Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DotA vs. LoL


Spookas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LoL'as, nes pats žaidimas "mielesnis" ,map daug šviesesnis, o DOTA niūrus. Pirma pradėjau lošti LoL'ą, paskiau pamačiau žaidimą DOTA , įsijungiau populiariausią stream'ą per twitch.tv ir pirmi žodžiai kuriuos išgirdau buvo rusiški keiksmažodžiai. Nusprendžiau nemėginti DOTA, bet po kiek laiko parsisiunčiau, žaidimo aplinka nepatiko, nuobodu žaisti. Be to LoL žymiai labiau išpopuliarėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spookas padaryk balsavima savo temoi pažiūrėsim kas daugiau balsu surinks :)

Tai ir taip gerai matos, DotA.

LoL'as, nes pats žaidimas "mielesnis" ,map daug šviesesnis, o DOTA niūrus. Pirma pradėjau lošti LoL'ą, paskiau pamačiau žaidimą DOTA , įsijungiau populiariausią stream'ą per twitch.tv ir pirmi žodžiai kuriuos išgirdau buvo rusiški keiksmažodžiai. Nusprendžiau nemėginti DOTA, bet po kiek laiko parsisiunčiau, žaidimo aplinka nepatiko, nuobodu žaisti. Be to LoL žymiai labiau išpopuliarėjo.

Su rusais taspats ir LoL'e, pažaidžia 20-30min išvadina visus duchais ir išeina.

P.S Atsuktum kokius 5-6m DotA pirmas buvo pliekiamas kaip reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DoTA 2 man nepatiko vien dėl to, kad ten nėra jokios motyvacijos žaisti toliau ir toliau. Sakot yra šitie atnaujinimai kuriose sutaisomi bugai ar dar kas. Gal, bet nepamirškit kad dotoi visi personažai jau atidaryti. Mano manymu būtent tai ir nepadaro motyvacijos ir prasmės. Lole visi championai, personažai yra užrakinti ir reikia rinkti pinigus kad juos atidaryti. Aišku galima laukti Free 2 play naujo week'o (Beto tai irgi vienas iš pliusų). Tačiau nupirkus visus championus žaidimas nebaigiasi nes kaip ir minėta kas mėnesi pridedamas dar vienas naujas, visai unikalus championas. Todėl man labiau patinka League of Legends, nors aišku nepaliginsi jo su DOTOS grafika tačiau man visai patinka tas pieštas pasaulis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LoL klasika :) o Dota ką galiu pasakyt nukopijavo minti ir tiek.

Sorry jeigu kažkas atsakė jau į tavo postą, neskaičiau visko, bet pirmą pasidomėk ką nolifini, iš dotos visi tie jūsų šūdlolai ir atsirado, tai buvo warcraft3 modas, o dabar dota2 baigėsi beta testavimas. Betkokiu atvėju esu tik už dota, nors lol'as ir turi savo pliusų, bet kai žaidžiau nelabai patiko.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Už dotą. Prieš kokius metus būčiau sakęs kad lolas, bet pažaidęs kelis kartus Ranked'uose pamačiau, kad ten yra visiška nesamonė [dėl elo sistemos [ji pritaikyta mždq 2 žmonėm todėl ten pilna klaidų]]. Dota 2 šiaip atrodo toks santūresnis, bei rimtesnis žaidimas. Galų gale lol'as nevertas tokios šlovės ir jis yra tik pigesnė dotos2 kopija. :)

Redaguota , nario PetrasGaming:D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...