Peršokti į turinį

Iphone Apple ID kūrimo problema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames.LT nariai :) Taigi man iškilo problema, turiu Iphone ir noriu susikurti Apple ID, taigi žiūrėjau youtubėj kaip kiti kuria, viską padarau gerai iki tol, kol reikia įvesti ten visus banko duomenis ten VISA,MASTERCARD ir pnš. taigi pas visus yra pasirinkimas NONE, jog nereikėtų to vesti, o pas mane nėra, pas mane privaloma įvesti šiuos dalykus, tai kaip čia gaunasi, jog privalau būti pilnametis, jog turėčiau savo banko kortelės numerį, tuo pačiu ir Apple ID tik taip gauti galima dabar ? Pagalbos prašau :) Tikiuosi viską aiškiai išdėsčiau. Taigi žinoma, už pagalbą nepagailėsiu reputacijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kai nusipirkau iPod norėjau užsireginti ir aš užsireginau paprastai suvedžiau kelis duomenis ir viskas. Bet kai norėjau parsisiūsti nemokama game man reikėjo viską suvesti kas susiję su banku. Bet kažkur radau pasirinkimą, kad užtenką paprasto savo adreso. Pabandyk paieškot ir tu. Bet jei nerandi gali įkelt foto. Gal ką rasim :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eina viską per iphone užregistruoti. Man per pc butinas bankas buvo, suvedžiau savo - p*** protą kad neteisinga. Tuomet supratau jog reik visa ELECTRON. Per iphone eik į app store > pasirink bet koki free app'a, ir create apple ID > sutik su taisyklem ir rinkis none. Arba kažkas blogai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hah :D Viskas susitvarkiau, esmė buvo tame, kad aš nėjau per failus spausti free aš iškarto ėjau spausti registruotis, o paprastoje registracijoje nėra pasirinkimo, kad NONE, o kai eini per bet kokį failą free/ tai yra nemokamą, taj man iškarto automatiškai pagavo, kad aš noriu siųstis nemokamą failą, tada ir atsirado NONE. Ačiū, kas bandėte padėti, problema išspręsta :) Duosiu reputacijos visiems bandžiusiems padėti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...