Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ieškau projekto .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ką čia sakyt,kaip tu esi visiškas debilas ? Jog tu vistiek takto nepagauni tai su tavim nėra apie ką kalbėt.Vat ir viskas.

Debilas žodžio reikšmę žinai? Pirmo laipsnio protinis sutrikimas. Sorry, aš jo neturiu. Tačiau kai pavadinau tave debilu- gavau tai ant savęs.. nu nice. Prisigaudai bazaro iš betkur ir bandai stumti ant manęs. HAH. Takto nereikia gaudyti, čia ne muzika. Apie ją spėju nusimanai tik tiek, kiek šiuolaikinėse mokyklose moko muzikos ir popsą klausai, da?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom čia aš? Pasakiau kad pats esi Vaikas ir paprašiau įrodyti kad tipo esi achujenas maperis?

Tu nebevaidink Ereliu, ar čia tave visi turim gerbti? Atsirado mat išminčius, kuriam viskas galima ir tipo erelis prie kabelio.

Tipo tau visi vaikiškai elgiasi, kaip tu pats taip elgiesi ir nesupranti..

Sakau, tave muša kažkas lauke...

P.S pridedu: Parodyk man vietą, kurioje prašei įrodyti, kad aš aplamai esu maperis :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savo popamokinę veiklą pasilik sau. Ant tėvų stumia tik apgailėtini apsispermavę gaidžiokai, kaip tu.

Ir vėl atmazini.. *Myliu SuperGames.lt* man taves gaila tiesa pasakiaus kad tu esi daužtas debilas nes tu tik atėjai čia kažką įrodyt geriau išeik į lauką ir nebe nolaifink nes ir taip bulvegalvis esi apie tave daugiau nieko negaliu pasakyt tai geriau tvarkykis savo vaikyste nes ateityje busi visu duhinamas :)

Redaguota , nario MiZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debilas žodžio reikšmę žinai? Pirmo laipsnio protinis sutrikimas. Sorry, aš jo neturiu. Tačiau kai pavadinau tave debilu- gavau tai ant savęs.. nu nice. Prisigaudai bazaro iš betkur ir bandai stumti ant manęs. HAH. Takto nereikia gaudyti, čia ne muzika. Apie ją spėju nusimanai tik tiek, kiek šiuolaikinėse mokyklose moko muzikos ir popsą klausai, da?

Tu *Myliu SuperGames.lt*,bukagalvi durnas.Tu konrečiai yra adaptuotas apyvarpės uostytojas,nebekomentuok tu nieko.Nes jau ir taip gradusu esi.Antras sabas *Myliu SuperGames.lt*,toks pat dalbajobas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl atmazini.. *Myliu SuperGames.lt* man taves gaila tiesa pasakiaus kad tu esi daužtas debilas nes tu tik atėjai čia kažką įrodyt geriau išeik į lauką ir nebe nolaifink nes ir taip bulvegalvis esi apie tave daugiau nieko negaliu pasakyt tai geriau tvarkykis savo vaikyste nes ateityje busi visu duhinimas :)

*Myliu SuperGames.lt* koks tu ekstrasensas, kiek valanda pas tave kainuoja? Atmazinu... TU NET SUPISTO ŽODŽIO reikšmės "atmazas" nežinai *Myliu SuperGames.lt*, tai ką su tavim šnekėti. Aš paprašau, kad jis man pasakytų, kur tai darau, tas vėl pisa savo nesąmones su tais atmazais. Lauke karšta, todėl ten nėra ką veikti. Krepšinio per tokį karštį nepažaisiu ;) Taip, kad pridusk vaikine, gero nieko nepasakei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur buvo sakyta, kad aš ahuėnas? Jog pasakiau, kad mapinu geriau už kažkokius kelis dalbajobus ir kad mTėvas ne geriausias, jau apsišikai ir verki, kad aš ahuėnas? Geriau mapinu už tą tavo suskį "Martį" kuris įdėjų neturi, todėl STFU, nesikišk ne į savo reikalus. Niekuomet nevaidinau erelio, pastatau žmones į jų vietą, that's all. Nori - gerbk, tuomet ir aš tave gerbsiu, tačiau kai pats pradedi man pist protą, po to gauni bloką ir dar verki dėl to -sorry, go fuck urself. Kas man galima? aš toks pat žmogus, kaip ir tu. Eilinį kartą prisigalvoji savo nesąmonių, po to jas skiedi miltais čia.

