Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DotA vs. LoL


Spookas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dota manau yra žymiai geresnis. Geresnes grafikos, nereike kaip ant lolo prakaituoti, taupytis rp ar kito mėšlo... kad tik pažaistum su norimu champų. Lolas tik melžia pinigus iš kitų žaidėju, reikia beveik viską pirkti už real money arba vargti. Lolas yra pigi Dotos kopija. Aišku lolą lošia daugiau žmonių, nes ten lengva apsiprasti, o dotoje reikia kelis metus plušti kad pagautum žaidimo esmę. Dotoj reikia daugiau komandiško darbo ir dotos itemai yra labiau vertingesni, gali keisti į giftus, card ir kitų žaidimų itemus pvz csgo skinus.

 

Tad manau Dota yra geriau.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas turi + ir - pvž

 

Lolas - yra daug lengviau suprantamas naujokams, reikia pirkti champus, bet yra ir minusų pvž: jog abiejose teamose gali būti tie patis champai.

 

Dota - dota labiau reikalauja komandinio žaidimo, galima kalbėti per mikrofoną žaidime, yra ant steamo. Minusai tokie, kad champai yra nemokami, sunkiau isisavint žaidima naujiem žaidėjam.

 

Tai mano balsas už DOTA, vien dėl steam supporto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir LoL'as ir Dota yra smagūs žaidimai. Aišku DOTA žymiai sunkesnis naujokams nei LoL'as nes LoLe iš pat pradžių gauni 10 champ (Free week champai) su kuriais gali pabandyt lošt ir taip pat apmokymai suprantamesni.

Pats daugiau LoLą lošiu, nes Dota kaip ir sakiau naujokams sunkiau suprantama. Taigi pats už LoL'ą esu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

League of Legends, mano nuomonė geresnis žaidimas, jame yra daugiau tikslo, pavyzdžiui, pažaidęs dota pamačiau, kad ten gali pasirinkti kokius nori "championus". O per lol'ą tu taupaisi IP ir perki tuos championus. Pažaidęs dota, man kas nepatiko - neina normaliai pasidaryti, kad stovėtu už nugaros kamera, turi paspausti du sykius ant žmogeliuko, kad sektu, pajudinus pelytę biški už vaizdo - vėl nueina ten. Dota yra realistiškesnis (grafikomis), o LoL'as yra labiau suanimuotas žaidimas. Taipat LoL'e yra Easter Eggs'u, nuo kurių gali pasijuokti. Na Dota nors ir anksčiau išleista, bet tai nereiškia, kad viską kopijavo LoL'as, nes jis turi savo savybių kurios suteikia šitam žaidimui pranašumą,  nors ir panašūs žaidimai, bet negalima sakyti, kad kopijuota vien dėl to, kad yra topačio tipo žaidimai (MOBA). Tuolabiau, lole yra didesnė lygių, ir po 30 lygių sistema (divisionai) kurie tikrai suteikia žaidėjams malonumą, kaikuriems ir nervų gadinimą :D

Balsas už League of Legends.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už LoL. Neturiu kažkokių stiprių argumentų, bet iš savo nuomonės pasakysiu, kad labiau patiko LoL nei Dota. Žaidimą buvo sunkiau perprasti, tikriausiai išvis net nesupratau pradžioje :D Galbūt ir pats žmonių susidomėjimas, streamų ir pačių turnyrų skaičius įrodo, kad daugiau žmonių renkasi LoL. 

Redaguota , nario Fizz Khalifa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dota2

nes geresnė grafika(na čia gal labiau skonio reikalas, nes lole ji nėra bloga, ji tiesiog tokia animuota, ko pasekoje, dotoje ji darya labia urealistiškesnė), viskas stovi ant steam, turi steam support/community, reikia labiau komandinio žaidimo, galima kalbėt  per mic, nėra jokių runų ir t.t. kas jau pradžioje sukelia visus statsus, kas gaunasi nesažininga, + neriekia pirkti champų kai lole vienas gali nusipirkti OP champ ir visus owninti kai kiti neturi tokio gero, nereikia jokių rp ar ko ten, + galima susikurti savo privatų serverį, kadangi žaidimas palaiko sourcemod. Aišku dota sunkoka pradėti žaisti naujokams, bet tik perpratus žaidiams tampa afigėnas ypač lošiant draugų kompanijoje(aš asmeniškai su draugu išmokom loti per ~3-4machus jau normaliai, o toliau tik tobulėjom ir atrasdavom vis naujų žaidimo galimybių)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lol'as. Dota 2 valdymas nesamoningas , atrodo paprastas zaidimas ryja resursiu zveriskai, visi veikejai free nera del ko stengtis zaist ... daigtus gaunu bet ir retai kada gauni. Nu vienu zodziu pasiliksiu prie Lol'o

