Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesa. Nereiskia. Bet tai nereiskia kad pirmiau zaidima isleis ant pc. Tai kad baikite cia zliumti.

O aš ir nesakiau, kad žaidimas bus išleistas ant PC ankščiau. :)

Ir taip logiška, kad žaidimus išleidžia ant konsolių ankščiau negu ant PC , kad uždirbtų pinigų nes žino, kad greitai bus nulaužtas, nuhakintas, nucrakintas ir t.t žaidimas ir pinigų nelabai daug užsidirbs ant PC , bet tai nereiškia, kad ant PC jis nebus išleistas. :)

  • Teigiamai 1

❤️

 

O aš ir nesakiau, kad žaidimas bus išleistas ant PC ankščiau. :)

Ir taip logiška, kad žaidimus išleidžia ant konsolių ankščiau negu ant PC , kad uždirbtų pinigų nes žino, kad greitai bus nulaužtas, nuhakintas, nucrakintas ir t.t žaidimas ir pinigų nelabai daug užsidirbs ant PC , bet tai nereiškia, kad ant PC jis nebus išleistas. :)

Uz battlefield 3 uzdirba EA, ir niekas multiplayerio nenulauzia, tad daugelis zliumbia. So nemanykite kad Rockstar games apsauga bus lengvai nulauziama.

  • Teigiamai 2

Uz battlefield 3 uzdirba EA, ir niekas multiplayerio nenulauzia, tad daugelis zliumbia. So nemanykite kad Rockstar games apsauga bus lengvai nulauziama.

Nesakau, kad GTA5 bus lengvai nulaužiamas, o apie multiplayerį nėra kalbos, nes ir taip aišku, kad jį sunkiau nulaužt negu betkokį paprastą SP žaidimą.

  • Teigiamai 1

❤️

 

Daug šansu jog GTA5 bus ant PS4 konsolės tai ir apsaugos bus didesnės.

Na būtų gerai jog nebūtų žaidimo šio ant pc nes toks žaidimas vertas tik konsolėms.

O tau ką trukdo, kad PC vartotojai irgi gaus GTA V? Nė vienas PC naudotojas to niekada nelinkėjo konsolėms :). Matosi, kad pavydi gerų PC turėtojams ir neneik to. :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Is tiesu koks skirtumas, zaidi konsole ar pc. Svarbiausia zaidi. Jei nori Rg isleidzia ant konsoliu, jei nori tada dar ir ant pc. Cia tik zaidimas, o jus pradedat nesamones kresti lyg mazi vaikai ;)

Pff... Tas nusistatymas prieš PC jau yra vaikiškas. Aš tai nieko prieš, kad išleistų ant konsolių. Tik va konsolių naudotojams kažkodėl PC kliūna...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Pff... Tas nusistatymas prieš PC jau yra vaikiškas. Aš tai nieko prieš, kad išleistų ant konsolių. Tik va konsolių naudotojams kažkodėl PC kliūna...

Nusistatymas pries pc? Arba tu nemoki skaityti, arba tu ne taip perskaitei sakini. Baikite elgtis kaip vaikai. Uoj neisleis zaidimo ant pc tai cia nesamones krecia.

Siaip Who Cares. Tagu isleidzia ant pc, arba neisleidzia. Visi zinome kad konsolinius zaidimus visi perka, nes jie nebuna nulauzti. Jei ir buna tai negali neto pasijungti ir su draugais zaisti. Apskritai kad ir kiek siktu tos apsaugos y zaidima ir isleistu gta v, tai vis tiek nulauztu. Man is tiesu nera svarbu ar ant pc isleis, nes as jau ant konsoles uzsisakes zaidima.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...