Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesiteisink babčiaras čia tėma aina apie bf4 o ne apie crysis 3 man neša ir nepavydėk. Teršia čhatą.

Pavydet ko? Tokio intelekto Kaip tu? + nebek nuo klausymo pasakyk savo gi monitoriaus raiska bei refresh rate. Na jeigu jau netingi numesk visa detalia informacija gudruoli. Tu vienas is tu kuris kai kitas turi pc ir nori suzinot apie pc sako Kiek pas tave ramu. Tersiu chata? Tavo durna galva tersia chata. Nesu mates tokio idio.to kaip tu kuris is BF4 SP sprendzia apie game nei ten suppresor nerodo nei kitu ivairoviu kaip destruction apsvietimas nesimato animacijos nesimato nieko BF3.5 galima sakyt Gulfas pakeistas i lauzaviete. Nieko naujo. Ir tu sakai kad tipo geresnis uz BF3 Kuo. Argumentuok kuo. Nauju varykliu? Frosbite 2 nebuvo pilnai isnaudotas ant BF3 Sitas taipogi nebus. Ka jie gero idejo i ta BF4. Visas BF3 Forumas mirga del Ruskisko helio. Defektu. Ir vel ji idejo? Sakysi pataise? NUo kada galima pasaisyt daigta jo nepakeitus? Defektas vienas to heli yra. RATAI! Kiek maciau tiek trailer tiek LIVE . Ratai liko. Apsivetimas toks pat. Saules nesutvarke kaip privalejo. Animacijos senos. Bullet Dropas senas. Noobtube vel bus. M1A16 Overpowered like allways Ka tu vapse ismanai gudruoli. Turbut net nezaides MP BF3 NE CRACKINTO. O SP grauzi kuris 1000% skiriasi nuo MP.

fs_pc.png

Pavydet ko? Tokio intelekto Kaip tu? + nebek nuo klausymo pasakyk savo gi monitoriaus raiska bei refresh rate. Na jeigu jau netingi numesk visa detalia informacija gudruoli. Tu vienas is tu kuris kai kitas turi pc ir nori suzinot apie pc sako Kiek pas tave ramu. Tersiu chata? Tavo durna galva tersia chata. Nesu mates tokio idio.to kaip tu kuris is BF4 SP sprendzia apie game nei ten suppresor nerodo nei kitu ivairoviu kaip destruction apsvietimas nesimato animacijos nesimato nieko BF3.5 galima sakyt Gulfas pakeistas i lauzaviete. Nieko naujo. Ir tu sakai kad tipo geresnis uz BF3 Kuo. Argumentuok kuo. Nauju varykliu? Frosbite 2 nebuvo pilnai isnaudotas ant BF3 Sitas taipogi nebus. Ka jie gero idejo i ta BF4. Visas BF3 Forumas mirga del Ruskisko helio. Defektu. Ir vel ji idejo? Sakysi pataise? NUo kada galima pasaisyt daigta jo nepakeitus? Defektas vienas to heli yra. RATAI! Kiek maciau tiek trailer tiek LIVE . Ratai liko. Apsivetimas toks pat. Saules nesutvarke kaip privalejo. Animacijos senos. Bullet Dropas senas. Noobtube vel bus. M1A16 Overpowered like allways Ka tu vapse ismanai gudruoli. Turbut net nezaides MP BF3 NE CRACKINTO. O SP grauzi kuris 1000% skiriasi nuo MP.

Dėkit BAN jam ant forumo FreePost'us deda užkniso jis mane.

(redaguota)

Dabar kiekvienas šūdinas kompiuteris už ~1200Lt tysia naujausius žaidimus minimum - MEDIUM grafikomis, taigi čia nieko įspudingo reikalavimuose nėra.

Žaidimas nuo BF3 yra pasikeitęs sakyčiau visai nemažai, naujas varikliukas, geresnė grafika, nauji ginklai ir jų naujos galimybės ir t.t. *tik tipinis idiotas sakytų jog ši žaidimo dalis tokia kaip BF3 ir niekuo nepasikeitus*

Kažkas nepatinka? Eikit kapokit savo šūdino "CoD"

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 2

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...