Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WebMedia - patikimi dizaino sprendimai.


Ishbal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daugumai žmonių forumiečių kils klausimas kas per WebMedia "vėl koks naujas apgavykų ar kt. tinklapis.

Ne mes nesame apgavykai mes esame tinkalpių dizainų kurėjai PHP , IPBoard ir kt varikliukų iskiepėjai.

Dirbame tikrai neilgai nes komandoje 2 žmones atlieka 2 skirtingus darbus , darbas laikas per pus sumažėja.

Atliekantis 2 žmones šį darbą išmano ka daro ir atlieka gan puikiai.

Kurėju pats tinklapis :

http://ltwebmedia.me.ht/

Galite taip pat su manimi susisiekti skype : hque.20

Ir užsisakyti jums norimą dizainą - tinklapį.

Tinklapis bus surašytas , nes tinklapį neseniai atidarėm.

Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matosi kas per projektas, siulo dizainu sprendimus nors patys negali nusipiest gero dizaino, kitas dalykas galune kazkokia nesamoninga , aprasymas vel nesamoningas nrml bent aprasykit, nueini i weba nieko nera o platina jau jus bent 10 darbu padarykit ir tada platinkit.... ir kitas dalykas... jai jau mokat html tokie profai tai kode net puslapio nesucentrave:DDDD

Redaguota , nario Banneris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Studijos dizainas baisus, sone tekstas iskaityti sunku, kam kurti studija jeigu nieko nemokat?

kas jus kurv,a nematot , katik atsidarem akli visiškai net neskaite....

matosi kas per projektas, siulo dizainu sprendimus nors patys negali nusipiest gero dizaino, kitas dalykas galune kazkokia nesamoninga , aprasymas vel nesamoningas nrml bent aprasykit, nueini i weba nieko nera o platina jau jus bent 10 darbu padarykit ir tada platinkit.... ir kitas dalykas... jai jau mokat html tokie profai tai kode net puslapio nesucentrave:DDDD

tau tas pats durnelis totalus... eik tu ble,t dailininkas greit nupiešk gerą dizainą.

Redaguota , nario nQw_Boy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. dalykas uz tai kad kritikuojam be keiksmazodziu ir viso kito neimanoma- matos kad ums nemaziau nei po 13metu... kitas dalykas, greitu laiku turesiu savo dizainu ir kodavimu studija tai prasau neizeidinet, 3. jaigu jau darot starta tai darykit nrml o ne su kokiu nesamoningu tinklapiu, DABAR AUTOMATISKAI niekas neis pas jus imt paslaugu nes visi mato kaip jus susiduret su kritika, patarimas viska mest ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. dalykas uz tai kad kritikuojam be keiksmazodziu ir viso kito neimanoma- matos kad ums nemaziau nei po 13metu... kitas dalykas, greitu laiku turesiu savo dizainu ir kodavimu studija tai prasau neizeidinet, 3. jaigu jau darot starta tai darykit nrml o ne su kokiu nesamoningu tinklapiu, DABAR AUTOMATISKAI niekas neis pas jus imt paslaugu nes visi mato kaip jus susiduret su kritika, patarimas viska mest ;)

mes neprašom pirkt butinai ir t.t , man ne 13m tu čia nenorudinėk atsirado čia suages viska žino, tokius kaip tu biški nosi aplambdo matos esi pasikėles, kas man tu toks, kad aš teves neižeidinėsiu, kaip tu turi teise varyti ant mūsų darbų taip aš ant tavo tai dvėsk šude.

jie galvoja, mokės PHP kalba įrašydami IPB ar PHP-F varikliukus - šiais laikais daug tai moka ;)))

taip taip pavydėk pavydėk. Tu čia varykliukų master'is jo jo tu viska gali tu viska moki kiti ne. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mes neprašom pirkt butinai ir t.t , man ne 13m tu čia nenorudinėk atsirado čia suages viska žino, tokius kaip tu biški nosi aplambdo matos esi pasikėles, kas man tu toks, kad aš teves neižeidinėsiu, kaip tu turi teise varyti ant mūsų darbų taip aš ant tavo tai dvėsk šude.

taip taip pavydėk pavydėk. Tu čia varykliukų master'is jo jo tu viska gali tu viska moki kiti ne. ;)

Jau, kad tu PHP nemoki tai tikrai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mes neprašom pirkt butinai ir t.t , man ne 13m tu čia nenorudinėk atsirado čia suages viska žino, tokius kaip tu biški nosi aplambdo matos esi pasikėles, kas man tu toks, kad aš teves neižeidinėsiu, kaip tu turi teise varyti ant mūsų darbų taip aš ant tavo tai dvėsk šude.

taip taip pavydėk pavydėk. Tu čia varykliukų master'is jo jo tu viska gali tu viska moki kiti ne. ;)

pff. Nieko nemokat, as IPB nemoku, nes tas varikliukas sudu sudas. As nesu varikliuku masteris,bet moku si bei ta. HTML, PHP ( pagrindai ), PAWN. ,O JUS.? Nieko!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...