Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labiausiai įdomu - žaidimo istoriją. Nes jei bus taip pat kaip per GTA - IV, tai bus neįdomus žaidimas. Grafika nuostabu, bet žaisti nebus taip įdomu, kaip GTA:SA.

Tu esi visiškai neteisus nes GTA5 veiksmas kaip sako vyks daugiau už miesto ribu nei pačiam mieste nu ta prasme gamtoj miesteliuose ir panašiai misiju tikrai bus įdomu nes bus 3 veikėjai kurie viska kažka tai darys kitaip.

Kiek supatau iš visko tai dar bus ir gauju rajonai kurios kariaus neveltui yra Screenshot'as kur Franklinas su grandine laiko šuni o tai jau labai panašu kažkas į gaujas + mačiau kur sceenshoto'se yra tai tokie užkampiai visokiausi.

Nu vienu žodžiu GTA5 nuo GTA:IV daug kuom skirsis nemanau ar rasi per GTA IV kokia nors gražia vila su sportinėm mašinom ir pnš.

Vienu žodžiu bus nuostabus žaidimas.

Tai pat sklinda gandai jog tai paskutinioji GTA dalis nes Rockstar jau 15 metu kuria Grand Theft Auto serijos žadimus bet čia tik gandai nežinia kaip čia bus.

Bet youtubei jau sukasi video visokiausi.

  • Teigiamai 2

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Tu esi visiškai neteisus nes GTA5 veiksmas kaip sako vyks daugiau už miesto ribu nei pačiam mieste nu ta prasme gamtoj miesteliuose ir panašiai misiju tikrai bus įdomu nes bus 3 veikėjai kurie viska kažka tai darys kitaip.

Kiek supatau iš visko tai dar bus ir gauju rajonai kurios kariaus neveltui yra Screenshot'as kur Franklinas su grandine laiko šuni o tai jau labai panašu kažkas į gaujas + mačiau kur sceenshoto'se yra tai tokie užkampiai visokiausi.

Nu vienu žodžiu GTA5 nuo GTA:IV daug kuom skirsis nemanau ar rasi per GTA IV kokia nors gražia vila su sportinėm mašinom ir pnš.

Vienu žodžiu bus nuostabus žaidimas.

Tai pat sklinda gandai jog tai paskutinioji GTA dalis nes Rockstar jau 15 metu kuria Grand Theft Auto serijos žadimus bet čia tik gandai nežinia kaip čia bus.

Bet youtubei jau sukasi video visokiausi.

Vargu ar paskutinioji, nes Rock Star yra SandBox žaidimų legendos. Jie tiesiog to nepadarys, nes jie vieninteliai moka sukurti tokius tobulus žaidimus :D

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Na jie daro ilgas pertraukas tarp GTA serijų, tai manau ras kur :D. Galų gale tegul padaro Lietuvoje :D

Arba išvis kosmose :D

Na bet būs žiūrėt kaip čia bus,beto juokina tie kuria skelbė reikalavimus šio žaidimo nors rockstar nepastelbė kad bus ant PC platformos ir apie ja visai negalvoja tai oj būtų juokinga jei neįšleistu ant PC nes Platformos kolkas yra PS3 ir Xbox360 Tai vat o kaip sakiau apie PC neužsimina nieko,bet jaučiu darys ant pc nes jei nepadarys pradės žmonės protestuot kad nėra žaidimo ant PC tai va.

  • Teigiamai 2

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Vis tiek nulaus ant pc, tai kam kurti, vietoi ju as singleplayerio apskritai nemesciau jokios apsaugos, o tik multiplayriui, bei lan galimybei.

Tai, kad SP nulauš tai faktas. Bet MP nenulauš. Sakykim GTA IV dar mp nenulaužė, negali mėgautis žaisdamas, kad ir naudodamas teknogods... Ant PC (Taip pat ir ant konsolių) SP visada buvo galima žaisti nemokamai. :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...