Peršokti į turinį

LiventrOP

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie LiventrOP

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. LiventrOP

  Jūsų mėgstamiausi champ

  Ahri, Akali, Elise, Dr.Mundo.
 2. LiventrOP

  DotA vs. LoL

  DoTA 2 man nepatiko vien dėl to, kad ten nėra jokios motyvacijos žaisti toliau ir toliau. Sakot yra šitie atnaujinimai kuriose sutaisomi bugai ar dar kas. Gal, bet nepamirškit kad dotoi visi personažai jau atidaryti. Mano manymu būtent tai ir nepadaro motyvacijos ir prasmės. Lole visi championai, personažai yra užrakinti ir reikia rinkti pinigus kad juos atidaryti. Aišku galima laukti Free 2 play naujo week'o (Beto tai irgi vienas iš pliusų). Tačiau nupirkus visus championus žaidimas nebaigiasi nes kaip ir minėta kas mėnesi pridedamas dar vienas naujas, visai unikalus championas. Todėl man lab
 3. LiventrOP

  Ieškau [Ranked Teams] Komandos

  Supranti ranked žaidimus žaidžiasi solo/duo arba pilnu team'u. Kaip sako komentarai aukščiau tai tau iki komandos dar toli, tai kad nors kažkiek priartėti turi išbandyti ir pakilti solo/duo. Jei tu net neesi bandęs solo/duo tai tu net nežinai kaip atrodo ranked žaidimas. Dėl viso pikto paaiškinsiu solo/duo - pats ARBA su draugu.
 4. LiventrOP

  [Team] Elohell is actually true

  Šiaip nežinau ar būtent tai ir yra Ello Hell bet pas mane tokia situacija ir jinai tikrai nervina. Aš esu Silver V division. Negaliu aukščiau pakilti dėl vienos priežasties. Man tenka priešai iš Bronze. Taigi laimėjus matcha gaunu 6 lp. Ne daugiau, ne mažiau. Laimėjau 4 žaidimus iš eilės (24lp) ir tada 1 matcha pralaimėjau. Pralaimėjau visus 24lp. Nežinau ką ir daryti.. Gal kas ką pasiūlys?
 5. LiventrOP

  Vertėjo taip daryt?

  Priklauso nuo tavo stiliaus. Jei tu solo top žaidėjas ir dabar paėmus ADC prifeedinsi botą tai beabėjo pasakysi kad va lėvas champas, Tačiau kaip ADC tau gali ir patikti. Pvz aš mėgstu žaisti už ADC. Mano mėgstamiausi yra Twitch ir Ashe. Bandžiau beveik visus ADC tai jie paliko didžiausį ispudį. Tad manau kad tai priklauso nuo tavo žaidimo charakterio (Ar žaidi agresiviai ar labiau pasyviai esi nusitaikes.) Be abejones jos atstumas tikrai harrasina tačiau tai priklauso nuo žaidejo, ar jis bijos harrasint ar ne. Tokiose atvejose aš visada prieš ja pasiemu irgi Long Ranged championą, pvz Sivir.
 6. LiventrOP

  Kas yra League Of Legends?

  Šiaip straipsnis "lievai" parašytas. Visu pirma yra 4 Mapai. Dar kuriamas 5 (Kuris bus įkeltas tikriausiai 4 sezono pradžioje). Twisted Treeline skiriasi ne tik žaidėju skaičiumi bet, žemėlapiu ir "itemais", bei Jungle monstrais. Pavyzdžiui Sumoners Rifte yra 2 sakykim Dydieji ir 10 mažų. Twisted Treeline yra 4 mažieji ir 1 didelis. Taip pat yra žemėlapis Crystal Scar. Skiriasi jisai ne tiktai žemėlapiu, bet ir pačiu žaidimo stylium. Ten vietoj nugriauti savo priešą ir jo bazę reikia užimti taškus. Užimus taškus eina laikas. Jei jūsų komanda užime 3 o jų 2 tai jų bazės gyvybės kris po 1 už 1 s
 7. LiventrOP

  Naujas champas

  Šiaip neblogas manau bus. Tačiau vienas jo didžiausias minusas tai, kad jisai neturi jokiu CC, tai be supporto gaudyti bus sunkoka jam.
 8. LiventrOP

  Kuris champion jums patinka labiausiai?

  Aš asmeniškai nemėgstu žaisti su vienu ir tuo pačiu Championu kiekviena žaidimą. Tačiau jei kalbėti apie mėgstamiausius tai: Elise (Main Jungler), Ashe/Twitch (ADC), Veigar (Mid), Nidalee (Top), Thresh (Support) Su jais aš labiausiai mėgausi kai žaidžiu.
 9. LiventrOP

  Pagalba už labai mažą kainą.

  Tikrai patykimas žmogus, mokantis dirbti.
 10. LiventrOP

  Kuriame GUI lenteles

  Šiame forume naujokas bet mėgstu padėt tai norėčiau truputi paaiškinti apie input ir password stiliaus GUI lentas. Visu pirma DIALOG_STYLE_INPUT tai GUI lenta skirta informacijai įvesti. Atsiradus 0.3 versijai o tuo pačiu ir GUI lentelėm, serveriai su registracija pradėjo naudoti tai jas komandų. Ta lentelė į kurią įrašinėjote slaptažodį ir yra DIALOG_STYLE_INPUT. Paskui, jei neklystu 0.3b versijoi atsirado DIALOG_STYLE_PASSWORD lentelės. Tai yra lygiai tokios pačios lenteles tik kad įvestas tekstas, kodas yra rodomas ne simboliais o žvaigždutėm. Beto aš pastebėjau kad daugelis pamokų su regi
×
×
 • Sukurti naują...