Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ieškau projekto .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stumi ant kitų,nes tave realybėj skriaudžia.Todėl tu per laidą ant kitų išsilieji.Viskas tuom pasakyta.

Nieko tuom nepasakyta. Nieko tu nežinai apie mane, neesi manęs sutikęs realybėja, todėl dabar šaudai kaip supistas erelis nesąmones savo prikurtas. Sukurk dar epą apie mane, kaip apie odisėją. Ačiū. Nėra čia ko nusišnekėti, nes rodai savo neišmanymą kišdamasis ne į savo reikalus ir nusišnekėdamas nežinant nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Emili,tu tiesiog esi dar spoguotas vaikis.Kuris forume liejasi vis ant kitų.Kiek tave forume pamatysi,visur stumdai savo pasenusius prikolus.Nesidūxink,nes ir taip tave kiti uždūxins dvigubai ir liksi gaidžio vietoj kaip visada.

Ps.Emili,čia tau skirta. "Nebūk erelis,nes apšiks drugelis".

Redaguota , nario #Daim
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Emili,tu tiesiog esi dar spoguotas vaikis.Kuris forume liejasi vis ant kitų.Kiek tave forume pamatysi,visur stumdai savo pasenusius prikolus.Nesidūxink,nes ir taip tave kiti uždūxins dvigubai ir liksi gaidžio vietoj kaip visada.

Ps.Emili,čia tau skirta. "Nebūk erelis,nes apšiks drugelis".

Vėl kuri savo nesąmones. Pasakymą blogai apie žmogų vadini "išsiliejimu ant kitų".... nu wau... Rodyk vietą, kurioje aš užsidūxinau. Labai įdomu darosi. sporas, kad dabar :

1) neatrašysi

2) skelsi kokią eilinę nesąmonę

3) verksi, kad " tai kad tu visur užsidūxini, nerandu kur čia neužsidūxinęs ( ir vaiko stiliumi užmesi ":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

-------

Įmanomas double uždūxinimas? *Myliu SuperGames.lt* prisikuria visko, po to patys nebesupranta, ką sako. Rodyk vietą, kurioje aš ereliavau. Žinok vieną- kaip tu su manim, taip ir aš su tavim.;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl kuri savo nesąmones. Pasakymą blogai apie žmogų vadini "išsiliejimu ant kitų".... nu wau... Rodyk vietą, kurioje aš užsidūxinau. Labai įdomu darosi. sporas, kad dabar :

1) neatrašysi

2) skelsi kokią eilinę nesąmonę

3) verksi, kad " tai kad tu visur užsidūxini, nerandu kur čia neužsidūxinęs ( ir vaiko stiliumi užmesi ":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

-------

Įmanomas double uždūxinimas? *Myliu SuperGames.lt* prisikuria visko, po to patys nebesupranta, ką sako. Rodyk vietą, kurioje aš ereliavau. Žinok vieną- kaip tu su manim, taip ir aš su tavim. ;)

Matosi jog realybėj nesigaudai,sunki vaikystė tau buvo iškart matosi. Su tavim kalbėt,kaip su siena.Vistiek nesuprasi."Žinok vieną - kaip tu su manim,taip ir aš su tavim" iš darželio išmokai,ir mokykloj kažkas leptelėjo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl kuri savo nesąmones. Pasakymą blogai apie žmogų vadini "išsiliejimu ant kitų".... nu wau... Rodyk vietą, kurioje aš užsidūxinau. Labai įdomu darosi. sporas, kad dabar :

1) neatrašysi

2) skelsi kokią eilinę nesąmonę

3) verksi, kad " tai kad tu visur užsidūxini, nerandu kur čia neužsidūxinęs ( ir vaiko stiliumi užmesi ":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

-------

Įmanomas double uždūxinimas? *Myliu SuperGames.lt* prisikuria visko, po to patys nebesupranta, ką sako. Rodyk vietą, kurioje aš ereliavau. Žinok vieną- kaip tu su manim, taip ir aš su tavim. ;)

Vaikystes trauma matau esi gaves, bandai cia kazka visur primest, atsirado mat dievas, pienas nuo lupu nenudziuves ir bandai primest ereli kazkoki

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi jog realybėj nesigaudai,sunki vaikystė tau buvo iškart matosi. Su tavim kalbėt,kaip su siena.Vistiek nesuprasi."Žinok vieną - kaip tu su manim,taip ir aš su tavim" iš darželio išmokai,ir mokykloj kažkas leptelėjo ?

Frazę pats supratau bėgant laikui. su debilais reikia bendrauti, kaip su debilais, o ne normaliais- tą aš ir darau. Blogai tau matosi, eik akis prasiplauk su feiriu, gal padės. Sunki vaikystė man nebuvo, tačiau nebuvo ir lengva. :) Na, tu nieko nežinai apie mane, o šaudai varnas, kaip jau ir sakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko aš nesupratau? kad ginčo nelaimėsiu? Kad jis jau seniai laimėtas. Tiek Divito, tiek dLc, tiek TU didysis daim nebeturi ką pasakyti, tik žmogus kažkoks sumalė šūdą ir gavai progą pasitept.

Pričiom čia aš? Pasakiau kad pats esi Vaikas ir paprašiau įrodyti kad tipo esi achujenas maperis?

Tu nebevaidink Ereliu, ar čia tave visi turim gerbti? Atsirado mat išminčius, kuriam viskas galima ir tipo erelis prie kabelio.

Tipo tau visi vaikiškai elgiasi, kaip tu pats taip elgiesi ir nesupranti..

Sakau, tave muša kažkas lauke...

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom čia aš? Pasakiau kad pats esi Vaikas ir paprašiau įrodyti kad tipo esi achujenas maperis?

Tu nebevaidink Ereliu, ar čia tave visi turim gerbti? Atsirado mat išminčius, kuriam viskas galima ir tipo erelis prie kabelio.

Tipo tau visi vaikiškai elgiasi, kaip tu pats taip elgiesi ir nesupranti..

Sakau, tave muša kažkas lauke...

Kur buvo sakyta, kad aš ahuėnas? Jog pasakiau, kad mapinu geriau už kažkokius kelis dalbajobus ir kad mTėvas ne geriausias, jau apsišikai ir verki, kad aš ahuėnas? Geriau mapinu už tą tavo suskį "Martį" kuris įdėjų neturi, todėl STFU, nesikišk ne į savo reikalus. Niekuomet nevaidinau erelio, pastatau žmones į jų vietą, that's all. Nori - gerbk, tuomet ir aš tave gerbsiu, tačiau kai pats pradedi man pist protą, po to gauni bloką ir dar verki dėl to -sorry, go fuck urself. Kas man galima? aš toks pat žmogus, kaip ir tu. Eilinį kartą prisigalvoji savo nesąmonių, po to jas skiedi miltais čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...