Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V | New Screenshots


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusistatymas pries pc? Arba tu nemoki skaityti, arba tu ne taip perskaitei sakini. Baikite elgtis kaip vaikai. Uoj neisleis zaidimo ant pc tai cia nesamones krecia.

Siaip Who Cares. Tagu isleidzia ant pc, arba neisleidzia. Visi zinome kad konsolinius zaidimus visi perka, nes jie nebuna nulauzti. Jei ir buna tai negali neto pasijungti ir su draugais zaisti. Apskritai kad ir kiek siktu tos apsaugos y zaidima ir isleistu gta v, tai vis tiek nulauztu. Man is tiesu nera svarbu ar ant pc isleis, nes as jau ant konsoles uzsisakes zaidima.

Tai taip :D. Aš tau ir pritariu, tik va ten tas Aleksas nusišneka. Ir aiškina, kad ant PC jos neturėtu būti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip :D. Aš tau ir pritariu, tik va ten tas Aleksas nusišneka. Ir aiškina, kad ant PC jos neturėtu būti...

Prie ko čia aš pvž pagal kurėjus šio žaidimo tai tikrai neapsimoka išleis ant PC o tai po keliu savaičiu jau internete siūstis bus galima tai va tik dėl piratu ir nepritariu.

O šeip nežinia ar bus ant to pc nes kolkas jokios informacijos dė PC platformos rockstar nieko nepaskelbė.

O InspecT tu vienintelis ir nusišneki gerai turėtum kokia garsia žaidimu kurimo kompanija ir labai malonu jei tavo kūrinys mažiau neštu pelno arba išvis neneštu nes internete paplis esmė ta pati kaip su gamemod'ais žmonės sunkiai dirba darydami parduoda normaliam žmogui o po keliu dienu jau visi serveriai turi ta gm.

Tai galvok ka šneki.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia aš pvž pagal kurėjus šio žaidimo tai tikrai neapsimoka išleis ant PC o tai po keliu savaičiu jau internete siūstis bus galima tai va tik dėl piratu ir nepritariu.

O šeip nežinia ar bus ant to pc nes kolkas jokios informacijos dė PC platformos rockstar nieko nepaskelbė.

O InspecT tu vienintelis ir nusišneki gerai turėtum kokia garsia žaidimu kurimo kompanija ir labai malonu jei tavo kūrinys mažiau neštu pelno arba išvis neneštu nes internete paplis esmė ta pati kaip su gamemod'ais žmonės sunkiai dirba darydami parduoda normaliam žmogui o po keliu dienu jau visi serveriai turi ta gm.

Tai galvok ka šneki.

Tai, kad ir ant konsolių po poros savaičių (Gal net dienų) bus galima atsisiųsti. Pats negalvoji ką šneki... Ant abiejų platformų negalėsi žaisti internetu, nes dar iki šiol GTA IV nėra pilnai nulaužtas MP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.Aleksas., o tai bled aš dabar turėsiu pirkti kokį nors xbox, kad galėčiau pažaisti GTA V?? Man galbūt irgi būtų maloniau, kad jis būtų išleistas ant PC, kad nerikėtų pirkti dar papildomas "dėžes". Ir šaip man asmeniškai žymiai patogiau valdyti yra su klaviatūrą bei pele.

Na gana ginčytis vistiek iš to nieko nepasieksim ateis laikas pamatysim kas bus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir tu teisius InspecT bet va kas būvo su GTA4 buvo tik ant konsoliu o dėl visu nepasitenkinimo liepė GTA4 nuportint tai va.

Jei nebūtų nuportintas tai kažin ar būtų žaidimas ant PC.

Na taip, bet jeigu jie neišleis GTA V ant PC, tai teks vėl portinti dėl nepasitenkinimo žmonių. Vargu ar Rock Star darytu tą pačią klaidą du kartus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...