martynukas123

Narys
 • Pranešimų skaičius

  252
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

21 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie martynukas123

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 1. martynukas123

  Parduodamas SAMP projektas

  Projektas parduotas!
 2. Sveiki, parduodu samp domeną( southvillages.lt ) registruotas IV.LT galioja dar 8 mėnesius, kaina: 5 eurai. Rašot tie kurie perka be išsidirbinėjimų, skype: remigijus49
 3. Pritariu Pablo, po kitų projektų forumus reklamuoja, nu baisu baisu...
 4. Sveiki, supergames nariai, taigi SF-CITY.LT projektas ieško maperio, privalumai būtų textūrinti bei turėti pavzydžių, serveryje lankomumas vakarais +30, gautumėte privilegijas bei dalį pelno (jo tikrai yra ir bus). Norintys rašom skype: remigijus49 . ( naudoju seną acc, nes su kitu uždrausta skelbti ).
 5. Tas tavo ( vėl ) parodo kad jau nekartą atsidarot ir tai manau žaidėjams rodo blogą įtaką.
 6. martynukas123

  (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

  Sakai tingus, bet atnaujinimai kas savaitę ir neprasti.. Tai tu skaityk ką rašai. Sakai gm editas ir tik pusę padaryta, tai surask tokį gm iškurio jis darytas, prie jo pradirbta apie 5-6men ir tikrai sunkiai atpažintum iš ko editintas. Su mapais tikrai netusčias, parodyk kita serverį kuriam daugiau mapu,kur viskas sumapinta. Sakai žaidėjų mažai, trečią dieną kaip laikosi 30-40 ir kiekvieną savaitgalį vis daugiau. Kad tu kažko negavai ar kažkas nepatiko tai nereiškia kad tu viską gausi ir pagal tave viską darys, padarysime tau geriau tai bus kitam blogai. Gal kokių pareigų negavai? Nes serverį gerutis buvai.
 7. martynukas123

  GTA V crachas

  Dėkui
 8. Sveiki iškilo problema žaidžiu gta vygdau misiją kur visi tryse turim užgrobti policijos šarvuota automobilį kureme ten buvo kažkas ten apverčiam jį viską ant galo turiu sunaikint šiukšliavežių mašiną, sunaikinu pasišalinu tada nukelia pas kita herojų ir užcrashina gta ir jau taip antrą kartą toj pačioj vietoi.
 9. martynukas123

  gta 5 activation requires

  Zjbs užcrachino gta jungiu ir šitą išmetė, dq padėjot
 10. martynukas123

  GTA V social club error code: 15 arba 17

  Nepadėjo, manau teks viską išnaujo siųstis 61gb.. Daug dalykų išbandžiau bet vistiek neišeinaa kame problema gali būti????/ Susitvarkiau tiesiog prieš ijungiat ištraukiau interneto laidą ir viskas tvarkoi.
 11. Sveiki prieš tris dienas įsirašiau gta viska padariau kaip reikia ten cracka ikeliau installer instaliavau update ikeliau ir aišku pasijungė viską žaidžiau kitą dieną norėjau persirašyt windowsus, kaip persirašiau isikėliau tą patį gta ir į document social club ir rockstar games kad save liktų. Bet dabar kaip jungiu krauna žaidima rašo ne loading story mode o initializing social club ir po kiek laiko išmeta errora ten social club error code: 15 arba 17 kažkas panašaus.
 12. Atsinaujinau bet vistiek nieks nepasikeite pasidariau į CreateObject tai normaliai dabar bet vistiek kitus map prastai krauna o CreateObject juk limitas yra..,
 13. Sveiki turiu tokį kaip ir map pack'ą kur maperis sumapino ir dedu į kelis gm ir labai prastai krauna va: biškį toliau pavažiavus Gal žinote kame problema?
 14. martynukas123

  [Runescape] Gal kas turi acc?

  Parašyk skype: Remigijus49 susitarsim, pats pradėjau neseniai žaisti, turiu 4acc iš jų 2 laisvi, abudu virš 70lvl
 15. martynukas123

  Ar žaistumėt Metin2?

  Ir jaigų žaistumėt tai parašykite skype.