Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

XBOX 360 - Grand Theft Auto V


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viską galima hakinti kurie gerai moka tai jiem tas pats ar pc ar konsolė ir filmus programas ir viska, tik aš manau jog konsolės gali daugiau atskirti kur hakinimas kur ne rašė jog įsiršius gta v įėjus į kažkur gausi bana na pc išleistu tai galima sakyt *Myliu SuperGames.lt* būtu ar ten hack ar tikras ;D

Na taip, tie kas moka, tie padaro, bet vis tiek, kažkas čia rėkavo, kad R* neapsimoka leisti ant PC, nes iškart nučigonina (nupiratauja), o ant konsolių retas atvėjis ir t.t. Nors neesmė, kad va kaip jau ir sakiau, dar prieš išleidimą nupiratavo :D.

Kažkur kažkas rašė, kad tipo atjungus internetą niekas nieko neužbanint'ų, bet aš tai nežinau, neturiu X dėžės, kad ir kaip norėčiau..

P.S Galit kas kokio Gameplay link'ą numest? Nerandu nieko normalaus.

Redaguota , nario Black_Ghost / The_Hitman
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip matot žaidimas buvo nuleakintas greičiau išleidimo :)http://www.skidrowgames.net tikiuosi Rockstars susirupins ir nubaus hackeri nes tokio projekto nuleakinimas tas pats kaip nusikaltimas.

Galvoji jie sugaudys kaip nors juos? Abėjoju, tu žaidimu hackeriu pasaulyje yra milijonų milijonai.. Tai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTA IV atsipirko per pirmąją jo išleidimo savaitę, esu tikras jog GTA V atsipirks tikrai ne lėčiau ir ne blogiau... Kiek žinau, kai kurios didžiosios žaidimų kompanijos, kartu ir Rockstar Games yra sudarę kažkokias sutartis su konsolių kūrėjais, kurių dėka žaidėjai sulaukę savo taip ilgai laukto žaidimo, jog juo galėtų didžiuotis ne tik turi pirkti žaidimą, bet ir pačią konsolę, kas atsieina tiek vieniems, tiek kitiems, kažkas čia minėjo jog žaidimas pritaikytas personaliniams kompiuteriams bus išleistas tik po metų, aš irgi taip manau, jog jis oficialiai bus išleistas po didelio laiko tarpo, kai nebebus toks populiarus ir geidžiamas, jog vien dėl jo apsimokėtų pirkti konsolę, bet atsižvelgiant į tai jog "hackeriai" sugebėjo pasidarbuoti dar neišleidus žaidimo, bei į tai, jok kai kurie žaidimai taip oficialiai nepasirodę ant PC buvo tų pačių "hackerių" perkurti ir pritaikyti PC, tai tikrai nemanau jog labai ilgai reikės laukti kol šį žaidimą galėsime žaisti ir mes, tie kurie nemato reikalo leisti krūvos pinigų dėl kažkokio žaidimukų aparato, žaidimas ant PC ir konsolių skiriasi praktiškai tik valdymu ir draiverių pritaikymu bei optimizavimu, taigi, visa tai įgyvendinti "hackeriams" neturėtų sukelti didelių problemų, gali būti net taip, jog dabar "nuleakinta" žaidimo versija bus perkurta ant PC ir paplatinta dar prieš žaidimo išleidimą. Na ir man irgi, vairavimas atrodo visiškai nevykęs, nors gyvai neišbandžius, to patvirtint negaliu, na tai pat, reikėtų atsižvelgti, jog žaidimas vis gi dar nėra išleistas ir keletas detalių, kaip šiuo atveju vairavimo fizikos, gali būti tikrai gerokai pakeistos... Tai pat išsakysiu savo nuomonę dėl "leakinimo" ir "hackinimo", taigi, tokioje šalyje kaip mūsiškėje, žmonių supratimo lygis yra toks, jok neapsimoka pirkti žaidimo, taigi, kas nenorės jo pirkti, tas ir nepirks, o atsisiųs nulaužtą, lygiai tas pats yra ir visur kitur, tiesiog žmonės gali rinktis, ar paremti žaidimo kūrėjus bei gauti galimybę pilnai išnaudoti žaidimo funkcijas, ar žaisti žaidimą nemokamai ir nesvarbu kada ir kas jį "nuhackina" ar "nuleakina", vis vien esu tikras, jog tikrieji šio žaidimo fanai jau yra jį "užsipreordine" ir taip parėmę kūrėjus laukia išleidimo datos, nesižvalgydami į šalis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pat išsakysiu savo nuomonę dėl "leakinimo" ir "hackinimo", taigi, tokioje šalyje kaip mūsiškėje, žmonių supratimo lygis yra toks, jok neapsimoka pirkti žaidimo, taigi, kas nenorės jo pirkti, tas ir nepirks, o atsisiųs nulaužtą, lygiai tas pats yra ir visur kitur, tiesiog žmonės gali rinktis, ar paremti žaidimo kūrėjus bei gauti galimybę pilnai išnaudoti žaidimo funkcijas, ar žaisti žaidimą nemokamai ir nesvarbu kada ir kas jį "nuhackina" ar "nuleakina", vis vien esu tikras, jog tikrieji šio žaidimo fanai jau yra jį "užsipreordine" ir taip parėmę kūrėjus laukia išleidimo datos, nesižvalgydami į šalis...

Ne kad neapsimoka, o kad nėra iš ko, kaip žmogus uždirbantis 1000 Lt gali sau leisti nusipirkt žaidimą už 300? Jeigu atlyginimai būtų normalūs (bent 3000 Lt) pirktų tikrai tuos žaidimus, bet kadangi atlyginimai palyginus su kainomis tėra kapeikos, todėl šio ir visų kitų žaidimų mes laukiam linkomanijoj.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...