Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DotA vs. LoL


Spookas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žinau, kad šitas postas gali sukelti belekokį pilietinį karą, bet visi turi savo nuomones, tad nekeiskite jų.

Būtina..

1. Išbandyti, pažaisti juos.

2. Nebūti heiteriu.

3. Turėti normalų paaiškinima kodėl tau patinka/nepatinka šis žaidimas? (pvz.: Tu stumi ant DotA, vien dėl to, kad tavo kompiuterio reikalavimai nesueina su žaidimo reikalavimais)

Balsuojam štai taip :

''Už DotA/LoL, nes..''

Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, čia tokia ir diskusija, vienas pasakys, kad dota yra šūdas tada ant jo varys, vienas pasakys, kad lolas šūdas ant jo varys ;D Gerai, aš kaip sakoma už lol, nes jį žaidžiu beveik metus ir nesiskundžiu.Man lolo matchas dabar yra liga, pažaidi vieną - nori dar vieno, ypač kaip dabar užsikėliau 30 levelį ir pradėjau žaist ranked.Dota taip pat žaidžiau, bet manęs kažkodėl nesudomino, greitai atsibodo, pasirodė toks keistas žaidimas nu aišku čia kaip kam kas įdomiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

League of legends, nes lukonic viską išvardino tą patį ką turi ir League of legends ir balansuoja žaidimą. Dota 2 be competitive vien tik normal, tad nėra labai įdomu. DOTA 2 man tikrai atrodo keistai su shopais, DOTOJ 2 man yra movment delay (net nežinau kodėl). Daug kuo League of Legends geresnis už DOTA 2. Bet DOTA 2 turi irgi savų privalumų. Vienu žodžiu galiu pasakyti taip. League of Legends žaidėjas niekada nepasineš ant Dotos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

League of legends, nes lukonic viską išvardino tą patį ką turi ir League of legends ir balansuoja žaidimą. Dota 2 be competitive vien tik normal, tad nėra labai įdomu. DOTA 2 man tikrai atrodo keistai su shopais, DOTOJ 2 man yra movment delay (net nežinau kodėl). Daug kuo League of Legends geresnis už DOTA 2. Bet DOTA 2 turi irgi savų privalumų. Vienu žodžiu galiu pasakyti taip. League of Legends žaidėjas niekada nepasineš ant Dotos.

Aš gal 2-3 metus grajinau Lol'ą ir jis man tikrai patiko, bet kai tik išleido dotą 2, mečiau lolą, nes man pasirodė žymiai geresnis žaidimas.

Beto kaip galima šitaip balsuot už žaidimus, jeigu dota 2 dar tik beta, nėra net pilnai išleistas...

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

League of legends, nes lukonic viską išvardino tą patį ką turi ir League of legends ir balansuoja žaidimą. Dota 2 be competitive vien tik normal, tad nėra labai įdomu. DOTA 2 man tikrai atrodo keistai su shopais, DOTOJ 2 man yra movment delay (net nežinau kodėl). Daug kuo League of Legends geresnis už DOTA 2. Bet DOTA 2 turi irgi savų privalumų. Vienu žodžiu galiu pasakyti taip. League of Legends žaidėjas niekada nepasineš ant Dotos.

Nu jo, čia žiūrint prie ko pripranti. O tau movement delay gali būti dėl pingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...