Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas Serveris [Papildyta]


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai žinoma, kad gali, bet nevisi sugeba, bei čia daryta ne diena ir ne 2, taip, kad. :)

Tokį serverį išriaugėt dienos nelabai reikia... Jei tu tai darai daug ilgiau, tai tik rodo tavo nepatyrimą, lėtapėdiškuma ar tinginystę... Tai jog tu ilgai dirbi prie eilinio šūdservio nėra pliusas... Taip pat serveris užgrūstas įskiepiais kurie tik atkartoja kitų turimu įskiepių ar, kad ir pačios Bukkit platformos turimas funkcijas, tokie įskiepiai tik bereikalingai apkrauna serverį ir tai rodo kad mūsų mieloji beždžionėlė nelabai žino kokias funkcijas turi Bukkit platforma bei tam tikri jo naudojami įskiepiai, kas tik rodo jo nepatyrimą kuriant serverius... Visiškai nereikalingų įskiepių čia yra 5...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Tokį serverį išriaugėt dienos nelabai reikia... Jei tu tai darai daug ilgiau, tai tik rodo tavo nepatyrimą, lėtapėdiškuma ar tinginystę... Tai jog tu ilgai dirbi prie eilinio šūdservio nėra pliusas...

ProGreen'ai, temoje neparodysi serverio, nei tu buvai apžiurėt jį nei tu ką ir kalbi, kad eilinis šūdserveris, čia tipo daugiau post'ų, tai dievas ar kaip? Na nežinau free post'ini ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu pasakyk kas čia neeilinio? Kai tiesiog susikiši visuose serveriuose naudojamus įskiepius, nelabai ir išspausi kažką geriau nei eilinį šūdservį... O dėl tavo manymu nereikalingo mano posto, tai jis skirtas žmonėms mažiau suprantantiems apie šį reikalą... Jie iš ano mano posto gali susidarinėt nuomonę apie tavo teikiamas paslaugas... Beje, tas postas papildytas, gali atsakyti į jo naujają dalį... Taigi, tiesiog nepyk, bet nemanau jog tau pavyks prastumti prastas paslaugas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

O tu pasakyk kas čia neeilinio? Kai tiesiog susikiši visuose serveriuose naudojamus įskiepius, nelabai ir išspausi kažką geriau nei eilinį šūdservį... O dėl tavo manymu nereikalingo mano posto, tai jis skirtas žmonėms mažiau suprantantiems apie šį reikalą... Jie iš ano mano posto gali susidarinėt nuomonę apie tavo teikiamas paslaugas... Beje, tas postas papildytas, gali atsakyti į jo naujają dalį... Taigi, tiesiog nepyk, bet nemanau jog tau pavyks prastumti prastas paslaugas...

