Peršokti į turinį

Banneris

Dizainai: Atiduodu!

Recommended Posts

Sveiki taigi radau kelis dizainus, vienas senas is mano kompiuterio, o kitas mano manymu nelabai isejas, noredami gaut dizainus turiu surinkt 20rep, abudu dizainai neplatinti:)

15d036b8073d55d0f3ad02458a19a9fb884.png

Tikrai neripinai :))

37777445.jpg

http://csomsk.ru/loa...tka/89-1-0-5148

Redaguota , nario THEsnifas
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

:D sakau vienas dizainas is mana pc kazkada kazkoks "dizaineris" atsiunte norejo daryt studija... kazka panasaus :D tj vat daba suprantu kad nejoks jis buva dizaineris:D

2 dizainas tikrai neripintas nes sis dizainas piestas HitsuGaya' kuris buva skirtas 24studio, bet taip ir nepanaudojom

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė 3r1kasTV
      Sveiki, 
      Galbūt dar ne visi spėjote pasiimti šita žaidimą į steam žaidimų kolekciją.
      Pasiimti žaidimą spauskite čia
      Laiko liko nuo dabar?

1 diena, 20 valandų, 18 minučių
      Paskubėkite
    • Parašė Tony Montana
      Sveiki,
      Kadangi vasara atėjo atsirado laisvo laiko todėl ,galiu išbandyti save ir piešti grafikos darbus ir per laika tobulėti. 🎁
      visi darbai yra nemokami ,bet jeigu norite galite palikti man profilio atsiliepima ar reputacijos taškta visgi tai NEMOKAMA ir NESUNKU 🎁
      Taisyklės
      Vienu metu galima užsisakyti tik vieną darbą Darbai atliekami per 48 val. Neklausinėti kada bus atliktas darbas ir pnš. Neužpildžius visų anketos punktų ir/arba nenurodžius dydžio ar nepateikus stock'o - Darbas Nedaromas 3D NEDARAU. Mano atliekami darbai*
      Logotipai Banneriai Youtube/Facebook coverį Youtube/Facebook avatarą Forumo rangus Wallpaperius Forumo parašą Anketa:
      Pageidautinas grafikos darbas (avataras, parašas ir kt.):  Stock'as (pateikti būtina):  Darbo dydis (nurodyti būtina):  Norimas tekstas:  Subtekstas:  Kita informaciją apie norimą darbą (nebūtina):   

• Parašė kafris
      Piešti bandau tik 3 dieną, po kelių pamokų pabandžiau nupiešt pirmą dizainą, krikuokit, noriu žinot kur reikia tobulėt. 
      Dizainas; https://www.behance.net/gallery/76556729/Automobiliu-nuomos-dizainas? ( čia turbūt geriau prieinamas )

• Parašė LAIMIS A.
      Per laisvas dienas šiektiek prisėdau prie dizainų ilgiau. Ir štai pristatau jums naują savo darbą !
      Didelis ačiū @heicmeister už pagalbą, kurio dėka išmokau daugiau. 
      Rašykit klaidas stengsiuos jas ištaisyti .
      https://imgur.com/a/dFZ9QUa
      dizainas taippat yra visdar PARDUODAMAS.
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele