Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GreyhLife Mapping. - [ 8 video ]


MartynasK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ernestas (Divito) pasiūlė žemėlapio darbus įdėti čia, kad juos įvertintumėte Jūs. :D Visus darbus dėsiu šioje temoje. Vertinkit!

P.S. Visus video galite žiūrėti HD 1080p

[ #1 ]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cn3IBD7ekwY

[ #2 ]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tq6hpyTb5Vw

P.S. Serverio aprašymas - http://www.supergame...-sukurtas-jums/

Redaguota , nario Martis.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omg , marti neužeko savo projekta sušikti dabar kita sušikti ?

Ech, man įdomu čia tavo nuomonė, iš senu laikų? ( Na S**, el***? ) Aš patsai ten buvau, visa laiką, verčia kažkas kitam kalte, tai kad nežinai, nesakyk. ;)

+ Aš juo pasitikiu.

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir galvojau... Tu čia dėl tos DaviD žinutės? Kur rašė, kad projektas buvo uždarytas dėl manęs?

Jo elgesys vaikiškas todėl taip ir parašė, nes aš prieš tai buvau parašęs apie jį. Daugiau, ką ir kaip aš ten parašiau, nerašysiu, nes nesiteisinu dėl tokių nesamonių.

Viskas, tema baigta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 darbas, išorėje nepatiko danga, galėjai tikrai gražiau viską atlikti, šiek tiek žalumos pridėti, garažą galėjai tobulesnį padaryti, interjieras man visiškai nepriminė policijos departamento, tiesa sakant iš pradžių net nesupratau kieno tai interjieras, tik paskui atsukes vaizdo įrašą perskaičiau, kad tai policijos departamentas, galėjai interjiere padaryti vestibiulį, registracija kažkokią tai ar dar ką nors, dabar visiškai nieko, išorė galbūt atrodo šiek tiek išskirtinai tuom, kad pakeista vieta, panaikinti seni pastatai, bet vien to neužtenka, balais nevertinsiu, bet manau su laiku tobulėsi, whatever sekmės tobulėjant.

2 darbas, nepatiko taip pat danga, galėjai sugalvoti kažką originalesnio, kaip buvo paprasta taip ir liko, tik, kad dangą su pastatu pakeitei, galima buvo ojeeei ko ten atlikti + ką darysi su aikštele už ginklinės?

Sekmės kituose darbuose, tikiuos atsižvelgsi į tai ką pasakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

1 darbas, išorėje nepatiko danga, galėjai tikrai gražiau viską atlikti, šiek tiek žalumos pridėti, garažą galėjai tobulesnį padaryti, interjieras man visiškai nepriminė policijos departamento, tiesa sakant iš pradžių net nesupratau kieno tai interjieras, tik paskui atsukes vaizdo įrašą perskaičiau, kad tai policijos departamentas, galėjai interjiere padaryti vestibiulį, registracija kažkokią tai ar dar ką nors, dabar visiškai nieko, išorė galbūt atrodo šiek tiek išskirtinai tuom, kad pakeista vieta, panaikinti seni pastatai, bet vien to neužtenka, balais nevertinsiu, bet manau su laiku tobulėsi, whatever sekmės tobulėjant.

2 darbas, nepatiko taip pat danga, galėjai sugalvoti kažką originalesnio, kaip buvo paprasta taip ir liko, tik, kad dangą su pastatu pakeitei, galima buvo ojeeei ko ten atlikti + ką darysi su aikštele už ginklinės?

Sekmės kituose darbuose, tikiuos atsižvelgsi į tai ką pasakiau.

Ginklinėje tau danga nepatiko, reikia kažko unikalesnio, o policijos departamente taip pat nepatiko, nors mažai kas ją naudoja. Tai kaip čia suprasti?

Su aikštele už ginklinės nieko nedarysiu, nes ten nieko ir nereikia. Bent jau kolkas minčių nėra, gal paskui kas ir atsiras.

Taip, buvo galima padaryti daug ką ginklinėje, tačiau nieko daug nedariau, nes nebuvo tikslo.

Kam policijos departamente reikia vestibiulio? Juk ne ligoninė. Yra dispečerinė, kabinetai, tualetas, policininkų patalpos.

Dėkoju už pastabas, kritiką priimu ir nestumiu kaip kiti. Tik paaiškinau ką manau iš savo pusės. :)

Redaguota , nario Martis.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ginklinėje tau danga nepatiko, reikia kažko unikalesnio, o policijos departamente taip pat nepatiko, nors mažai kas ją naudoja. Tai kaip čia suprasti?

Su aikštele už ginklinės nieko nedarysiu, nes ten nieko ir nereikia. Bent jau kolkas minčių nėra, gal paskui kas ir atsiras.

Taip, buvo galima padaryti daug ką ginklinėje, tačiau nieko daug nedariau, nes nebuvo tikslo.

Kam policijos departamente reikia vestibiulio? Juk ne ligoninė. Yra dispečerinė, kabinetai, tualetas, policininkų patalpos.

Dėkoju už pastabas, kritiką priimu ir nestumiu kaip kiti. Tik paaiškinau ką manau iš savo pusės. :)

Danga kuri yra ginklinėje tai tikrai bent jau buvo labai daug kur naudojama, o kur policijoje taip pat labai daug kur naudojama, tiek pats naudodavau nemažai kur, tiek pats mTėvas ją daug kur naudoja ar bent jau naudodavo tiek kiti žmonės...

O tikslo daryti kažką rimčiau visada yra, kadangi jeigu visada atliksi taip pat kaip kiti ar bent jau nebus kažko unikalesnio, taip ir netobulėsi, tiesiog mano patarimai ir nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Danga kuri yra ginklinėje tai tikrai bent jau buvo labai daug kur naudojama, o kur policijoje taip pat labai daug kur naudojama, tiek pats naudodavau nemažai kur, tiek pats mTėvas ją daug kur naudoja ar bent jau naudodavo tiek kiti žmonės...

O tikslo daryti kažką rimčiau visada yra, kadangi jeigu visada atliksi taip pat kaip kiti ar bent jau nebus kažko unikalesnio, taip ir netobulėsi, tiesiog mano patarimai ir nuomonė.

Aš nežiūriu ką naudoja mapindami kiti, aš žiūriu tai, kas patinka man. Jau pats minėjau, kad ateityje gal kažką ir sumąstysiu ten pakeisti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...