Pyktis tikrai nenoriu, niekas čia nesako, kad serveris padarytas tobulai, galbūt tu sugebi geriau išmanai daugiau, tai tau atrodo kas čia. Bet tiesiog nesusidaryk nuomonės nematęs pačio serverio. Bei nebūtina manau prisikabinėti prie nuotraukos, čia iš neturėjimo ką pasakyti ar kaip? Ir tiesiog kiek mačiau tau būtina yra prisikabinėti prie žmonių, neturi tu ką veikti ar gyvenime nesiseka, tai išlieji visą pyktį per laidą ant žmonių kuriu net matęs gyvenime ne esi, nereikėtu apsimetinėti kažkuo ko nesi, per laidą, manau. Jei kažką dar nori pasakyti parašyk į skype, nesudarom nesąmoningo pokalbio šioje temoje.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tai ir kalbu, jei tu nelabai ką sugebi, tai eik mokinkis, treniruokis, kad sugebėtum, bet nereikia manyt jog vos kažką sugebent tu gali jau prasisukt, parduot savo paslaugas, bei nuvilt pirkėjus. Trumpiai sakant, jei nelabai ką moki, tai ir nekišk savo subinės ten kur reikia normaliai žinių. Tai pat nuomonę pilnai galima susidaryt ir iš tavo aprašymo, kas gi kitaip serveryje negu aprašyme? Gal aš ir negaliu pamatyti to tavo sulietuvinimo, bet mano galva jis net nėra itin reikalingas... Aprašyme paminėti daug maš visi įskiepiai naudojami eiliniuose serveriuose kurie yra skirti pritraukti kuo didesnį, bet nesvarbu kokių, žmonių skaičių, jei kartais pilnai nepagavai - kuo didesnį vaikų skaičių... Temos aprašyme teigi jog stengiaisi išvengti klaidų, bet jei naudoji net 5 įskiepius atkartojančius kitų įskiepių funkcijas, tai esu tikras, gal testuojant serverį keliese, klaidos ir nemėtomos, bet susilaukus normalaus žaidėjų srauto, tu klaidų atsirastų tikrai labai nemažai... Taigi, naudoji nereikalingus įskiepius apkraunančius serverį ir dėl jų dar būtų mėtomos klaidos, kas visiškai apkrautų serverį, jei jo neužlaužtų, na o užlūžęs serveris tikriausiai ir pats supranti jog yra lygus nuliui... Tai pat iš tų tavo turimų įskiepių nei vienas nebuvo kažkuo originalesnis, mažiau girdėtas, taigi, viskas kaip ir kituose serveriuose, taigi apie kokį tu čia neeilinį serverį dar gali niekus kalbėt, aplamai, vien tik sukišus dev.bukkit.org paviešintus įskiepius nieko neeilinio nesukursi... Manau jog aprašyme turėtum paminėt jog serveris identiškas kitiems nusibodusiems šūdserviams... Žemėlapis... Tikriausiai nesakysi jog aš jo nemačiau ir negaliu žinoti jog jis yra labai geras, nes jei taip būtų, būtum temoje jį aprašęs, įdėjas nuotraukyčių ir t.t.. Taigi, neskaitant to jog serveris yra nereikalingai apkrautas, tikriausiai jis daugiau nesiskiria nuo eilinių šūdservių ir manau jog pagaliau turėtum tai suprast ir pripažint, ar tau dar kažką reiks papasakot apie tavo serverį ko tu pats nežinai? O dėl nuotraukos, tai ji tikrai labai gera, tai būtų daugiau komplimentas nei sudirbinėjimas, nors suprast galima ir abipusiškai... O ir pasakyt ką turiu kaip matai, jei tau dar neužtenka sudirbinėjimo, galiu ir daugiai prirašyt ;)... Na ir taip, man tiesiog norisi įšreikšti savo nuomonę, vis gi ne visus aš bandau sudirbti, tie kurie žino ką daro ir tai daryt moka, yra mano pripažystami, na o apie kitus šūdmalius gi irgi galiu savo nuomonę išreikšt, vien dėl to jog tokiems kaip tau nepatinka mano tiesi kritika, tikriausiai blogiau nepasijusiu... Beje tu net į tą kritika atsakyt kaip žmogus nesugebi, nei su ja sutikti, nei pagrysti dėl ko aš esu neteisus, tiesiog pradedi nervuotis ir bandai įžeidinėti, kas yra smarkiai žema ir tik parodo koks tu esi iš tikrųjų... O ir apie mano gyvenimą tu nixuja nieko nežinai, taigi, kad ir kaip tai bebūtų nesusiję su mano kritika, bet tai tik parodo tavo lygį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Apie tai ir kalbu, jei tu nelabai ką sugebi, tai eik mokinkis, treniruokis, kad sugebėtum, bet