Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Jai GTA 5 oficiealei ir nebus ant PC, jis bus nulauštas. Jai dar nežinot, tai imanoma su tam tikrom programom žaisti PS2, PSP, Nintendo žaidimus. ( dėl PS3 ar Xbox nežinau )

PS3 ir Xbox 360 neįmanoma, todėl ant PC - niekaip, jeigu jo neišleis...

Redaguota , nario InspecT

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Nulauze is dalies Lan galimybe, nors man vienodai, as turiu legalu gta iv cd key ir nera ko cia man zet :D

Taip, ir aš turiu. Tačiau anksčiau žaisdavau nelegaliai, tačiau jokio malonumo nebuvo, kai prie tavęs ir tavo draugo pasijungia kažkas ir vieną iškickina.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Taip, ir aš turiu. Tačiau anksčiau žaisdavau nelegaliai, tačiau jokio malonumo nebuvo, kai prie tavęs ir tavo draugo pasijungia kažkas ir vieną iškickina.

As kadangi loses tik legalu per LIVE ta gta iv tai nebuvo tokiu nesamoniu mat draugai neturi galingu pc kad paveztu tokius zaidimus.. :D

Anyway dabar apie GTA V.

Kai isleis ant kokios platformos tai ziuresime ar R* isleis ant pc ar neisleis, peticija jau daug kas pasirase kad nori ant pc.

Na manau kad ir jei ir butu tas gta v ant pc ir butu nulauze single player visi vis tiek pirktu pilna versija, del to kad galetu su draugais zaisti, per multiplayer.

As kadangi loses tik legalu per LIVE ta gta iv tai nebuvo tokiu nesamoniu mat draugai neturi galingu pc kad paveztu tokius zaidimus.. :D

Anyway dabar apie GTA V.

Kai isleis ant kokios platformos tai ziuresime ar R* isleis ant pc ar neisleis, peticija jau daug kas pasirase kad nori ant pc.

Na manau kad ir jei ir butu tas gta v ant pc ir butu nulauze single player visi vis tiek pirktu pilna versija, del to kad galetu su draugais zaisti, per multiplayer.

Tai taip :). Be to manau nėra sunku šiek tiek paaukoti pinigų žaidimui, kai R* kuria tokius game ir juos paremti.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...