Dotos valdymą galima nusistatyt per kontrolę kaip tik nori :D Aš pasidaręs qerfcx skillai z deny c stop ąčęėįš daigtai wasd kamera, viskas patogu, netgi nematau skirtumo tarp lolo. Jeigu lyginant su lolu, tai resursų jis žinoma daugiau ryja, bet tu pažiūrėk į grafikas, kur kažkokios animacinės low-res tekstūros ir kur high-res tekstūros su gražiu atmosferišku švietimu, šėšėliais, efektais. Jeigu tu stengies žaisti, tik tam, kad galėtum atsirakint kuo daugiau herojų, tai wut? Aš pavyzdžiui žaidžiu dotą, ir stengiuosi tobulėt, išmokt naujų taktikų, kuo daugiau laimėti, užsidirbti kuo daugiau exp, kad gaučiau kuo daugiau daigtų, kuriuos galėčiau parduoti už tikrus pinigus, bandau keltis kuo greičiau lvl, kad galėčiau atidarinėt savo dėžę ir gaut daigtų. Bandau kuo daugiau laimėti, didinti savo w/l reitą, kelti savo MMR, kurti savo klaną, netgi ieškoti juokingų situacijų savo dotos filmukuj. Todėl jeigu sakai, kad dotoj nėra dėl ko stengtis FAK U 'LIL BEACH!

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi :D Lol spėju populeresnis pats žaidžiau ir galvoju pradėt ir vėl žaist :D o Dota 2 yra Blizzard kūrinys man visada patiko Blizzard o LOL nukopino savo žaidima nuo Dota tad aš ir už Dota ir už LOL bent pačiam įdomiau LOL

O įdomiausia yra tai, kad Dota 2 sukurė Valve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugumos nuomonės teisingos, daugumos ir ne...

Taigi pradedam nuo League of Legends, dauguma lietuvos piliečių žaidžia šį žaidimą, kaip žinia aš irgi žaidžiau ir gan ilgai taigi turiu patirties šiame žaidime, taigi pirmas dalykas kodėl NEVERTA pradėti žaisti, ar toliau žaisti šį žaidimą yra dėl trollių kurie trollina žaidime ir kurie daro nesamonės kurių nepadarytų net botai.. Antras dalykas dėl ko nevertėtu tai ragequiteriai, taip tai tokios personos "isteriškos" kurios miršta arba iš jų pavogia killą ir jau leavina.. Ir paskutinis trečias tai pati žaidimo išvaizda... Kadangi aš žaidžiau nuo season 2, jis tikrai labai pasikeites nei buvo ankščiau. Pasikeitė daug dalykų pavyždžiui kaip pati grafika, dabar net nebelabai matau skirtumo nebent kažkiek pagerintos ikonos, ar papraščiausi krūmai -.- nice try riot... tai maždaug tiek supratot manau kodėl net neverta, aišku nesakau kad šis žaidimas tragiškas ar dar koks su draugais įdomu sužaist, bet dauguma lenkų aišku jei žaidžiat EUNE tiesa pasakius yra gryni debilai..

 

Na dabar apie DOTA2

Kiek žinau Dota buvo warcraft modas, poto išėjo į beta kaip vieninis, savarankiškas žaidimas.. Žaidimas tikrai traukiantis akį, bet yra didelis BET, nevisiem žaidėjam jis yra įkandamas kadangi yra sunkiau ir kaip dažniausiai internete matau tai rašo kad jis tik "for big boys", na maždaug supratot kad jis yra nelengvas kadangi prisilošus LoL'o ir poto staigiai eiti žaisti Dota yra visiškas skirtumas.. Tai pirmas dalykas kodėl pradėčiau žaisti šį žaidimą, tai free heroes manau tai geras dalykas vien dėl to jog nėra didelės konkurencijos kaip LoL'e su skinais ar chempais, kai draugai konkuruoja.. čia tokio dalyko nėra visi laisvai ir nemokamai. Antrasis dalykas tai geresni žaidėjai, taip nepaslaptis kad yra ir daug "unskilled playerių" kurie panašiai kaip ir lole, trollina šiek tiek mažiau bet panašiai, bet dauguma yra tokių kaip čia pasakius gal labiau "subrendusiu" kurie nesivelia į visokias kvailas diskusijas ar puola įžeidinėti kitus žaidėjus tai yra flaminti.. Trečiasis dalykas tai IŠVAIZDA galiu pasakyt kad žaidimas yra kur kas gražesnis nei LoL'as aišku šiek tiek Dota niūresnis, bet esmės tai nekeičia visas žaidimas atrodo gražiai ir kokybiškai geresni efektai ir taip toliau.. maždaug tuo ir baigsiu

 

šiek tiek apibendrinus

 

DOTA2 yra sunkesnis nei LOL

LOL'e yra divisionai, ko nerasi DOTA2

DOTA2 žaidime yra mažiau flamerių, visi ramūs anaiptol LOL'e

LOL grafika nuo DOTA2 grafikos skiriasi kaip du vandens lašai...

 

tai tiek ;)

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...