Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apklausa. Geriausias scripteris. (2 etapas).


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

DA BEST SCRIPTER?  

89 balsai

  1. 1. DA BEST SCRIPTER? 1

  2. 2. DA BEST SCRIPTER? 2



Recommended Posts

(redaguota)

Na sveikučiai. Taigi pagal balsus viskas kaip ir aišku tačiau neaiškūs pirmos bei antros vietos nugalėtojai , nes jų rezultatai vienodi. Buvo tokių kurie surinko mini vieną balą na buvo skirti nuo manęs , nes jeigu šie žmonės pateko čia reiškiasi jie kažko verti. Tad viskas aišku balsavime , o dabar TOP vietos. :

1-2 Yiin [city of stories]

1-2 Samp_Tėvas [LRG.LT]

3 Mantvis_James

4 Brighas [RPG-BEST.LT]

5-11 Raimis_R

5-11 Sančio

5-11 arman

5-11 Divito

5-11 Renas

5-11 Kesa_Sport

5-11 Edga_Keša [LMG.LT]

12-14 Rokas [sARG.LT]

12-14 Scottas

12-14 -Pawned

15-17 Ancezas

15-17 DaviD

15-17 Kesa_Tunex

18-23 RenisL

18-23 Britas

18-23 tautvex_adidas

18-23 Ironas_Kie

18-23 Edvinasz_Kie

18-23 Crew Deamon

24-31 Maxim_Scripter

24-31 Splt1

24-31 Blantas

24-31 Britas

24-31 Romas [RLIFE.LT]

24-31 ZALIX

24-31 MaxSis

24-31 Evan_Cornies

Štai ir viskas! Greitu metu bus renkamas geriausias LT weberis bei mapperis. Radote klaidų? Rašykite temoje arba PM sėkmės.

Redaguota , nario TwiiCer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia sudelioju visus pridurkus :DD

Skripterio rinkimai Samp_Tėvas [LRG.LT] 2 vieta :DDd

Jis savo kodo net nemokėtu jokio parašyt ar išvis kaška padaryt :D

Patylėk pabendrauk su juo arba nueik į serverį kokias sistemas daro. Ir neįdomi tavo nuomonė stumi , kad nepatekai. (noob)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau renkat ne geriause skripteri o galbūt geriausia projektų kurėja. Samp tėvaliui nėr ko lygintis su tokeis kaip RenisiL ar Raimis. Ir netik samp tėvas čia nevertas būt o ir dauguma kitų.

Balsuoju už Rena, kaip už gerą žmogų, bet ne skripteri, kadangi čia ištikrūjų ne skripteri terenkat. :)

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau renkat ne geriause skripteri o galbūt geriausia projektų kurėja. Samp tėvaliui nėr ko lygintis su tokeis kaip RenisiL ar Raimis. Ir netik samp tėvas čia nevertas būt o ir daugima kitų.

Balsuoju už Rena, kaip už gerą žmogų, bet ne skripteri, kadangi čia ištikrūjų ne skripteri terenkat. :)

dq :D šiaip galėtumėm surengti supergames.lt forume - ART OF PAWNO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsavimas tiesą pasakius nevykęs (MANO NUOMONĖ.)

Kodėl? Renas ir Divito 5 vietose, o Ancezas prie manęs (15 vietoje),na Divito dar gan geras skripteris,tačiau nemanau, kad jis geresnis už kokį Ancezas.

Aš esu 15 vietoi, prie RenisL ir Ancezas, čia tiesiok kas ką mėgsta paimė ir pabalsavo, nekreipus dėmesio.

Mano vieta gal ir gera, bet tokių žmonių, kuriuos įvardinau viršuje, tikrai jie turėti užimti kitas vietas. Pabandyk šią apklausą sukurti gta-online'e, ten rimčiau žmonės balsuos manau.

Sekmės.

Redaguota , nario DaviD-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsavimas tiesą pasakius nevykęs (MANO NUOMONĖ.)

Kodėl? Renas ir Divito 5 vietose, o Ancezas prie manęs (15 vietoje)? Lrg savininkas 2 vietoje?

Aš esu 15 vietoi, prie RenisL ir Ancezas, čia tiesiok kas ką mėgsta paimė ir pabalsavo, nekreipus dėmesio.

Mano vieta gal ir gera, bet tokių žmonių, kuriuos įvardinau viršuje, tikrai jie turėti užimti kitas vietas. Pabandyk šią apklausą sukurti gta-online'e, ten rimčiau žmonės balsuos manau.

Sekmės.

Pavydas daro savo.

Apklausa yra nesamoninga, vienu ir kitu atžvilgiu. Jau geriau jei nori įsitikinti kas geriausias, renk konkursą ( tarp jo mažai dalyvaus ), kiekvienas žmogus turi savo skripterį, atrodanti kad skriptina geriausiai nepažinę kitu. Duodu šimta procentų jog, iš čia kurie balsavo, daugiau nei pusę, nežino nei Raimio, Brito, Renio, Blanto, Scotto, Instincto ir dar daug kitu skripteriu. Yra tokiu skripteriu kurie moka daug, bet to neviešina, savo darbų nerodo.

Pagal mane iš čia esančiu, pradžia turėjo būti tokia:

Raimis_R

Blantas

RenisiL

Brightas

ES^

Britas

Scottas

Yiin

arman

+LRG,SARG,vLRG.LT skripteriai, iš kur tie čia?

Tiesiog, ši apklausa neturi prasmės.

Redaguota , nario FormaT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavydas daro savo.

Apklausa yra nesamoninga, vienu ir kitu atžvilgiu. Jau geriau jei nori įsitikinti kas geriausias, renk konkursą ( tarp jo mažai dalyvaus ), kiekvienas žmogus turi savo skripterį, atrodanti kad skriptina geriausiai nepažinę kitu. Duodu šimta procentų jog, iš čia kurie balsavo, daugiau nei pusę, nežino nei Raimio, Brito, Renio, Blanto, Scotto, Instincto ir dar daug kitu skripteriu. Yra tokiu skripteriu kurie moka daug, bet to neviešina, savo darbų nerodo.

Pagal mane iš čia esančiu, pradžia turėjo būti tokia:

Raimis_R

Blantas

RenisiL

Brightas

ES^

Britas

Scottas

Yiin

arman

+LRG,SARG,vLRG.LT skripteriai, iš kur tie čia?

Tiesiog, ši apklausa neturi prasmės.

Kodėl pavydas? Tiesiok pasakiau tą patį, ką tu katik paaiškinai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...