Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokių pamokų trūksta?


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Net nekurk tu pamoku. Sorry, bet siam forume jos bevertes kaip kiekvienas mazvaikis ateina, viska iskopina is forumo ir dievu apsimeta

Tai paiškink man, kam čia ta skiltis reikalinga ''SA:MP pamokos'' ... ? Tam kad tas pamokas keltu, jaigu nepatinka žeiurėk, nieko prieš tave neturiu bet kaškada tu pats buvai tas pats mažvaikis, kaip ir dabar kai kurie ir nereikia to neigti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net nekurk tu pamoku. Sorry, bet siam forume jos bevertes kaip kiekvienas mazvaikis ateina, viska iskopina is forumo ir dievu apsimeta

Dabar žmonės nori ne pamokų, o skripto.... Niekam neįdomu KAIP ar KODĖL kažkas veikia....

Pats parašiau ne vieną pamoką ir pastebėjau kad kuo lengvesnis dalykas tuo daugiau susidomėjimo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar žmonės nori ne pamokų, o skripto.... Niekam neįdomu KAIP ar KODĖL kažkas veikia....

Pats parašiau ne vieną pamoką ir pastebėjau kad kuo lengvesnis dalykas tuo daugiau susidomėjimo..

BŪTENT, dėl to dauguma normalių skripterių ir nedaro jokių pamokų, nes žino, kai viskas baigsis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai paiškink man, kam čia ta skiltis reikalinga ''SA:MP pamokos'' ... ? Tam kad tas pamokas keltu, jaigu nepatinka žeiurėk, nieko prieš tave neturiu bet kaškada tu pats buvai tas pats mažvaikis, kaip ir dabar kai kurie ir nereikia to neigti.

Ji reikalinga tam, nes šitas forumas yra NEPRIŽIŪRIMAS, galiu tai drąsiai teigti ir jūs NEGALĖSIT to paneikti, prieš daug metų, kai galbūt net pats dar nebuvau SA:MP'e žmonės domėjosi, mokė vieni kitus, va būtent iš ten ir išaugo TIKRI SKRIPTERIAI, o ne kažkokie balvonai, kurie viską kopija ir klijuoja. Galiu pasakyti tik vieną, man žinomą skripterį, kuris išmoko skriptinti jau šiais "SA:MP laikais" kai visi yra padėja ant pamokų, svarbu duok, aš įklijuosiu. Kas tas skripteris? YIIN'as visi kiti išmoko skriptinti jau iš seniau, Britas, Raimis_R, Martin_M, Svedas ir dar keletą žmonių...

Žinai ką? TAIP AŠ KAŽKADA BUVAU MAŽVAIKIS IR AŠ TO NENEIGIU, VISKĄ KOPINDAVAU IŠ KITŲ FORUMŲ, MODŲ IR T.T TAI BUVO ~2010 metų gale, bet dabar aš gailiuosi to, ką dariau, kadangi jeigu aš būčiau pradėjas viską nuo 0 ir rimtai aš esu GARANTUOTAS, kad dabar skriptinti mokėčiau labai gerai, bet dėja to nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net nekurk tu pamoku. Sorry, bet siam forume jos bevertes kaip kiekvienas mazvaikis ateina, viska iskopina is forumo ir dievu apsimeta

Cia tu apie brita kalbi? Kuris is anglisku forumu idejas vogia :D? Ir scriptus is sa-mp.com Redaguota , nario Inv1s
Įspėtas už smeižtą
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia tu apie brita kalbi? Kuris is anglisku forumu idejas vogia :D? Ir scriptus is sa-mp.com

Ką jis pavogė? ĮRODYK, KAD KAŽKĄ KOPIJUOJA. TU NET MODO VIDAUS NESI MATĘS IR GYVENIME NEMATYSI, NES TAI TOKIEMS KAIP TU YRA VIRŠ REALYBĖS, TODĖL PATYLĖK, BEGALVI, JEIGU NEŽINAI.

O DABAR GALI BĖGTI IR SKŪSTIS, KAD MAN MODĄ NUIMTŲ, BET MAN VISIŠKAI DZIN, AŠ PASAKAU KAIP YRA IR NEKENČIŲ TOKIŲ, KURIE SAKO NEŽINODAMI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt iš dalies tu teisus, bet jaigu jis neprižiurimas, su Valdu pakalbėk ir galėsi tvarkyti čia pamokas ir panašiai. Nes kaip ir kiti sako, kad dabar tik paima ir įklijuoja, niekas nesigilina į tas funkcijas kas kaip atrodo. Bet gal būt prisipažinsiu aš irgi taip darydavau kaip ir tu Invi, bet dabar iš to darymo išmokau scriptinti. Dabar atvirkščiai gilinuosi į funkcijas ir kas kart skaitydamas pamokas, vis pasigestu funkcijų paiškinimo ir panašiai. Kaip ir iš šono pažiurėjus, Pamokos tai čia mokyti turėtu, o ne gabalus kelti ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...