. Bet šiaip pritariu jog pamokas rašytumėt .PNG, .JPG paveikslėlių formate. Pats kaip ir sakiau esu naujokas pawn'e, tai užsibrėžiau tikslo kad reiktu išmokti pačiam :D Žiūriu kas kaip susidaro lankausi wiki.sa-mp.com ir neblogai sekasi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man nepadėsi ? :D

Ne, nes šimtą metų nebuvau atsidaręs GRP ir nežinau kokia ten sistema. Ir kas rašo pamokos kaip pakeist kažką...

Padaryti pamoka kaip include atsinaujinti :) ir ydeti linka kur juos atsisiusti. Nes daugelis nemoka.

Jiems reikia tik išmokt atsidaryti google ir įrašyti:
samp include_pavadinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...