Peršokti į turinį

kuri pc imtumet SAU,kodel


rick30

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi ;) negaliu patiket,savo duoal core'a pirkau pries kokius ~3 metus bet pasileides koki apyseni zaidima,

matau kad jau mano pc tinkamas tik per langa ismest,

wtf galvoju,negi vel nauja teks imt,nes negali taip but,kazkada iseis batman arkham 3 o as net negalesiu jo pereit?

tai jau ne,tariau,mirsiu bet betmena,ir visus crysis bei dead space'us tikrai pereisiu,reikia naujo pc..

bet juose nesigaudau taip kaip noreciau,tai sakau gal jus padesit,pervertus visa www,akys uzkliuvo uz 3 varijantu:

http://1a.lt/kompiut...ng_predator_gtx

http://1a.lt/kompiut...d_x8_gaming_gtx

http://www.varle.lt/...-fusion-i7.html

tai kuris jusu manymu butu geriausias is situ?

ir nors jie atrodo galingi,bet nuojauta kuzda kad vistiek ilgai netemps jie ziurint i ateiti(o gal klystu?)

nes paziurejau crysis 3 HI reikalavimus tai asara tryksta,jei siandieniniai zaidimai tiek praso,kas bus toliau?

ar nesizaisti ir imti iskart koki i7 6 serdziu ir deti i jy sakykim naujausia geforce titan? bet tai kaina iskart 2x uzkyla,cia pora varijantu,galingesniu nete nebemaciau

http://www.fortakas....L_520&ID=441292

http://www.fortakas....L_520&ID=441293

padiskutuokit,gal padesit apsisprest,koki cia velnia daryt reikia,ar imti palyginus padoru neismetant i bala lt,ar ziuret i geriausia kas yra siandien,ir permoket..??? ai jem konfuzd :(:D

o tie 2 paskutiniai varijantai man totaliai kosminiai ir kainos nesuvokiamos sveiku protu :) :)

p.s. kuo skiriasi i7-3770 ir i7-3770K ?

aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

niekada nepirkau ir nepirksiu iš parduotuvės kompiuterio, geriausiai yra jei supranti kažkiek apie juos, nusipirkti atskirai dalis kokių tu nori ir susitverti, pigiau ir žinosi už ką moki pinigus, o čia dar parduotuvės užsimeta kaina didesne daugiau nei yra savikaina..

ant i7-3770 - 3.4GHz , i7-3770K - 3.5GHz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nezinau kaip tu,bet as firmos neturiu kad is ten pirkt :) su pavieniais pirkejais juk acc nedirba?

nesvarbu,nezadu rinkt pats nes isminties truksta truputi tam..

bet susiduriau su dar viena beda,is kur pirkt :/ mano mieste pagrindiniai fortakas,skytech,kilobaitas,apie visus tiek blogu atsiliepimu prirasyta kad net rankos svyra.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nezinau kaip tu,bet as firmos neturiu kad is ten pirkt :) su pavieniais pirkejais juk acc nedirba?

nesvarbu,nezadu rinkt pats nes isminties truksta truputi tam..

bet susiduriau su dar viena beda,is kur pirkt :/ mano mieste pagrindiniai fortakas,skytech,kilobaitas,apie visus tiek blogu atsiliepimu prirasyta kad net rankos svyra.. :D

Aš visada viska imu iš kilobaito ir nemačiau dar nei vienos problemos jau kelis metus, fortako blogas tik aptarnavimas ir garantinis skyrius, skytech šiek tiek jau kainos pakeltos.

Kompiuteri geriausia rinktis dalimis, nes imant koki kompiuteri visada būna kas nors kas nėra reikalinga, o kad išlaikytu kainas panašias į surenkamų kompiuteriu, tiesiog viena kita dalį ideda nukainuota, pvz buna vos vos ilenktas korpusas, arba tiesiog kartais būna tiesiog jau išpakuotos dalys.

Jai reikia pagalbos, galėčiau padėti išsirinkti kompiuteri ar dalis jam, tiesiog parašyk, nes nesiruošiu spelioti ir veltui rašyti sarašo pasirinkimų detalėms, kurias galima įdėti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš visada viska imu iš kilobaito ir nemačiau dar nei vienos problemos jau kelis metus, fortako blogas tik aptarnavimas ir garantinis skyrius, skytech šiek tiek jau kainos pakeltos.

