Peršokti į turinį

Diskusija apie senajį supergames.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Diskutuodami apie senąjį SuperGames jūs jo nesugrąžinsit. Patys tada norėjot pakeitimų , diskutavot apie tai (TIKSLIAI ATSIMENŲ!) . Kai pakeitė jau pradėjot diskutuoti, kad nebepatinka :)

TVS viskas yra gerai bet kad kaip anksciau budavo nera flt medaliu dabar cia dar geresniu pribimbasu gali padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant IPB irgi yra pinigai, yra medaliai, tiesiog moderatoriai žada žada ir nieko nedaro. Taip ir maniau, kad padarys kelis darbus ir atsileis. Per daug vilčių į jus nariai dėjo, o jūs juos nuvylėt. Gavo NeedCash4Weed administratorių ir dingo, nors galėtų jis dabar padaryti net reputacijos dėjimo limitą.

Tu pagalvoji jog dabar vasara ????

Moderatoriai žada ir daro tarkim aš daug daryčiau jei ne vasara,nes vasaros metų man nėra beveik jokio noro sedėti ir nolaifinti prie PC kaip sakoma.

O dėl NeedCash4Weed tai jis dirba ir daug mažiau laiko skiria forumui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pagalvoji jog dabar vasara ????

Moderatoriai žada ir daro tarkim aš daug daryčiau jei ne vasara,nes vasaros metų man nėra beveik jokio noro sedėti ir nolaifinti prie PC kaip sakoma.

O dėl NeedCash4Weed tai jis dirba ir daug mažiau laiko skiria forumui.

Tai kam jam adminas? Tai pat kaip Dominus.. 2 administratoriai kurie pora kartų per mėnesį prisijungia.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia taip dažniausiai būna, kad kiekvienas nori būti moderatoriumi ir sako, jog daug laiko skirs forumui. Bet kai paskiria, tai staiga dingsta visi. :) Čia padaryta klaida, jog priimti į moderatorių grupę kai kurie naujokai, kurie vos vienerius metus užsiregistravę forume.

Redaguota , nario Marčiooks
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš šūdą malu? Tai žinoma gi, ką aš daugiau veikiu. :D

Aš turiu aumenyje, kad jie yra jau pilnamečiai asmenys. Niekada nemačiau tokių atmazų žiemą, visada jis būdavo aktyvesnis ir moderatoriaus veiksmų daugiau atliktą. Prisijungiu ir pats moderuojų forumą bet kartą į dieną jeigu išeina. Kartais ir daugiau, būna, kad ir ilgiau neprisijungęs esu. Tai nereiškia, kad nėra čia aktyvumo. Administratoriai nėra, kad viską kaip jūs šleiva ir laisva ranka darytumėte. Pirma jie išvers viską į lietuvių kalbą, sugalvos taisyklingus aprašymus, o poto jūs kurdami projektą ateisit ir nusikopijuosit aprašymus ir sakysit -

Tie administratoriai ir moderatoriai nieko nedaro, aš va lietuvių kalba su aprašymais padariau per 5 min.
(Nesakau, kad visi, bet dauguma ir patikėkit taip yra :), kadangi mėgstu narius pagooglinti prieš komentuodamas)

Taigi STFU ir be pavydo scenų (Nes patikėkit atsiranda toks įspūdis, kad gi jūs viską geriau padarytumėte, o čia paskyrėt kažkokius "lohus" į moderatorius. Tai tikrai atrodo kaip pavydas.)

Tai yra diskusijų forumas, neatėjot čia apdovanojimų, pranešimų ar reputacijos rinkti. Čia reikia diskutuoti, kelti ginčus (Tik aišku adekvačius). Medaliai tai yra nebūtina forumo pusė, bet ji bus pagal jūsų norus. Negalvokit, kad tampom čia jūsų nervais, bet ji bus. Prižadu. Taigi chill žmonės, viską žinom ką reikia padaryti forume ir galiu garantuoti, kad šie dalykai bus:

- Naujas dizainas

- Medaliai

Kaip sakoma viskas savu laiku.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...