Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

XBOX 360 - Grand Theft Auto V


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Toks klausimas susisuko perskaičius komentarus:

Kadangi niekad neturėjau konsolės, tai ir nežinau kas ten ir kaip su ja, bet kažką girdėjau, kad Xbox turi 4Gb ram'ų, kažkokį ne itin galingą procesorių ir vaizdo plokštę, bet va žmonės sako, kad GTA V puikiai veikia ir t.t. Tai aš taip supratau, kad ir kai bus PC versija, nereikės itin galingo PC? Užteks ten kokių 4Gb ram'ų, 2.80 ar 3.20 Ghz procesoriaus su kokiais 3 ar 5 branduoliais, 1Gb vaizdo plokštės? Ar visgi tie konsolių ir PC spec'ai skirtingi ir jų lygint nei neverta?

Tie Xboxai isvis labai silpnuciai :/ Turi vos 512 mb ram ir 256mb vga jai neklystu. Ir zaidimai ten atrodo daug silpniau nei ant pc.. Ir fps buna mazas: 20-30fps, taigi neverta pirkt tu konsoliu, nes ant tiek ir 4metu senumo pc patemps...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie Xboxai isvis labai silpnuciai :/ Turi vos 512 mb ram ir 256mb vga jai neklystu. Ir zaidimai ten atrodo daug silpniau nei ant pc.. Ir fps buna mazas: 20-30fps, taigi neverta pirkt tu konsoliu, nes ant tiek ir 4metu senumo pc patemps...

Ir tie 512mb RAM bei 256mb VGA patempia IV be lagų, nereikia jokių patchų ir klausinėt: Mano PC toks galingas, kodėl neveža. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sooo... Galvą susukot :D. Xbox'as daug silpnesnis net už mano silkių kibirą, bet jis veža GTA IV be lagg'ų, kai mano dėžė vos vos jį išsteni? Dafuck? :D.

P.S Vėl apie GTA V... Tai žodžiu, žmonės GTA V lošia ant Xbox, kai ten tik 512mb ram'ų ir t.t.? Tai PC tada gal irgi ne labai jau galingo reikės? Užtektų kokių 4Gb ram'ų, 1Gb vaizdo plokštės, 2.30 ar 3.30 Ghz i3 ar i5 :?... Viskas taip kažkaip painu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konsolių procesoriai bei VGA yra pritaikyti būtent pagal žaidimų technologijas joms pilnai palaikyti, o RAM didelio vaidmens žaidimuose nevaidina, na bet su konsolėmis daugiau visiškai nieko nepadarysi, kaip tik žaidimus pažaisi, o PC sudėtinės dalys yra pritaikytos apstraktesnei veiklai, na tai ko norėt, su konsole net normaliai po failus nepanaršysi, tai ko čia stebėtis jog ji gali atlikti tą vieną jai ir teskirta funkcija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...