Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ΛPR galerija


ΛPROX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 506
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Liuzikai ai jo dbr nori pabut kietas susigalvojas durna nauja nick but nevermind...

Man nepatiko tie butonai ar kaip tu ten per skype issireiskei katinuku grupej ;DD (katinukai) nevermind

Susigalvojau nauja nick : inspektorius bet jei jau tu toks "kietas" tai ko tu bijai parasyt man? Guodies nepripazintu zmoniu grupeje " katinukai?" nevermind...

Krc elgies kaip maza mergaite kuri issizeidzia menkiauseme komentare :/

Nu ka o dbr lieka laukt cia keiksmu kruvos arba jusu slaptoj grupeje per skype...

Mazvaikiai :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Liuzikai ai jo dbr nori pabut kietas susigalvojas durna nauja nick but nevermind...

Man nepatiko tie butonai ar kaip tu ten per skype issireiskei katinuku grupej ;DD (katinukai) nevermind

Susigalvojau nauja nick : inspektorius bet jei jau tu toks "kietas" tai ko tu bijai parasyt man? Guodies nepripazintu zmoniu grupeje " katinukai?" nevermind...

Krc elgies kaip maza mergaite kuri issizeidzia menkiauseme komentare :/

Nu ka o dbr lieka laukt cia keiksmu kruvos arba jusu slaptoj grupeje per skype...

Mazvaikiai :/

kažkodėl tik nevermind nevermind.

Pats vaidini nesveiką gfx. Geriau tai išreikštum darbuose o ne komentuodamas kitų galerijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Liuzikai ai jo dbr nori pabut kietas susigalvojas durna nauja nick but nevermind...

Man nepatiko tie butonai ar kaip tu ten per skype issireiskei katinuku grupej ;DD (katinukai) nevermind

Susigalvojau nauja nick : inspektorius bet jei jau tu toks "kietas" tai ko tu bijai parasyt man? Guodies nepripazintu zmoniu grupeje " katinukai?" nevermind...

Krc elgies kaip maza mergaite kuri issizeidzia menkiauseme komentare :/

Nu ka o dbr lieka laukt cia keiksmu kruvos arba jusu slaptoj grupeje per skype...

Mazvaikiai :/

Ka$pa - Pasižiurėk į veidrodi ir pastovėk kokias penkias inuter ir pasaityk kokes nesamones rašai, tai vat :shoot: P.S Darbai gražūs 10/10 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guys,ramiau.

Kaspa: Mažvaikis dabar esi tu,nes tu į tai kreipi dėmesį. Gali ir tu rašyt apie mus ką nori,mums bus NUSISPIAUT!

Susigalvojau nauja nick'a tai jau kietas? Pričiom čia tas kietumas? Tai tu susigalvok nauja nick'a ir būk kietas.

Aš tau parašyt į skype nebijau,nes nei aš,nei tu negalėsime vienas kitam nieko padaryti,taip pat paskui vien rašinėsi man į skype,kaip koks šuo,kuris loja 24/7

Nu,sukūriau grupe,kurioje galima paplepėti.O ką? negalima išsireikšti? Žodžiu...

Jei netinka,gali rašyt į skype man,vistiek nekreipsiu dėmesio.

Šiaip,galvojom,kad būsim geras team,pasirodo,vienas iš mūsų team narių buvo paskutinis OŽYS (EnergyDie mano nuomone) kuris net šitokios nesąmonės negali išsaugoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie vaikai tavo toje grupeje :D sako ziurek i veidrodi kam ziuret i veidrodi kada gali normaliai paziuret i monitoriu? tu gal zvairas? nevermind

Visvien nekreipiu demesio i vaikus nes pato apsizliube ir pns...

"Paplepėti" :D jus ka panos kad plepat? ^^

Is ko spredziu kad Altered. pasikeles? ^^ dar klausimas ^^ Mokat klausimus nebobiskai formuluot ar bent kokius kitokius uzduot? Krc kaip kokia one auka sako kuom jis pasikeles ^^

Saukau nepripazintu zmoniu grupe :/ Gaila tokiu one auku kaip jus zmones...

SilverKey tu ziaurus ^^ Nesamones rasau sako tu gal paziuretum ka pats rasai? Pabuves keleta menesiu tipo kazka zino ^^

P.S. energyDie irgi jusu klane? ^^

"katinukai" ^^ ...

-- Papildyta --

Mazvaikis? ^^

Pats kokia grupe sukuriai ir dar varo ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ohoho kazkas susiparino ^^

Kazkoks keista tu liuzikai sako mazvaiki sedi grupej pavadinimu katinukai ar kaciukai ^^

+ paciam tiek metu kiek man ^^

Ziaurus tu liuzikai ^^

Dbr ciuju eis ir siuntines linka i sia tema kad ant manes pavarytu jo kokie draugai kaip flow atleast ar dar kas ^^

ziaurus tu liuzikai...

Beto nevermind senai zinojau ne taip kaip tu per mano posta pamatiai si zodi ir paziurejai ka jis reiske...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...