nereikia manyt jog vos kažką sugebent tu gali jau prasisukt, parduot savo paslaugas, bei nuvilt pirkėjus. Trumpiai sakant, jei nelabai ką moki, tai ir nekišk savo subinės ten kur reikia normaliai žinių. Tai pat nuomonę pilnai galima susidaryt ir iš tavo aprašymo, kas gi kitaip serveryje negu aprašyme? Gal aš ir negaliu pamatyti to tavo sulietuvinimo, bet mano galva jis net nėra itin reikalingas... Aprašyme paminėti daug maš visi įskiepiai naudojami eiliniuose serveriuose kurie yra skirti pritraukti kuo didesnį, bet nesvarbu kokių, žmonių skaičių, jei kartais pilnai nepagavai - kuo didesnį vaikų skaičių... Temos aprašyme teigi jog stengiaisi išvengti klaidų, bet jei naudoji net 5 įskiepius atkartojančius kitų įskiepių funkcijas, tai esu tikras, gal testuojant serverį keliese, klaidos ir nemėtomos, bet susilaukus normalaus žaidėjų srauto, tu klaidų atsirastų tikrai labai nemažai... Taigi, naudoji nereikalingus įskiepius apkraunančius serverį ir dėl jų dar būtų mėtomos klaidos, kas visiškai apkrautų serverį, jei jo neužlaužtų, na o užlūžęs serveris tikriausiai ir pats supranti jog yra lygus nuliui... Tai pat iš tų tavo turimų įskiepių nei vienas nebuvo kažkuo originalesnis, mažiau girdėtas, taigi, viskas kaip ir kituose serveriuose, taigi apie kokį tu čia neeilinį serverį dar gali niekus kalbėt, aplamai, vien tik sukišus dev.bukkit.org paviešintus įskiepius nieko neeilinio nesukursi... Manau jog aprašyme turėtum paminėt jog serveris identiškas kitiems nusibodusiems šūdserviams... Žemėlapis... Tikriausiai nesakysi jog aš jo nemačiau ir negaliu žinoti jog jis yra labai geras, nes jei taip būtų, būtum temoje jį aprašęs, įdėjas nuotraukyčių ir t.t.. Taigi, neskaitant to jog serveris yra nereikalingai apkrautas, tikriausiai jis daugiau nesiskiria nuo eilinių šūdservių ir manau jog pagaliau turėtum tai suprast ir pripažint, ar tau dar kažką reiks papasakot apie tavo serverį ko tu pats nežinai? O dėl nuotraukos, tai ji tikrai labai gera, tai būtų daugiau komplimentas nei sudirbinėjimas, nors suprast galima ir abipusiškai... O ir pasakyt ką turiu kaip matai, jei tau dar neužtenka sudirbinėjimo, galiu ir daugiai prirašyt ;)... Na ir taip, man tiesiog norisi įšreikšti savo nuomonę, vis gi ne visus aš bandau sudirbti, tie kurie žino ką daro ir tai daryt moka, yra mano pripažystami, na o apie kitus šūdmalius gi irgi galiu savo nuomonę išreikšt, vien dėl to jog tokiems kaip tau nepatinka mano tiesi kritika, tikriausiai blogiau nepasijusiu... Beje tu net į tą kritika atsakyt kaip žmogus nesugebi, nei su ja sutikti, nei pagrysti dėl ko aš esu neteisus, tiesiog pradedi nervuotis ir bandai įžeidinėti, kas yra smarkiai žema ir tik parodo koks tu esi iš tikrųjų... O ir apie mano gyvenimą tu nixuja nieko nežinai, taigi, kad ir kaip tai bebūtų nesusiję su mano kritika, bet tai tik parodo tavo lygį...

Žemėlapio nuotraukų yra jei ką. Man gaila net būtų rašyti tiek kiek tu parašei, tavo nuomonė kažkokiam šūdserverio kūrėjui, ačiū už dėmesį, iš dalies tiesą pasakei.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Yra nereikalingų plugin, kaip shortgamemode, warpsigns, pluginlist, simplejail

Shortgamemode, simplejail ir warpsigns funkcijas atlieka pats essentials, o pluginus paslėpt galima tiesiog nuėmus perm

Bet mldc vien dėl to kad mano privilegijų sistemą naudoji ;D

ShortGameMode buvau dėl savęs įsikėlęs pamiršau visai išimti, warpsigns mano durna klaida turbūt apie kuria net nepagalvojau, o simplejail bent jau man tai patogesnis, tvarkingesnis jail padarymas. Pluginlist paslepia serverio plugin'us. Šiuos pluginus kuriuos išvardijai žmonės patis gali juos išsiimti jei nereiks jų, tik su warpsigns durną klaidą padariau, nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...