Peršokti į turinį

Diskusija apie senajį supergames.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš užsiregistravęs 2010, ir man nereikia to jūsų moderatoriaus, nerinkau postų buvo viskas puiku seniau o dabar...

Tu forume lanekeisi su milžiniškom pertraukom, puft ir tu jau 3 metai kaip užsiregistravęs ir praleidęs mažai laiko prie forumo, todėl ir postų neturi.

O aš spiceliai -rep renku, nes man p* ant tu jusu rep :) as uz juos nieko nenusipirksiu :)

Gyvenime ne viską būtinai reikia pirkti. Tuo labiau, kad tema eina ne apie reputaciją ir šią temą palieku atrakinta vien todėl, kad aptartumėte, prisimintumėte senąjį SuperGames forumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai, kad ir kokie būtų hateriai , kad ir kaip keistai atrodyčiau padėdamas žmonėms. Galbūt ir labiau kritikuodamas, visada siekiu gero. Niekam nieko blogo niekada nelinkėjau, kitiem neįtikinama, kad stengiuosi dėl SuperGames.lt puslapio, gal net lėšas kišu ir klausia, kad kažkokias aferas suku. Kaip sugadinti lietuviu vaikų stereotipai, bei lygiavimasis į gerus žmonės , net žmogui keista pasidaro, kad jis kažką gero padaro. Man tai buvo didelė nuostaba ištikrųjų.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pagalvoji jog dabar vasara ????

Moderatoriai žada ir daro tarkim aš daug daryčiau jei ne vasara,nes vasaros metų man nėra beveik jokio noro sedėti ir nolaifinti prie PC kaip sakoma.

O dėl NeedCash4Weed tai jis dirba ir daug mažiau laiko skiria forumui.

Tai kam jam tada teises dave is kiemo vakare grysi ir pasidek jomajo niekas nelepia jam sedeti nuo ryto iki nakties kaska padaryti maziausiai 2h nu gal 3h,jeigu nieko nedaro tokiem zmonem negalima teises duoti nes is ju nera naudos as dirbu per vasara ir tai randu laiko kitiem dalykam mokslu metais dirbu ir mokykla ir tai randu palosti padirbeti kaska ir seip pamalti suda,o cia pora valandu net nesugeba duoti tai tegul meta tokius zmones is projekto.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai, kad ir kokie būtų hateriai , kad ir kaip keistai atrodyčiau padėdamas žmonėms. Galbūt ir labiau kritikuodamas, visada siekiu gero. Niekam nieko blogo niekada nelinkėjau, kitiem neįtikinama, kad stengiuosi dėl SuperGames.lt puslapio, gal net lėšas kišu ir klausia, kad kažkokias aferas suku. Kaip sugadinti lietuviu vaikų stereotipai, bei lygiavimasis į gerus žmonės , net žmogui keista pasidaro, kad jis kažką gero padaro. Man tai buvo didelė nuostaba ištikrųjų.

Net ašarą nubraukiau..

Supranti, kad duotum kritiką, tu pats turi būti ant to dalyko gerai patyręs, o kai belekas tarkim GFX galerijose rašo "gražu", "man nepatiko" ar panašiai ir matosi, kad jie nėra patyrę ant to GFX ir dar akis drąsko, tai žinai.. Už tuos "gražu" reikėtų įspėjimus dėliot.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu norit kad forumas pradėtu po biški keistis į gerą, pradėkit nuo savęs. Nebekurkit tokių bereikšmių temų, kurias sukuria kasdien. Nekalbu apie visus, bet iš tų naujų moderatorių nesimato jokio darbo, VIlmux, tas NeedCash4Weed, Erk', kartais, labai retai tenka pamatyt ir sneroq. O tų kitų tai nelabai ir matosi, kad jie kažką darytų, kai pažiūri į datą, kada jie paskutinį kartą lankėsi, tai iškeli sau klausimą, kaip jie čia pateko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net ašarą nubraukiau..

Supranti, kad duotum kritiką, tu pats turi būti ant to dalyko gerai patyręs, o kai belekas tarkim GFX galerijose rašo "gražu", "man nepatiko" ar panašiai ir matosi, kad jie nėra patyrę ant to GFX ir dar akis drąsko, tai žinai.. Už tuos "gražu" reikėtų įspėjimus dėliot.

Tai aš suprantu. Virtuvės kritikai irgi profesionalai virtuozai kurie ruošia maistą geriau už didžiausius pasaulio šefus, o šefai tik poto tampa kritikais. Ar aš kažką čia jau sumaišiau? Nes aš taip supratau lyginant kitą dalyką.

Kaip tu sakai, pasako neargumentuotai "gražu" , "man nepatiko" tai protingi žmonės ir nesiklausys tokios kritikos. Taigi reikia tiesiog gal susitaikyti kaikuriems, ką čia patarsi, kai kas nors kažką blogo pasako ir poto jam pastoviai sako, kad padarytų geriau . Tai nesuprantu kam klausti ar kam išvis tada kelti tokius failus?

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...