Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GreyhLife Mapping. - [ 8 video ]


MartynasK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Galima padaryti daug daugiau, aš į VM galiu įtaisyt karterio statulą ir plakatą, tačiau padaryti, kad tai būtų VM, o ne gun shop. Bet padarymas darbo visai neblogas, patiko interjeras, nes darei pats, o išorė nk gero. 9.

.facepalm. Aš ne VM ten dariau, o ginklinę jei ne taip supratai.

Visi sakot, kad išorėje nieko gero, tai būkit tokie malonūs ir sakykit ką keist.

Interjeras yra default'inis.

Redaguota , nario Martis.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš matau, kad ten ginklinė :D

Išorėje labai tragiškai atrodo tas pagrindas. Tvoros tragedija, klaidų pilna. Viena tvora, paskui jau keiti į kitą. Gali neaiškint, pats daręs kiek kartų esu ir praktiškai neįmanoma padaryti ten vienos tvoros- BET pasirodo kažkaip aš sugebėjau padaryti, kaip ir dar +10 mano matytų VM naudojo vienodą tvorą ir visiems puikiai išėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad man atrodo ne villa, nes villa tokia kaip tvorelė ir ji ruda, o ten raudonos plytelės ir didesnis objektas, o gal ten pastatas tiksliai nežinau. Bet pabandysiu ir villa. Jeigu bus +like.

villos naudojamos 2- ta ruda tvorelė, kaip tu ir sakei, ir raudonas pastatas, kurį suleidus į žemę gaunasi tos plytelės.:) (ten stogas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš matau, kad ten ginklinė :D

Išorėje labai tragiškai atrodo tas pagrindas. Tvoros tragedija, klaidų pilna. Viena tvora, paskui jau keiti į kitą. Gali neaiškint, pats daręs kiek kartų esu ir praktiškai neįmanoma padaryti ten vienos tvoros- BET pasirodo kažkaip aš sugebėjau padaryti, kaip ir dar +10 mano matytų VM naudojo vienodą tvorą ir visiems puikiai išėjo.

Pilna klaidų? Pasakyk nors 3 (jei pilna, tai aš suprantu, kad minimum 10 :)). Vieną klaidą su tvora ir pats žinau. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su aikštele gerai padirbėta, tačiau pats pastatas kur yra SF Degalinė apgailėtiną. todėl vertinsiu 2 kartus. aikštelė 9 (nepatiko krūmai ir tai, jog pats kaikuriose vietose vos išvažiuoji). o ta vm išorė ir interjeras- 4. Kamera keitinėjasi. Taip, to neįmanoma išimti. tai nax ten daryti tuomet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su aikštele gerai padirbėta, tačiau pats pastatas kur yra SF Degalinė apgailėtiną. todėl vertinsiu 2 kartus. aikštelė 9 (nepatiko krūmai ir tai, jog pats kaikuriose vietose vos išvažiuoji). o ta vm išorė ir interjeras- 4. Kamera keitinėjasi. Taip, to neįmanoma išimti. tai nax ten daryti tuomet?

Turiu tau pasiūlymą, valinti kuo toliau. :) Nes turbūt tavo nuomonė visiems įgriso, vaidini čia maperiu vėl geru, ten to kiti nesugebėjo, o tu sugebėjai. :xx Ech..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu tau pasiūlymą, valinti kuo toliau. :) Nes turbūt tavo nuomonė visiems įgriso, vaidini čia maperiu vėl geru, ten to kiti nesugebėjo, o tu sugebėjai. :xx Ech..

Pasiūlymas "denied btich" . Turbūt yra turbūt. Poxui man, kam įgryso, o kam ne. nepatinka- von *Myliu SuperGames.lt*. vadini tai geru darbu? Aikštelė padaryta gerai, tačiau kaip minėjau kameros keitimas yra visiška nesąmonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiūlymas "denied btich" . Turbūt yra turbūt. Poxui man, kam įgryso, o kam ne. nepatinka- von *Myliu SuperGames.lt*. vadini tai geru darbu? Aikštelė padaryta gerai, tačiau kaip minėjau kameros keitimas yra visiška nesąmonė.

Tu irgi nesamonė ^^ Tavo nuomonė yra visiškai neįdomu niekam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su aikštele gerai padirbėta, tačiau pats pastatas kur yra SF Degalinė apgailėtiną. todėl vertinsiu 2 kartus. aikštelė 9 (nepatiko krūmai ir tai, jog pats kaikuriose vietose vos išvažiuoji). o ta vm išorė ir interjeras- 4. Kamera keitinėjasi. Taip, to neįmanoma išimti. tai nax ten daryti tuomet?

Supranti, VM aikštelėje yra viskas tvarkoj, o ten kur sunkiai įvažiuodavau, tiesiog blogai "užmesdavau" vairą. :) Be krūmų, manau, kad nebūtų taip gražu, nes juk esi daug daugiau patyręs nei aš ir supranti, kad su žaluma yra daug gražiau.

Interjerą dariau ne aš, čia dar DaviD iš eLIFE buvo jį kažkur gavęs. Išorė, bent jau man, atrodo daug gražiau dieną, tačiau nebuvo galimybių nufilmuoti kai SAMP'e saulė šviečia. Dėl to vaizdo tai supratau tik tada, kai jau darbą buvau padaręs ir apie tą garažą visiškai užmiršęs buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti, VM aikštelėje yra viskas tvarkoj, o ten kur sunkiai įvažiuodavau, tiesiog blogai "užmesdavau" vairą. :) Be krūmų, manau, kad nebūtų taip gražu, nes juk esi daug daugiau patyręs nei aš ir supranti, kad su žaluma yra daug gražiau.

Interjerą dariau ne aš, čia dar DaviD iš eLIFE buvo jį kažkur gavęs. Išorė, bent jau man, atrodo daug gražiau dieną, tačiau nebuvo galimybių nufilmuoti kai SAMP'e saulė šviečia. Dėl to vaizdo tai supratau tik tada, kai jau darbą buvau padaręs ir apie tą garažą visiškai užmiršęs buvau.

Tai perdaryk tuomet. Daryk kitoje vietoje. Kamerų keitimosi neturi alowin't. Taip, su žaluma gražiau, tačiau krūmai man nepatinka. Na čia pagal skonį.

Redaguota , nario » Emilis!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...