Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BattleField Play4Free Aprašymas + Kvietimas į LT klaną!


luxas92

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

teoriškai visi mmo žaidimų kūrėjai teigia - completely free to play. O paskui cash shop'u nori naudokis nori ne. Visiškai nemokamas yra tada, kai viskas, ką gali nusipirkti už tikrus litus, gali būti gaunama ir žaidimo eigoje nekišant nė lito. (arba char slotai - užtenka tik accountą susikurt ir turi jau 2) :D

Jo, 2 slotai, bet sukuri kariui ne tą vardą ar įveli klaidą, tai kurkis naują karį, jei turi 2 free slotą, arba mokėk 1800Fundų, kuriuos gausi tik pirkdamas paypalu ir panašiai..

Geras paaiskinimas labai patiko :DNemokas zaidimas yra nemokas. :D

Kas tas nemokas?
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Atvirai pasakiu zaidimas yra SUDO vertes... NEISIZEISKIT tai tik mano nuomone ... Dabar pasakysiu kodel -

1) Bet koks 10 metu vaikas gali nueiti i google ir parasyti battlefield play4free cheats ir jis tikrai tai atras

2) Zaidimo grafika yra tikrai siaubinga ( zinoma negrafikose esme ) , o apie valdyma tai patylesiu...

3) Shopas ( zaidime ) yra tragiskas... geresniu ginklu nenusipirksi, tiesa nusipirksi uz tikrus pinigus, o iki tol tu esi niekas siame zaidime!

kaip ir minejau tai yra mano nuomone, Jusu teise ringtis palaikyti ja ir nekreipti demesio!

Redaguota , nario DedeKobra
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Atvirai pasakiu zaidimas yra SUDO vertes... NEISIZEISKIT tai tik mano nuomone ... Dabar pasakysiu kodel -

1) Bet koks 10 metu vaikas gali nueiti i google ir parasyti battlefield play4free cheats ir jis tikrai tai atras

2) Zaidimo grafika yra tikrai siaubinga ( zinoma negrafikose esme ) , o apie valdyma tai patylesiu...

3) Shopas ( zaidime ) yra tragiskas... geresniu ginklu nenusipirksi, tiesa nusipirksi uz tikrus pinigus, o iki tol tu esi niekas siame zaidime!

kaip ir minejau tai yra mano nuomone, Jusu teise ringtis palaikyti ja ir nekreipti demesio!

Iš dalies sutinku. Bet kiek pastebėjau, tai serveriuose aktyvus administratoriai, tai jie tikrai gerai prižiūri tvarką, nes pats stebėjausi.. Grafika tikrai nesiaubinga, ji pakankamai gera, CS 1.6 daug šūdinesnė. Shop'as geras, žinoma kad tikrus pinigus reikia leisti tai čia blogai, bet aš ankščiau už 400 kreditų vienai dienai nuomodavausi ginklą, tie 400 kreditų atsipirkdavo per vieną dieną, taip kad kas dieną išsinuomoju, pažaidžiu, kreditai grįžta, vėl išsinuomoju ir taip pastoviai... Valdymas tikrai geras, ypatingai sraigtasparnių.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

atsibos „Call of Duty 4 - Modern Warfare”, reiks šnekint draugus ir žaist šį žaidimą :)

Pfff jis zymiai geresnis uz ta Call of duty 4 modern warfare, kodel? todel kad cia daugiau ka galima nuveikt :P

Beto dar geriasnis zaidimas yra Battlefield 2 (Multiplayer) Ten tas pats tik pasirenki viena is 7 klasiu ir i kara zygiuoji, nereikia jokiu gunu pirkti uz tikrus ar netikrus litus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pfff jis zymiai geresnis uz ta Call of duty 4 modern warfare, kodel? todel kad cia daugiau ka galima nuveikt :P

Beto dar geriasnis zaidimas yra Battlefield 2 (Multiplayer) Ten tas pats tik pasirenki viena is 7 klasiu ir i kara zygiuoji, nereikia jokiu gunu pirkti uz tikrus ar netikrus litus. :)

Iš tiesų galėtumėte sukurti lietuvių serverį ant Battlefield Bad Company 2 nelegalaus,

jo grafika geresnė už bf p4f ir ginklų daugiau, beje FOR FREE :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi su malonumu žaisčiau BF:BC2, atsisiunčiau Nexus žaidimą, tai ten jau crack'intas + Vietnam Dlc, nereikia ten stebuklingo PC, mano šūdo gabalas be lagg'o jį veža. Tikrai mieliau žaisčiau BF:BC2, nei P4F. Kaip jau sakė, ten bent ginklai nieko nekainuoja, grafika puiki, galima pastatus griauti ir kt.

Turejau omeny lietuvius :P

Nesutinku. Kai žaisdavau buvau sutikęs gal kokių 10 ar 20 lietuvių.

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi su malonumu žaisčiau BF:BC2, atsisiunčiau Nexus žaidimą, tai ten jau crack'intas + Vietnam Dlc, nereikia ten stebuklingo PC, mano šūdo gabalas be lagg'o jį veža. Tikrai mieliau žaisčiau BF:BC2, nei P4F. Kaip jau sakė, ten bent ginklai nieko nekainuoja, grafika puiki, galima pastatus griauti ir kt.

Nesutinku. Kai žaisdavau buvau sutikęs gal kokių 10 ar 20 lietuvių.

Va butent, man patinka pastatus sprogdinti su c4, arba tiesiog trolinti Camperius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va butent, man patinka pastatus sprogdinti su c4, arba tiesiog trolinti Camperius :D

Va va, smagiausias užsiemimas :D. Sėdžiu kur nors su snaiperiu, visus šaudau, jie jau supranta, kad taip paprastas nepraeis, tai visi sulenda į namą ir kažko laukia, aš ''Mortal Strike'' iškviečiu, namas sugriūna, gaunu afigėnai daug Xp, o jie visi vėliau verkia į chat'ą :D

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...