Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PrefixS vs. ? [vėl... BAIGTA!]


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

0b54af54159c4a7cd80d0a146efeaa88222.jpg

Darbas neatitinka reikalaujamo dydžio, tematikos ir tai nėra baneris, o kažkokia paint keverzonė. Laukiu naujo darbo. Taškai bus skaičiuojami iš naujo. Prašyčiau nebūti durniems ir nesinaudoti paint programomis.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbas neatitinka reikalaujamo dydžio, tematikos ir tai nėra baneris, o kažkokia paint keverzonė. Laukiu naujo darbo. Taškai bus skaičiuojami iš naujo. Prašyčiau nebūti durniems ir nesinaudoti paint programomis.

Jeigu tau su galva negerai ir nesupranti humoro ir kaip idiotas leki -r3p dėliot, pats kaltas, apsilankyk pas daktarą :)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu tau su galva negerai ir nesupranti humoro ir kaip idiotas leki -r3p dėliot, pats kaltas, apsilankyk pas daktarą :)

Jei esi rep auka, aš nekaltas. Eik rink postus kitur su savo vaikišku humoru.

.PSD - http://www60.zippyshare.com/v/59467483/file.html

Uždarau šią kovą.

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano sakiniuose nėra niekur parašyta, kad aš prašau reputacijos, tad šiuo atvėju tavo pranešimas yra bevertis siekiant gauti reputacijos manipuliuojant savo kvailais atsakymais :)

Tu supranti, kad žmogus norėjo normalią kovą padaryt, o tu su savo prakeiktu humoro jausmu sugadinai viską? Turėk ribas, humoriste. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...