Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tualetinio popieriaus laikiklis Apple gaminiams.


JumpeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man rodos dnc321,kad tu esi to pusbrolio lygio,nes kekvienas sioje temoje postas yra kas antras žodis keismažodis,dieve tu kada nors išaugsi iš tokio prasčioko lygio ar ne?Nes man ir kitiems nusibodo tavo ereliškumas. Pvz įrodantis,kad tu dar nesubrendęs.

RASYKIT AZ,JAI REIK PAGALBOS DEL GMOD`O,WIRE MODO IR PNS,ARBA SKYPE:DNC12333 ir duxai nerasinekit del supistu rs ar dar kokiu mu *MYLIU LB* ismokit skaityt *Tarnausiu LB visą gyvenimą*,ir pacio gmod nesiuntineju!!!!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man rodos dnc321,kad tu esi to pusbrolio lygio,nes kekvienas sioje temoje postas yra kas antras žodis keismažodis,dieve tu kada nors išaugsi iš tokio prasčioko lygio ar ne?Nes man ir kitiems nusibodo tavo ereliškumas. Pvz įrodantis,kad tu dar nesubrendęs.

RASYKIT AZ,JAI REIK PAGALBOS DEL GMOD`O,WIRE MODO IR PNS,ARBA SKYPE:DNC12333 ir duxai nerasinekit del supistu rs ar dar kokiu mu *MYLIU LB* ismokit skaityt *Tarnausiu LB visą gyvenimą*,ir pacio gmod nesiuntineju!!!!!!!!!

Jam tai normalu...

Nori pavaidinti, kad jis labai svarbus asmuo be jo niekas neapsieis ir tik jis vienas gali padėti...

Dar be to sako neverta net prasidėt o prasideda jam proto pagailėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...