Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vienintelis kas degs, tai esi tu.

Apsiverk.

Dabar kiekvienas šūdinas kompiuteris už ~1200Lt tysia naujausius žaidimus minimum - MEDIUM grafikomis, taigi čia nieko įspudingo reikalavimuose nėra.

Žaidimas nuo BF3 yra pasikeitęs sakyčiau visai nemažai, naujas varikliukas, geresnė grafika, nauji ginklai ir jų naujos galimybės ir t.t. *tik tipinis idiotas sakytų jog ši žaidimo dalis tokia kaip BF3 ir niekuo nepasikeitus*

Kažkas nepatinka? Eikit kapokit savo šūdino "CoD"

Teisingai.

Dabar kiekvienas šūdinas kompiuteris už ~1200Lt tysia naujausius žaidimus minimum - MEDIUM grafikomis, taigi čia nieko įspudingo reikalavimuose nėra.

Žaidimas nuo BF3 yra pasikeitęs sakyčiau visai nemažai, naujas varikliukas, geresnė grafika, nauji ginklai ir jų naujos galimybės ir t.t. *tik tipinis idiotas sakytų jog ši žaidimo dalis tokia kaip BF3 ir niekuo nepasikeitus*

Kažkas nepatinka? Eikit kapokit savo šūdino "CoD"

Tai kuo masikeistus? :D Grafika geresne? :D zinok ne :) Grafika ta pati

fs_pc.png

Tai kuo masikeistus? :D Grafika geresne? :D zinok ne :) Grafika ta pati

Na kai žiūri video 240p kokybė... Gal taip ir atrodo.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Veiktu ant:

RAM: 4GB

CPU: 2.4Ghz

Vaizdo korta: NVidia GeForce 610M 1GB

procesorius: Intel inside core i3

HDD: 500GB

OS: Windows 7

PC Modelis: Asus X55VD

????

Redaguota , nario NeptunasLTU

Veiktu ant:

RAM: 4GB

CPU: 2.4Ghz

Vaizdo korta: NVidia GeForce 610M 1GB

procesorius: Intel inside core i3

HDD: 500GB

OS: Windows 7

PC Modelis: Asus X55VD

????

Ant "LOW" turėtų veikti.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Prie kokios prieigos tavo ta machinima turi niekam neįdomu...

Tai tu jauti kad sudus sneki? 240p? Video ziureti ? Pagal youtube video spresti apie game? :DDDDD

Atsisiusk pati video is normaliu site kur video 3 min uziima 3 GB Blue ray formatu. Realiu formatu,. Kaip buvo nufilmuotas. Nes Youtube video padaro 30 FPS. 2x sumazina viska. IR tu man aiskini kad is youtube video kazka galima pasakyt apie game? :D Juokdarys.

  • Neigiamai 2
fs_pc.png

(redaguota)

Tai tu jauti kad sudus sneki? 240p? Video ziureti ? Pagal youtube video spresti apie game? :DDDDD

Atsisiusk pati video is normaliu site kur video 3 min uziima 3 GB Blue ray formatu. Realiu formatu,. Kaip buvo nufilmuotas. Nes Youtube video padaro 30 FPS. 2x sumazina viska. IR tu man aiskini kad is youtube video kazka galima pasakyt apie game? :DJuokdarys.

Sakė neidomu nieko nežinai nesamones rašai nusipirk bf3 premium leis testuoti bf4 betą ir apsiverk neverkdamas. SAKĖĖ NEIDOMŲŲŲ KĄĄ TŲŲ ČIĄĄ ŠNEKĮĮĮ - gal nors taip atkreipsi dėmesi. Nes matos biški paplaukes. sako juokdarys - tu irgi :)

Redaguota , nario nQw_Boy

Tai tu jauti kad sudus sneki? 240p? Video ziureti ? Pagal youtube video spresti apie game? :DDDDD

Atsisiusk pati video is normaliu site kur video 3 min uziima 3 GB Blue ray formatu. Realiu formatu,. Kaip buvo nufilmuotas. Nes Youtube video padaro 30 FPS. 2x sumazina viska. IR tu man aiskini kad is youtube video kazka galima pasakyt apie game? :D Juokdarys.

Tylėk žąsine, tavo nuomonė niekam neidomi. :)

Tavo tai *Myliu SuperGames.lt* labai idomi. :D Sako zasine tokius kaip tu *Myliu SuperGames.lt* i siena dauzau

ČIa cituoju ne šitą pranešimą bet nesvarbu. Sakai dirbi Mashinima ? Kad dedi jų intro tai nereiškia kad dirbi pas juos. Nors jei ir teigi kad dirbi kokio velnio sėdi TGN networke ?

Ir jūsų diskusija apie kompiuterio resursus tai juokinga :D, eikit tevų paprašykit kad naują pc nupirktu, tada papasakok kokį dar geresni turi. Apgailėtina.

game1.gif

ČIa cituoju ne šitą pranešimą bet nesvarbu. Sakai dirbi Mashinima ? Kad dedi jų intro tai nereiškia kad dirbi pas juos. Nors jei ir teigi kad dirbi kokio velnio sėdi TGN networke ?

Ir jūsų diskusija apie kompiuterio resursus tai juokinga :D, eikit tevų paprašykit kad naują pc nupirktu, tada papasakok kokį dar geresni turi. Apgailėtina.

Social blade sherlockai atsinaujina kas menesy jeigu ponas nezinot.

fs_pc.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...