Spookas

DotA vs. LoL

Recommended Posts

┼Żinau, kad ┼íitas postas gali sukelti belekok─» pilietin─» kar─ů, bet visi turi savo nuomones, tad nekeiskite j┼│.

B┼źtina..

1. I┼íbandyti, pa┼żaisti juos.

2. Neb┼źti heiteriu.

3. Tur─Śti normal┼│ paai┼íkinima kod─Śl tau patinka/nepatinka ┼íis ┼żaidimas? (pvz.: Tu stumi ant DotA, vien d─Śl to, kad tavo kompiuterio reikalavimai nesueina su ┼żaidimo reikalavimais)

Balsuojam štai taip :

''U┼ż DotA/LoL, nes..''

S─Śkm─Śs!

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Manau kad dota nes ant steam graziai atrodo ir t.t. bet lol irgi turi savo kasko ko neturi dota bet pliusas dotai nes steam. :)

• Teigiamai 1

Na, ─Źia tokia ir diskusija, vienas pasakys, kad dota yra ┼í┼źdas tada ant jo varys, vienas pasakys, kad lolas ┼í┼źdas ant jo varys ;D Gerai, a┼í kaip sakoma u┼ż lol, nes j─» ┼żaid┼żiu beveik metus ir nesiskund┼żiu.Man lolo matchas dabar yra liga, pa┼żaidi vien─ů - nori dar vieno, ypa─Ź kaip dabar u┼żsik─Śliau 30 level─» ir prad─Śjau ┼żaist ranked.Dota taip pat ┼żaid┼żiau, bet man─Ös ka┼żkod─Śl nesudomino, greitai atsibodo, pasirod─Ś toks keistas ┼żaidimas nu ai┼íku ─Źia kaip kam kas ─»domiau :)

Manau ir a┼í d─Śsiu ta┼ík─ů DotA, nes jis tikrai labiau subalancuotas. Nors i┼íties smagu pa┼żaist ir t─ů LoL.

Redaguota , nario Spookas

League of legends, nes lukonic visk─ů i┼ívardino t─ů pat─» k─ů turi ir League of legends ir balansuoja ┼żaidim─ů. Dota 2 be competitive vien tik normal, tad n─Śra labai ─»domu. DOTA 2 man tikrai atrodo keistai su shopais, DOTOJ 2 man yra movment delay (net ne┼żinau kod─Śl). Daug kuo League of Legends geresnis u┼ż DOTA 2. Bet DOTA 2 turi irgi sav┼│ privalum┼│. Vienu ┼żod┼żiu galiu pasakyti taip. League of Legends ┼żaid─Śjas niekada nepasine┼í ant Dotos.

League of legends, nes lukonic visk─ů i┼ívardino t─ů pat─» k─ů turi ir League of legends ir balansuoja ┼żaidim─ů. Dota 2 be competitive vien tik normal, tad n─Śra labai ─»domu. DOTA 2 man tikrai atrodo keistai su shopais, DOTOJ 2 man yra movment delay (net ne┼żinau kod─Śl). Daug kuo League of Legends geresnis u┼ż DOTA 2. Bet DOTA 2 turi irgi sav┼│ privalum┼│. Vienu ┼żod┼żiu galiu pasakyti taip. League of Legends ┼żaid─Śjas niekada nepasine┼í ant Dotos.

A┼í gal 2-3 metus grajinau Lol'─ů ir jis man tikrai patiko, bet kai tik i┼íleido dot─ů 2, me─Źiau lol─ů, nes man pasirod─Ś ┼żymiai geresnis ┼żaidimas.

Beto kaip galima ┼íitaip balsuot u┼ż ┼żaidimus, jeigu dota 2 dar tik beta, n─Śra net pilnai i┼íleistas...

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 3

A┼í gal 2-3 metus grajinau Lol'─ů ir jis man tikrai patiko, bet kai tik i┼íleido dot─ů 2, me─Źiau lol─ů, nes man pasirod─Ś ┼żymiai geresnis ┼żaidimas.

Beto kaip galima ┼íitaip balsuot u┼ż ┼żaidimus, jeigu dota 2 dar tik beta, n─Śra net pilnai i┼íleistas...

Neu┼żmir┼ík, kad ir pirma DotA yra.

Nu jo, ─Źia ┼żi┼źrint prie ko pripranti. O tau movement delay gali b┼źti d─Śl pingo.

Lol'as, nes subalansuoti ┼żaid─Śjai, kas su kuo ┼żaid┼żia. Nebus taip, kad pro ┼żaist┼│ su newbie, b┼źtent ┼íito nema─Źiau arba nepasteb─Śjau dota2.

• Teigiamai 1

LoL klasika :) o Dota k─ů galiu pasakyt nukopijavo minti ir tiek.

Not sure if retarded

or retarded

Lol sukurtas daug veliau negu dotA... Pries nolifindamas bent kiek pasiskaityt apie zaidima kuri zaidi.

• Teigiamai 7
  • Neigiamai 1

Dota 2 ! Patinka nes ┼żaidimas yra steaminis o a┼í dabar su steam ┼żaidimus tik ┼żaid┼żiu, warcraft3 veik─Śjai, daug gan mano draugai lo┼íia Dota negu lol.

Lol nepatinka nes a┼í manau tai yra copija nuo Dotos arba magicka ar dar ka┼żko tens, na sakant jis man nepatinka.

• Neigiamai 1

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele