Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šiandienos moderatorių, bei administratorių nuveikta veikla.


Reál aka vilmux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, pridėti vieną skiltį tikrai labai daug darbo.

Na matai, kam lengva, o kam nėra. Man atrodo tai visai sunku, sakykime ką padarėme

Sukūrėme forumus, reikėjo sudėti permissionus, aprašymus ir kitą.

Į tuos forumus surasti ir sukelti 2013 metų visas temas kurios atitinką tą skiltį (O jau prabėgo 6 mėnesiai). Taigi darbas nėra lengvas :) , reikia dar sugalvoti kokių skilčių reikėtų, rasti tinkantį apibrėžimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na matai, kam lengva, o kam nėra. Man atrodo tai visai sunku, sakykime ką padarėme

Sukūrėme forumus, reikėjo sudėti permissionus, aprašymus ir kitą.

Į tuos forumus surasti ir sukelti 2013 metų visas temas kurios atitinką tą skiltį (O jau prabėgo 6 mėnesiai). Taigi darbas nėra lengvas :) , reikia dar sugalvoti kokių skilčių reikėtų, rasti tinkantį apibrėžimą.

Tau sunku? tu vistiek negali kurti subforumų. juos gali kurti Dominus ir NeedCash.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau sunku? tu vistiek negali kurti subforumų. juos gali kurti Dominus ir NeedCash.

Tai gal man ir pabrėžti, kad mes visi tai darėme. Žiūrėk

http://www.part.lt/perziura/ee4a1ca6866effe7da297608441efbb8232.png

http://www.part.lt/perziura/d11de81a8f417cf5d25acdb7d8631922558.png

Visi moderatoriai darė ir vis dar galvoja kokių skilčių reikėtų, kiekvienas siūlė forumus tuose skiltyse kuriuose išmano :) Taigi ne vien Dominus ir NeedCash viską darė. Čia yra mano nuotraukos, bet taipogi ir visi moderatoriai galėtų įkelti nuotraukas ko jie prisidėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O mai gašš. :D Mano įdėja panaudota forume! Tik, kur tas STEAM subforumas? Ar man čia vienam akys nedažliebia.. :D

Tai aš čia nedažliebiu? Parodykit kur yra. :D

Ir + Kiek kainuotų banerio patalpinimas į webą? Kad rodytų sakykim viršui dešnios pusės kampe.

Redaguota , nario Lukas_Ramonas (Ramončiks)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai norėčiau asmeniškai kiekvienam stipriai paspausti ranką, kas prisidėjo prie šio darbo. Aš pats nieko nedariau ir nesitikėjau, kad be manęs viskas gali būti taip šauniai padaryta. Reikės nuo šiol jumis daug labiau pasitikėti. Atsiprašau, kad ankščiau neįvertinau jūsų sugebėjimų ir jumis nepasitikėjau, tiek kiek reikėjo.

Susibūrėte į komandą ir dirbot komandoje kaip vienas kumštis. Jūsų sėkmė slypi, kad dirbat kartu, būkit ir dirbkit ir toliau vienoje komandoje. Jūs esate šaunuoliai!

Nuostabus žodžiai ;(

Taip ir toliau su atnaujinimais laukiu geresniu atnaujinimu > : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...