Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WebMedia - patikimi dizaino sprendimai.


Ishbal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kas jus kurv,a nematot , katik atsidarem akli visiškai net neskaite....

tau tas pats durnelis totalus... eik tu ble,t dailininkas greit nupiešk gerą dizainą.

žmogau - priimk kritiką , dizainas tikrai netobulas , ir mes tau turim nemokamai dizainus piešt?

Redaguota , nario Hollysh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tokie jau ir profesionalai. :D

ačiū kam toks gėles.

Na negi taip sunku "profesionalams" paaiškinti tą koduką?

mano puse labiau į dizainų piešimą , o ne html kodus. Quewer_Boy tai išmano, moku su visom programo kompiuteriais bet html kolkas nesimokiau. :D

Redaguota , nario nQw_Boy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vaike tu vaike, jūs geriau man parašykit to kodo paaiškinimą viršuje, o nesimazinę "ale" nematot posto :)

matem gaidžio kur'va žasioras raminkis. Quewer_Boy tai išmano ne aš... aš photoshoper'is... eik nax'ui ble't ir žaisk su tais kodais o čia kieto neprimesk.. nes nichuja nekietesnis daraisi nuo to tavo "koduko"

Redaguota , nario nQw_Boy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matem gaidžio kur'va žasioras raminkis. Quewer_Boy tai išmano ne aš... aš photoshoper'is... eik nax'ui ble't ir žaisk su tais kodais o čia kieto neprimesk.. nes nichuja nekietesnis daraisi nuo to tavo "koduko"

Jis taipogi reiškėsi čia, tai tegul paaiškina, man kieto primest nereikia, nes aš ir esu kietas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...