Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas Serveris [Papildyta]


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Truputį atnaujinta tema.

Nuo dabar galima sukurti serverį pagal jūsų norus už sutartą kainą,

Greitai žadama padaryti, kad galėtu atsiskaityti MAXIMA bei spaudos kioskuose.

Skype: dinas-cool

Man čia šiek tiek smalsu, o tai iš tavęs tą serverį, žemėlapį ar paslaugas nors kartą nupirko? Kiek užsidirbai, jei ne paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Man čia šiek tiek smalsu, o tai iš tavęs tą serverį, žemėlapį ar paslaugas nors kartą nupirko? Kiek užsidirbai, jei ne paslaptis?

Taip iš manęs nupirko VPSnet, žemėlapį sau pasilikau, kadangi planuoju kurti projektą tačiau nežinau kaip dar gausis. Sukūriau ne vienam žmogui atskirai serverį arba įdiegiau kokias sistemėles/komandas sukūriau. Na kiek užsidirbau tai manau nesvarbu pasiliksiu sau šita.

Nieko jis neuždirbo.Tiesiog bando visokiomis sistemomis privilioti žmonių,kad nusipirktu jo šūdservį.

Jei nieko nežinai tai patylėk manau, pats manau nieko nesukurtum tik, kad parašyti kanors ir gauti free post'ą, taip?

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba, visi čia pykstasi.. Ko jūs prisikabinot jeigu nenorit jo paslaugų tai geriau susilaikykit ir neberašykit be verčiu komentarų ir tai tikrai ne šudservis, žmogus idėjas pastangų! Jeigu jūm nepatinka kažkas susikurkit savo ir žaiskit ten foreveralone.. PS: Nesusilaikiau parašyti, kai perskaičiau komentarus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Patikėk geriau nei Tu.

Visi mes sugebėtume gražiai pastatyti, tačiau tam reikia daug laiko, o tu čia pasigirti norėjai ar dėmesio trūkumas? Žinok tokiu nereikia mano temoje, kritiką visada priimsiu bet, čia jau visai kas kitą, čia iškeli labai save aukštai lyg būtum koks dievas, o esi tiesiog paprastas žmogus kaip ir mes visi. Jei sugebi kažką geriau padaryti bent įrodyk, o ne šnekėk. Tiesiog tai ir temoki kaip supratau tave, kalbėti tuščiai. Gali net neberašyti mano temoje neįdomus esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi mes sugebėtume gražiai pastatyti, tačiau tam reikia daug laiko, o tu čia pasigirti norėjai ar dėmesio trūkumas? Žinok tokiu nereikia mano temoje, kritiką visada priimsiu bet, čia jau visai kas kitą, čia iškeli labai save aukštai lyg būtum koks dievas, o esi tiesiog paprastas žmogus kaip ir mes visi. Jei sugebi kažką geriau padaryti bent įrodyk, o ne šnekėk. Tiesiog tai ir temoki kaip supratau tave, kalbėti tuščiai. Gali net neberašyti mano temoje neįdomus esi.

Aš parašiau kad tavo spawnas nevertas 20lt ir tai yra kritika, kuria tu sakai kad priimi, bet pradėjai atsikirtinėt kad aš pats tokio nepastatyčiau ir to aš nelaikau kritikos priimimu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Aš parašiau kad tavo spawnas nevertas 20lt ir tai yra kritika, kuria tu sakai kad priimi, bet pradėjai atsikirtinėt kad aš pats tokio nepastatyčiau ir to aš nelaikau kritikos priimimu.

Kokia tau čia kritiką, tu argumentuok kodėl nevertas ir panašiai, beto spawn'as nebeparduodamas kažkam buvo tiek vertas, taip, kad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Ok argumentuoju. Spawnas per mažas, trūksta išvaidzdumo. Už 20lt užsieny žymiai geresnį gautum.

Dydis tikrai geras, tiesiog tu nematei kaip jis atrodo serveryje. Viskas telpa ir paduotuvės , visi nether end portalai, na su dydžiu tai tikrai klysti. O tu gali pyzdint į užsenį atsiprašant jei tau čia nepatinka, mes esam lietuviai lietuviams ir parduodu lietuviškom kainom, viso nebeidomus, valink jau užkinsai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Guest Mr Dinas

ShortGameMode - Sutrumpina /gamemode užsidėjima su komanda /gm

Ammm...-Šiaip visada galima buvo su /gm,kiek aš žaidžiau.

Na lyg ir negalėdavo, bent jau man neleisdavo kiek bandydavau. Na bet visvien Šis įskiepis buvo senai pašalintas, serveris truputį daugiau patobulintas. Tiesiog nebuvau paredagavęs temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...