Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ieškau projekto .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Cavalli @ ieškau projekto

Sveiki, taigi turiu nemažai laisvo laiko todėl galėčiau apsiimti dirbti prie SA:MP projekto. Turiu šiokiu tokių reikalavimu, forume galėtu lankytis bent po 20-30 narių per diena, būtu gerai jog tinklapis turėtu domeną, modifikacija nebūtina unikali, svarbu jog žaidimas būtu malonus bei geras.

Mano vardas Šarūnas, man yra 15 metų SA:MP domiuosi ketverius metus, projektuose esu dalyvaves kaip savininkas : VLG, R-LIFE ir viskas atrodo.

Serverio prižiurėtojas

Galiu prižiurėti serverį / foruma, teikti pagalbą žaidėjams, nes turiu tikrai nemažai patirties. Užsiimti projekto platinimu, reklaminimu bei stengtis prišaukti kuo daugiau lankytojų. Kuriu aprašymus serveriams, bei atlieku kitus panašius darbus.

Mapperis

Truputėli užsiemu mappinimu, mappinu apie puse metų, mappinimo stilius toks jog norėčiau truputėli paįvairinti žemėlapį, todėl parodysiu paskutinta savo paviešinta mapp darbą.

Paskutinis mapp darbas:

Veberis

Veberio žinios yra tikrai menkos, moku instaliuoti hooką ar sutvarkyti grupes, sugebu tik tokius daltkus.

Redaguota , nario Saras_Cavalli
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mapinti visiškai nemoki, bendrauji su manim irgi nelabai gerai, visad bandai axuėlint ir būni nuleistas/uždūxintas. ždž nieko nesugebi vaikas, tačiau pisi protą visiems. Nerekomenduoju.

:DD Pirma pats sužmogėk, ką bepasakysi būsi *Myliu SuperGames.lt* asilas, turbūt tarp tokiu ir augi. Jeigu tu PC auka esi ir ten "axujenas" mapperis tai eik ir mappink o ne man pisk prota kad nemoku mappinti, nes esu naujokas, kaip aš tiek vakarų prasedėsiu nulinkusiom ausym ir rebaluotais plaukais gal ir aš mokėsiu kaip tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD Pirma pats sužmogėk, ką bepasakysi būsi *Myliu SuperGames.lt* asilas, turbūt tarp tokiu ir augi. Jeigu tu PC auka esi ir ten "axujenas" mapperis tai eik ir mappink o ne man pisk prota kad nemoku mappinti, nes esu naujokas, kaip aš tiek vakarų prasedėsiu nulinkusiom ausym ir rebaluotais plaukais gal ir aš mokėsiu kaip tu.

Taip, kai TU ką nors pasakysi, visuomet būsi asilas, nes niekada nieko protingo dar neesi pasakęs. Augu tarp normalių žmonių, priešingai, nei tu. Esi naujokas, tačiau pisi man protą visą laiką pats nk nesugebėdamas. stfu ant tokių sučkų. Tu niekada nemokėsi mapinti taip, kaip aš, nes tu neturi vaizduotės tam ir patirties. + Kiekvienas daro savaip, todėl gal tik panašiai ką nors po 10metų darysi :D Nors tada niekas seniai neloš to samp :D Nulinkusiom akim ir riebaluotais plaukais niekuomet nemapinau, savo noliferio vaikystės istorijas pasilik sau, nes man tai netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, kai TU ką nors pasakysi, visuomet būsi asilas, nes niekada nieko protingo dar neesi pasakęs. Augu tarp normalių žmonių, priešingai, nei tu. Esi naujokas, tačiau pisi man protą visą laiką pats nk nesugebėdamas. stfu ant tokių sučkų. Tu niekada nemokėsi mapinti taip, kaip aš, nes tu neturi vaizduotės tam ir patirties. + Kiekvienas daro savaip, todėl gal tik panašiai ką nors po 10metų darysi :D Nors tada niekas seniai neloš to samp :D Nulinkusiom akim ir riebaluotais plaukais niekuomet nemapinau, savo noliferio vaikystės istorijas pasilik sau, nes man tai netinka.

Gerai, nebešaudyk iš to savo supuvusio lanko ir eik iš čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas :

  1. Kodėl yra medikai ten parašyta nors yra ir taxi? :D
  2. Kodėl medikuose yra kaip restoranėlis? ( na pavalgyt vietelė )
  3. Ant galo tento ploto nelabai supratau, ką ten daryt reik? :D

Taxi car ištrintos, ten buvo kaip pavizdys budėjimo vieta.

Na žmonės valgo šeip, tai ką žinau. Mano mieste tai yra kur pavalgyti prie ligoninės kavinukė stovi, tai vat.

Ten fail, nesugalvojau kaip užpildyti ta vietele. Jeigu kalbi apie išorine puse, o ten kur vidui tai garažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mapinti visiškai nemoki, bendrauji su manim irgi nelabai gerai, visad bandai axuėlint ir būni nuleistas/uždūxintas. ždž nieko nesugebi vaikas, tačiau pisi protą visiems. Nerekomenduoju.

Ech, pats irgi axujelini. :/ Pastebėjau tau visi mapint nemoka :| Tik tu "vienas" mapini gerai :|. :D

Nepažįstu žmogaus, tai nei rekomendacija, nei nerekomendacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...