Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tualetinio popieriaus laikiklis Apple gaminiams.


JumpeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2008%2007%2030%20Visada%20svajojau%20apie%20erdvin%C4%AF%20gars%C4%85%20toje%20vietoje%20-%20Tualetinio%20popieriaus%20laikiklis%20Apple%20gaminiams%201.jpg

Nors apie rinkodarą galite skaityti kolegų kompetetingus (ir nelabai) įrašus, tačiau galiu drąsiai teigti - jeigu prekės ženklas pasiekė sanitarinį mazgą, prekės ženklas pasiekė viską.

2008%2007%2030%20Visada%20svajojau%20apie%20erdvin%C4%AF%20gars%C4%85%20toje%20vietoje%20-%20Tualetinio%20popieriaus%20laikiklis%20Apple%20gaminiams%202.jpg

Vienas to pavyzdžių - prietaisas, sugebantis pirmiausia laikyti tualetinį popierių, pakrauti Ipod’ą (ar Iphone’ą), o įtaisyti 4 (!) garsiakalbiai ketina skleisti labai kokybišką garsą (angl. larity and high quality sound).

Visada svajojau apie erdvinį garsą toje vietoje, o Jūs?

Ko gero gamintojai tikisi, kad žmonės užsibus tupykloje besimėgaudami mėgstamiausia muzika.

Be to, joks prietaisas ant mano tualeto durų su maitinimo bloku niekada neprigis.

Technologijos stebuklas kainuoja $50 (110 Lt).

Lauksime Windows operacinės sistemos pritaikymo toje vietoje.

Youlikeit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...
Nesąmonė.

nu isvis geriau patilek nei nesamones rasyk,flooderis atsirado *MYLIU LB*,ziuriu eini per visas temas ir floodini betka,debilas kazkoks...ner ka veikt tau...

Į save pasižiurėk snargliau per daug kieta vaidini atsirado mat erelis žvirblio plunksnomis...

Jei turi man pretenzijų man į AŽ o ne čia.

Pamenu pats nesąmones rašei na ir dabar rašai....

Jei dar ką rašysi čia pasirodys visas tavo protas riešuto didumo...Į AŽ jei ką...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesąmonė.

nu isvis geriau patilek nei nesamones rasyk,flooderis atsirado *MYLIU LB*,ziuriu eini per visas temas ir floodini betka,debilas kazkoks...ner ka veikt tau...

Į save pasižiurėk snargliau per daug kieta vaidini atsirado mat erelis žvirblio plunksnomis...

Jei turi man pretenzijų man į AŽ o ne čia.

Pamenu pats nesąmones rašei na ir dabar rašai....

Jei dar ką rašysi čia pasirodys visas tavo protas riešuto didumo...Į AŽ jei ką...

bet tj su tavim neverta net prasidet,jau matosi kaimo bazara pradejai cia varyt,grynas mano pusbrolis,nk nesiskiriat,o jam tik 12m...bazaras toks pat ^^ tj tokiam total kasmar nk neyaiskinsiu matos... ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...