Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas Serveris [Papildyta]


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš tiesiog parduodu sutvarkytą, padarytą serverį, o čia jau pirks nepirks, šūdas, ne šūdas, žmonėms spręsti.

Na nei tu darei to servo nei ką, tiesiog sudėjai nemokamus failus internete, kurie yra pasiekiami visiems, jeigu tu kurtum savo pluginus - tada būtų kitas reikalas.Tu net nesukūriai pačios bukkit platformos, nei vieno plugino iš to viso sąrašo.Jeigu kam reikės serverio SUKONFIGURAVIMO darbų tikrai atras pas ką kreiptis. Na sekmės parduoti nemokamus pluginus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Papildant PreFix, pardavinėt surinktą kitų žmonių darbo rinkinį ir bandyt praktiškai neatlikus jokio darbo išgraužt iš kitų žmonių darbo, kurį jie atiduoda visiškai nemokamai bet kam, kažkokią pinigų sumą yra labai žema...

Na nei tu darei to servo nei ką, tiesiog sudėjai nemokamus failus internete, kurie yra pasiekiami visiems, jeigu tu kurtum savo pluginus - tada būtų kitas reikalas.Tu net nesukūriai pačios bukkit platformos, nei vieno plugino iš to viso sąrašo.Jeigu kam reikės serverio SUKONFIGURAVIMO darbų tikrai atras pas ką kreiptis. Na sekmės parduoti nemokamus pluginus :)

Tai niekas ir nesako, kad įskiepiai mano, tiesiog tvarkingai sukonfigūruoti, išversti į lietuvių kalbą kaip galima daugiau, o jei jums atrodo jau taip apsurdiškai kam gaištat laiką, jau sužinojau jūsų nuomonė įdomi kitų žmonių nuomonė bei nevisiems atrodo taip paprastą landžioti per failus ir viską keitinėti, versti į lietuvių kalbą, o kad jūs daugiau kartų parašysit tapatį tik kitaip suformuluota bus, niekas nepasikeis manau, tiesiog gausit post'ą ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokį serverį išriaugėt dienos nelabai reikia... Jei tu tai darai daug ilgiau, tai tik rodo tavo nepatyrimą, lėtapėdiškuma ar tinginystę... Tai jog tu ilgai dirbi prie eilinio šūdservio nėra pliusas... Taip pat serveris užgrūstas įskiepiais kurie tik atkartoja kitų turimu įskiepių ar, kad ir pačios Bukkit platformos turimas funkcijas, tokie įskiepiai tik bereikalingai apkrauna serverį ir tai rodo kad mūsų mieloji beždžionėlė nelabai žino kokias funkcijas turi Bukkit platforma bei tam tikri jo naudojami įskiepiai, kas tik rodo jo nepatyrimą kuriant serverius... Visiškai nereikalingų įskiepių čia yra 5...

Kaikurie žmonės nėra tokie Nolaiferiai kaip tu. Ir darba atlieka per nuspresta laika. Jei toks mandras kodėl pats nepadarai per 1 dieną?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Na jei nori užsikalt kažkiek, tai siūlau geriau teikt Minecraft serverių kūrimo paslaugas, bei kurt sudėliot įskiepius pagal užsakymus, gal darbo ir šiek tiek daugiau, bet ir pelno palyginus manau daug daugiau išmelši...

Na matai parduodant pilną serverį, daugiau kas norį nei dar kuriamą, kadangi dar tektu lauktį kol pabaigs ir panašiai, todėl nelabai kas nori tu paslaugų, bandžiau rašyti bet nesigavo nieko tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaikurie žmonės nėra tokie Nolaiferiai kaip tu. Ir darba atlieka per nuspresta laika. Jei toks mandras kodėl pats nepadarai per 1 dieną?

Dabar sugebėjai pasukt galvą ir sugalvot jog aš noliferis? Vien tik dėl to jog visiškai nieko daugiau nesugebėjai sugalvot? Kam išvis tada rašai, jei neturi ką parašyt? Aš tau jau sakiau, o jei nedaėjo, tai galiu ir pakartoti - man tokio šūdservio nereikia, tikriausiai tai turėtų paaiškinti kodėl aš tokių ir nekuriu, nors tiesą sakant, tam jog įvežčiau savo kuriamą išskirtinį projektą užsienio rinktai, man teks sukloti nemažai savo lėšų, o jas lengviausiai gausiu iš Pay To Win serverio, bet ir tai manau, jog jis bus aukštesnio lygio nei didžioji dalis Lietuvos serverių, na nors pamatysit patys kas ten tokio bus... Taigi, kaip ir sakiau, manęs nedomina paprastas savaitinis šūdservis...

Na matai parduodant pilną serverį, daugiau kas norį nei dar kuriamą, kadangi dar tektu lauktį kol pabaigs ir panašiai, todėl nelabai kas nori tu paslaugų, bandžiau rašyti bet nesigavo nieko tada.

Echem, o pirkusių čia yra? Nežinau, bet aš suprantu jog - ne... Aš sakau, jog teikiant paslaugas o ne tiesiog serverį pardavinėjant, gali užsikalti daug daugiau, gali turėti jau paruoštus kelių rūšių serverius jog pirkėjam praktiškai nereikėtų laukti, bet kame esmė teikiant paslaugas, tai kad pirkėjas gali jas užsisakyti savo nuožiūra, o tu padarysi ko jis nori, tiek serverio, tiek žemėlapio atžvilgiu, jei kurtum dar ir svetaines, tai būtų dar geriau... Taigi, kaip ir sakiau, tu padarytum būtent tai, ko noro pirkėjas, nes dabar, pirkėjas gali įsigyti tik vieną nelankstų produktą ko gero pilnai neatitinkantį jo norų... Na tai tikiuosi supranti, jog daug didesnis pelnas iš paslaugų, nei iš vieno serverio pardavinėjimo... Žinoma jei serverio vidus būtų visiškai originalus ir koduotas tavo, bei su originale idėja, tada būtų kitas reikalas, bet dabar yra kaip yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...