Kur sorry? :? Ką tu čia svaigsti? "SUSKI MARTI" manau tas "SUSKIS" tave padarytu :x Tipo su Britu dirbi, tai čia ahuėnas? Asilas kaip buvai prieš metus toks ir likai, sakau kad tu esi visiškas, aš su mTėvu nebendrauju ir man visiškai ** ant jo, pasakiau kad jis ir indigo geriausiai maperiai, tavęs nepaminėjau? Apsiverk dėl to, nes tu nesi geras maperis, tik matai tipo viską moki, viską gali. Tai kad valink tu iš tos temos, matai tave čia jau paduxino, tiek Daim, tiek dlc, rimtai tu išeik į lauką prasiblaivyk, kaip tu mapinsi tobulai, man pasakyk, tave gal ir pripažinsiu geru maperiu, o dabar - tu šūdo vertas.

P.S Blocką gavau, so? Parašiau nesigruzink taip, o tu čia savo istorijas bandai pasakot. :x

Tau visi Vaikai yra, o tik pats savęs nematai, mat.. Atsirado čia "Kietoji Laido Princesė".

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* koks tu ekstrasensas, kiek valanda pas tave kainuoja? Atmazinu... TU NET SUPISTO ŽODŽIO reikšmės "atmazas" nežinai *Myliu SuperGames.lt*, tai ką su tavim šnekėti. Aš paprašau, kad jis man pasakytų, kur tai darau, tas vėl pisa savo nesąmones su tais atmazais. Lauke karšta, todėl ten nėra ką veikti. Krepšinio per tokį karštį nepažaisiu ;) Taip, kad pridusk vaikine, gero nieko nepasakei.

Joo aš ekstrasensas dėkui už žodžius :D Žinau tą žodį nes pats ji naudoju jei pats nežinai tai ir tylėk nes tu xuj suprasi bybi įsikišęs į burna ir šveplioji kaip debilas.

Apie lauką žinai ką pasakysiu gal yra tok dalykas jūra ar ežeras gal nuvažiuok prie jo pasimaudysi biški ai rimtai tu tėvu neturi nes vaikų namuose gyveni ir nolaifini prie pc :D

Čia nieko ir nenorėjau pasiekt tik norėjau pastumt ant tavo atmazu :D

Redaguota , nario MiZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joo aš ekstrasensas dėkui už žodžius :D Žinau tą žodį nes pats ji naudoju jei pats nežinai tai ir tylėk nes tu xuj suprasi bybi įsikišęs į burna ir šveplioji kaip debilas.

Apie lauką žinai ką pasakysiu gal yra tok dalykas jūra ar ežeras gal nuvažiuok prie jo pasimaudysi biški ai rimtai tu tėvu neturi nes vaikų namuose gyveni :D

Čia nieko ir nenorėjau pasiekt tik norėjau pastumt ant tavo atmazu :D

Savo istorijas pasilik sau. Na taip, prie mano namo t.y. Kaune nėra ežero ar jūros :D Matai, pastumti tu nei kiek nemoki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur sorry? :? Ką tu čia svaigsti? "SUSKI MARTI" manau tas "SUSKIS" tave padarytu :x Tipo su Britu dirbi, tai čia ahuėnas? Asilas kaip buvai prieš metus toks ir likai, sakau kad tu esi visiškas, aš su mTėvu nebendrauju ir man visiškai ** ant jo, pasakiau kad jis ir indigo geriausiai maperiai, tavęs nepaminėjau? Apsiverk dėl to, nes tu nesi geras maperis, tik matai tipo viską moki, viską gali. Tai kad valink tu iš tos temos, matai tave čia jau paduxino, tiek Daim, tiek dlc, rimtai tu išeik į lauką prasiblaivyk, kaip tu mapinsi tobulai, man pasakyk, tave gal ir pripažinsiu geru maperiu, o dabar - tu šūdo vertas.

P.S Blocką gavau, so? Parašiau nesigruzink taip, o tu čia savo istorijas bandai pasakot. :x

Tau visi Vaikai yra, o tik pats savęs nematai, mat.. Atsirado čia "Kietoji Laido Princesė".

Pasiūlysiu duel tam tavo Marčiui, pažiesim, kaip jis už mane geriau sumapins :D Pamatęs taxi, skėlei, kad aš geras, dabar, kai prisireikė pastumti ant manęs- sakai, kad aš nk nesugebu :DDDDDDDDDDD *Myliu SuperGames.lt* koks juokingas tu esi. taip, Indigo yra superinis maperis ir žmogus, apie mTėvą to negalėčiau pasakyti. *Myliu SuperGames.lt* kai tu nusišneki eilinį kartą... Kur aš sakiau, kad sugebu aš viską, kad viską moku? Parodyk, man taip įdomu. Argumentuoti savo nuomonės tu negali, gali tiesiog paverkti dėl to dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savo istorijas pasilik sau. Na taip, prie mano namo t.y. Kaune nėra ežero ar jūros :D Matai, pastumti tu nei kiek nemoki.

Mano istorijos ? :DD ir vėl atmazini nu ble užauk išgama nes matosi nebeturi ka be atsakyt *Myliu SuperGames.lt* eik pagooglink bazara nes matosi tavo bazaras mutavo į darželio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...