Kompiuteri geriausia rinktis dalimis, nes imant koki kompiuteri visada būna kas nors kas nėra reikalinga, o kad išlaikytu kainas panašias į surenkamų kompiuteriu, tiesiog viena kita dalį ideda nukainuota, pvz buna vos vos ilenktas korpusas, arba tiesiog kartais būna tiesiog jau išpakuotos dalys.

Jai reikia pagalbos, galėčiau padėti išsirinkti kompiuteri ar dalis jam, tiesiog parašyk, nes nesiruošiu spelioti ir veltui rašyti sarašo pasirinkimų detalėms, kurias galima įdėti. :)

tai jeigu issirenkam detales,kas man jy surinks? ar cia is kilobaito detales siulai ziuret ir ten susirinkt?

seip noreciau itilpt i 4tukst. bet video plokstes norisi ne silpnesnes kaip sakykim gtx 690,ar net gtx titan naujausios,ziurint i ateiti,bet jau i 4k aisku be sansu itilpt? nu is bedos gal ir 5k galetu paaukot,seip man patiktu visai kaip kad sitas VARLES varijantas http://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-varle-kompiuteris-fusion-i7.html

tik nereikia ten jokiu blu ray skaitytuvu nei 7.1 audio sistemu,nes tikrai nesinaudosiu

man svarbu tik kad butu kuo galingesnis i7 proc,galinga video plokste bei 16gb ram,o daugiau turbut dzin..:)

ir as cia ziuriu atsilikes biski ar kazko nesuprantu,nuo kada i pc deda 2 kietus diskus? :) nes ziuriu visur dabar hdd + sdd..kas cia per naujove ir ka ji gero duoda? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jeigu issirenkam detales,kas man jy surinks? ar cia is kilobaito detales siulai ziuret ir ten susirinkt?

seip noreciau itilpt i 4tukst. bet video plokstes norisi ne silpnesnes kaip sakykim gtx 690,ar net gtx titan naujausios,ziurint i ateiti,bet jau i 4k aisku be sansu itilpt? nu is bedos gal ir 5k galetu paaukot,seip man patiktu visai kaip kad sitas VARLES varijantas http://www.varle.lt/...-fusion-i7.html

tik nereikia ten jokiu blu ray skaitytuvu nei 7.1 audio sistemu,nes tikrai nesinaudosiu

man svarbu tik kad butu kuo galingesnis i7 proc,galinga video plokste bei 16gb ram,o daugiau turbut dzin.. :)

ir as cia ziuriu atsilikes biski ar kazko nesuprantu,nuo kada i pc deda 2 kietus diskus? :) nes ziuriu visur dabar hdd + sdd..kas cia per naujove ir ka ji gero duoda? :)

Varlėje kainos labai yra užkeltos, todėl geriau nepatariu iš tenais imti, o kompus yra kas surinkinėja, pvz kauno apskrityje retkarčiais ir aš pats tuo užsiminėju, tik susiperki detales, ir tikrai gali atrasti žmonių, ar net firmų kur surinks viska normaliai

Ar tikrai nori tokio kompo vien tik gamingui? Aš į savo nesu net 3k investaves, ir jis nenusileidžia ir kokiems super kompiuteriams, užtenka tiek naujausiems žaidimams, tiek darbui su grafika, tiek ir viskam kitam

SSD - tai flash pagristas kietasis diskas, jis naudojamas windowsams ir dauguma juos naudoja žaidimams ir programoms, kadangi SSD labai pagreitina programų darba, o HDD skirtas duomenims laikyti.

