Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[VIENINTELIS SERVERIS LIETUVOJE 1.8][Nelegalams][24/7][Mcprison.lt] Lietuvos Minecraft Kalėjimas


.Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2527 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...

Įdomu, kodėl šis serveris vogia statinius iš garsiu ir labai sėkmingu užsienio serveriu skirtu tik Premium vartotojams.

Aš kalbu apie juodosios rinkos statinius, jie buvo nukopijuoti nuo pirmo minecraft blokelio iki paskutinio, netgi visos lentelės, ju vietos bei turinys su vietomis gramatiškai neteisingais užrašais.

Ne gi, serveris veikiantis tiek metu bei turintis nemažai nuolatiniu žaidėju neišgali įsigyti statytojo paslaugu?!?

Mano nuomone, šis serveris tiesiog negerbia nei kitu serveriu, nei savo serverio žaidėju bei administracijos pagrindinis tikslas - kuo daugiau uždirbti.

Jau ir taip serveris virto į "PAY TO WIN" tipo serverį...

p.s. u nosiniu nėra iPad'o klaviatūroje.

Nebūtų Paytowin tai niekas neremtų, tai kaip savininkui už paslaugas talpinimo mokėt, iš savo kišenės? Galvok ta savo maža galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu, kodėl šis serveris vogia statinius iš garsiu ir labai sėkmingu užsienio serveriu skirtu tik Premium vartotojams.

Aš kalbu apie juodosios rinkos statinius, jie buvo nukopijuoti nuo pirmo minecraft blokelio iki paskutinio, netgi visos lentelės, ju vietos bei turinys su vietomis gramatiškai neteisingais užrašais.

Ne gi, serveris veikiantis tiek metu bei turintis nemažai nuolatiniu žaidėju neišgali įsigyti statytojo paslaugu?!?

Mano nuomone, šis serveris tiesiog negerbia nei kitu serveriu, nei savo serverio žaidėju bei administracijos pagrindinis tikslas - kuo daugiau uždirbti.

Jau ir taip serveris virto į "PAY TO WIN" tipo serverį...

p.s. u nosiniu nėra iPad'o klaviatūroje.

 

Nu , tu labai klysti , šitą spawną statė robertase ir Meskela , į jį įdėta labai daug darbo tai jį turėtum gerbti , nes tu tik šudservius jei gamintum gautum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad serverių statyba visiškai skirtinga o.o

Buvau ir server.cityprison.net

ir mc.mcprison.lt

Gali nemeluoti, kad buvai, nes black marketas abiejuose vienodas. City Prisone prieš metus žaidžiau ir ten buvo toks marketas, o mcprison.lt pavogė jį. Tiesiog graudu... Jau visiškai nusivažiavo kaidaise toks geras

servas...

P.S. atsiprašau DanLT netyčia uždėjau -rep, o norėjau +rep, dėlto kitam pranešime uždėjau + :D

Redaguota , nario <Leo>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau, kad su anglu kalba problemos, bet nesijaudink paaiškinsiu. Nesunku padėt tokiem ir šeip visokiu yra- visokiu ir reikia.

Užtenka rangus sukurti įvairius ir mokamus, nebūtina visu nestandartiniu minecraft funkciju apmokęstinti...

 

Aš tau dar kartą kartoju kad Lietuvoje niekas nepirks tokių nesąmonių kaip kosmetika, ir rangais su skirtingais kit'ais, visiem ir reikia tik kad išsiskirti iš kitų ir būsi stipresniems ir pranašesnėms, todėl ir remia, kitu atveju niekas neremtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau dar kartą kartoju kad Lietuvoje niekas nepirks tokių nesąmonių kaip kosmetika, ir rangais su skirtingais kit'ais, visiem ir reikia tik kad išsiskirti iš kitų ir būsi stipresniems ir pranašesnėms, todėl ir remia, kitu atveju niekas neremtų.

 

Na, tarkim, bet nevadink to rėmimu, nes žaidėjas taip remiantis siekia asmeninės naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai lyg tai būtų normalu ar lyg tai nieko nereiškia. Vagystė yra vagystė, nesvarbu kiek tu pavogei. Ar tu norėtum, kad tavo kažkokią kūrybą pavogtų kiti, pvz. tavo tą įskiepį naudotų koks kitas didesnis serveris, net nepaklausę tavęs sutikimo ?

Pirma, ar yra gauta žinia iš savininko ar kartais tas "blackmarket" nera pirktas, arba labiau - jau paviešintas kažkur ir keletą serverių jį naudoja?

Antra, taip, būtų blogai, bet iš mano pusės "statyba" neprilygsta į kažką unikalaus, but hey, čia mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jeigu sakai, kad statyba neprilygsta į kažką unikalaus, nusišneki. Paklausk, bet kurio, kad ir iš šito forumo žmogaus, kuris stato ir jis pasakys. Žinok kartais, ypač užsienyje, geras žemėlapis kainuoja brangiau nei visas serveris. Kaip pavyzdį paimsiu pažystamus žmones, žiauriai faini bičai stato nesveikus žemėlapius, pažiūrėk į jų darbus(TeamLyrah.com), tada pagalvok, kiek jie kainuotų ir tada akimirksniu tavo nuomonė pasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Puikus serveris su puikai idėja ir jos vystimu. Projektui jau nebe metai tačiau jo populiarumas tik auga. Priežastis viena, administracijos atsidavimas žaidėjams ir projektui. Puikus serveri į kuri patarčiau užeiti visiems norintiems kažko naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2527 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...