Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WebMedia - patikimi dizaino sprendimai.


Ishbal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mes neprašom pirkt butinai ir t.t , man ne 13m tu čia nenorudinėk atsirado čia suages viska žino, tokius kaip tu biški nosi aplambdo matos esi pasikėles, kas man tu toks, kad aš teves neižeidinėsiu, kaip tu turi teise varyti ant mūsų darbų taip aš ant tavo tai dvėsk šude.

taip taip pavydėk pavydėk. Tu čia varykliukų master'is jo jo tu viska gali tu viska moki kiti ne. ;)

va uz tokius zodzius i galva gaut gali ;) laido princeses matai atsirado, kokia tu turi teise mane izeidinet uz tai kad sakau faktus ? visi gali paliudyt kad tai faktas ka pasakiau :), nevaidinu as suaugusio bet ir nekenciu mazvaikiu tokiu kaip jus... SEKMES! - Jos jum reikes ...

p.s :DDD labai geras profesionalus dizainas!!! jaigu jau mokat koduot tai bent nrml sukoduokit kad ir hoveriai nrml butu ir t.t be to profesionalai tokiu pinigu neima kaip 15lt uz dizaina:DDD dizainas kainuotu apie 50lt... kodavimas vel 50-40 lt... spalvos nesuderintos dizaino, footeris baisus ... Logo? ... su paint geriau padaryciau :D nors nesu dizaineris

Redaguota , nario Banneris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

MMMMM....

Ką jus mokat? Man atrodo nieko, net dizaino padoraus nupaišyti nesugėbat. Sakot dizainas startui? Kam startuoti su šūdų? :D Nesuprantu, turbut vaikai, nori užkalti pinigus ant debilių. :) O dėl PHP, tai nemanau kad nors žino kam naudojamas while/for .

ble't sako vaikai, nu dusk suauges

Redaguota , nario nQw_Boy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

va uz tokius zodzius i galva gaut gali ;) laido princeses matai atsirado, kokia tu turi teise mane izeidinet uz tai kad sakau faktus ? visi gali paliudyt kad tai faktas ka pasakiau :), nevaidinu as suaugusio bet ir nekenciu mazvaikiu tokiu kaip jus... SEKMES! - Jos jum reikes ...

p.s :DDD labai geras profesionalus dizainas!!! jaigu jau mokat koduot tai bent nrml sukoduokit kad ir hoveriai nrml butu ir t.t be to profesionalai tokiu pinigu neima kaip 15lt uz dizaina:DDD dizainas kainuotu apie 50lt... kodavimas vel 50-40 lt... spalvos nesuderintos dizaino, footeris baisus ... Logo? ... su paint geriau padaryciau :D nors nesu dizaineris

dusk paviduoli , mokam ka reikia... jei nori su galvom pavaidynt davai galim prasimest,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palauk varikliuke tu , dizainą normalų piešiam, varikliukus įskiepijam. tu čia šudų ekspertas.

Atsakai už savo bazarą? Sutikčiau klaipėdoje snukį išmalčiau. Viska suprantu už tavim 100000000+ daugiau negu TU! Įkelk kodavimo darbų, įvertinsim, jei jau toks axujiel už laido.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ble't sako vaikai, nu dusk suauges

Kas rašė kad aš suauges? :) Man 15metų, ir tikrai neesu suauges žmogus. Net nesugėbat nupirkti domeną ( eu/net/com/lt/in )... Pirma domeną normalu isigykėt o poto dizainą padarykėt ir paleiskit savo studiją.. O ne šūdą, debilų ieškat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na patikrinam jūsų sugebėjimus.

Paaiškink man ką šitas paprastas kodas padaro (užtušavau svarbias vietas, nes pats naudoju)

$query = "SELECT * FROM ____ WHERE status = '0' AND ____='{$_SESSION['____']}'";
$qry = mysqli_query($server->connection,$query);
$inv_spacing = 0;
while($row = mysqli_fetch_array($qry))
{
if(($inv_spacing % 4) == 0 && $inv_spacing < 20)
{
echo"</tr>";
echo "<tr>";
}
echo "
<td>
<div id='item'>";
echo $server->show_item($row['____'],$_SESSION['____'],$row['____']);
echo"
</div>
</td>";
$inv_spacing++;
}
if($inv_spacing == 1)
{
echo '<td></td>';
echo "</tr>";
}
else if($inv_spacing == 2)
{
echo "</tr>";
}

Redaguota , nario *Myliu SuperGames.lt*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

UŽDarau tema su tokiai kaip jus tai... Nieko nesuprasit kaip norim pait startuojam pradėjo pist prota.

Teisiog, mes nenorime kad žmonės užsakinėtu jūsų paslaugas, nes įkiš pinigus, o poto verks kad šūda sukūrėt :) Geriau kreiptis pas patikimus, bei tikrai žinančių savo darbą žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teisiog, mes nenorime kad žmonės užsakinėtu jūsų paslaugas, nes įkiš pinigus, o poto verks kad šūda sukūrėt :) Geriau kreiptis pas patikimus, bei tikrai žinančių savo darbą žmonių.

Palauk aš tau nerašiau dizaineriai jau ten best of the best tesiog mes dar patis ant staigaus sugalvojom ir galvojom greičiau web'a atidarom poto dizainus nusipiešim juk nelepiam iškarto sakytis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palauk aš tau nerašiau dizaineriai jau ten best of the best tesiog mes dar patis ant staigaus sugalvojom ir galvojom greičiau web'a atidarom poto dizainus nusipiešim juk nelepiam iškarto sakytis...

Kas tau vogtas? Duok linką jei vogtas.

Na negi taip sunku "profesionalams" paaiškinti tą koduką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...