Redaguota , nario EDWCode
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

niekada nepirkau ir nepirksiu iš parduotuvės kompiuterio, geriausiai yra jei supranti kažkiek apie juos, nusipirkti atskirai dalis kokių tu nori ir susitverti, pigiau ir žinosi už ką moki pinigus, o čia dar parduotuvės užsimeta kaina didesne daugiau nei yra savikaina..

ant i7-3770 - 3.4GHz , i7-3770K - 3.5GHz

Va, va. Aš ir nepirkčiau TIKRAI iš parduotuvių, nes kaip Camelion minėjo - kelia nežmonišką kainą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo,pc tik zaidimams,bei internetui reikalingas. Na tilpt i 3-4k butu idealu,o sakykim turint detales,paciam ymanoma susirinkt ? su youtube pagalba zinoma :)

kazkaip smalsumas uzvalde. Ka manot ? ar reikia kazkokiu spec ziniu?

esu tik perdegusi maitinimo bloka pasikeites pats bei papildoma usb isidejes,tuo ir visos zinios uzsibaigia :/ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imanoma jai turi antra kompa ir be youtube, nes nėra nieko ipatingo, tik nemokant reikia pora valandu padirbėti, kol visus varžtelius į vietas susuki, pirma karta užtrukau ir pats ~2h, dabar apie 30-40 min su viskuom užtrunka. Jai tikrai nori, tai galėčiau padėti išsirinkti dalis, jog būtu geras veikimas ir suderinamumas, taip pat galiu paaiškinti kaip kas dedasi, vis tiek į dieną turiu nemažai laisvo laiko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imanoma jai turi antra kompa ir be youtube, nes nėra nieko ipatingo, tik nemokant reikia pora valandu padirbėti, kol visus varžtelius į vietas susuki, pirma karta užtrukau ir pats ~2h, dabar apie 30-40 min su viskuom užtrunka. Jai tikrai nori, tai galėčiau padėti išsirinkti dalis, jog būtu geras veikimas ir suderinamumas, taip pat galiu paaiškinti kaip kas dedasi, vis tiek į dieną turiu nemažai laisvo laiko. :)

jo,nusprendziau kad butinai reik susirinkt paciam,turetu but idomu,bei pravers ateiciai,o kur siulai daliu ziuretis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo,nusprendziau kad butinai reik susirinkt paciam,turetu but idomu,bei pravers ateiciai,o kur siulai daliu ziuretis?

Kilobaite arba skytech, pirma patarčiau apsižiūrėti kilobaite, ir jai norėsi ką nors kito, pasižiūrėk ir skytech, kadangi jie turi daugiau dalių pasirinkimų, bet kainos būna irgi truputi didesnės, dažniausiai tik keli lt, bet kartais būna ir ant 50 lt.. Jai norėsi ko nors dėl dalių pasiklausti, geriau rašyk į email [email protected] kadangi jai būnu prie pc, tai atrašau per kelias min.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kilobaite arba skytech, pirma patarčiau apsižiūrėti kilobaite, ir jai norėsi ką nors kito, pasižiūrėk ir skytech, kadangi jie turi daugiau dalių pasirinkimų, bet kainos būna irgi truputi didesnės, dažniausiai tik keli lt, bet kartais būna ir ant 50 lt.. Jai norėsi ko nors dėl dalių pasiklausti, geriau rašyk į email [email protected] kadangi jai būnu prie pc, tai atrašau per kelias min.

seip man parduotuves kur stumdo tik kompus ir ju dalis nelabai kelia pasitikejima,nes jose tikrai daugiau sansu kad gali gaut kokia nekokybiska ar panaudota detale,nei sakykim kokiam markete prekiaujanciam viskuo,topo centrai ir pan.

ar mano nusistatymas klaidingas? :) per daug atsiliepimu prisiskaiciau blogu turbut

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tik klysti, gali gauti naudota detale nebent imtum jau surinkta, o kai imi detalėmis, niekada negausi naudotos, pas juos specialiai yra skyrius naudotos detalės, kur parduoda į garantini atiduotas prekes, kurios buvo atiduotos pakeitimui, nes netiko, tai jos tik išpakuotos, o tokios parduotuvės kurios prekiauja viskuom, užkelia kainas, ir jos gaunasi brangesnės negu tokiose parduotuvėse, o kaip tik kilobaitas, fortakas ir skytech'as yra ne kokios prieš pusmeti įsikūrusios imonės ir turi tikrai gera reputacija ir didelius prekių srautus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...