Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš tikrųjų gerai pamąsčius tai jeigu nori turėti ne vieną ir ne du žaidimus ant XBOX naujesnius ir tokius geresnius, bei žaisti ONLINE, tai sudėjus tų žaidimų kainą gautųsi panašiai kaip naujas kompiuteris, nes tarkim turint 15 naujų žaidimų ir skaičiuojant tarkim 1 žaidimas 100 litų tai 15-ai žaidimų po 100 gaunasi 1500lt, bet aišku ne visi žaidimai kainuoja 100 litų, o daugiau, pavyzdžiui FIFA 13 SOFTEX.LT puslapyje (nereklamuoju) kainuoja 190.00LT , paėmus kitokį žaidimą, pavyzdžiui FORZA HORIZON, tam pačiam puslapy jis kainuoja 160.00LT , tai va norint turėti FIFA 13 ir FORZA HORIZON jau pasidėk 400LT drąsiai.

Aišku, konsolės brangiau išeina, bet bent jau skųstis nereikia dėl įvairių striginėjimų ar panašiai, aš tarkim turiu XBOX ir turiu ne vieną žaidimą, bet gyvenu Anglijoje, ir čia žaidimai pigiau išeina.

Na nežinau pvz GTA IV ant xbox turiu, tai man kažkaip pasitaiko labai didelių FPS drop.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Temos antraštė labai netiksli. GTA V Reikalavimai Tikslus Numanomi turėtų būti. O dėl išleidimo ant PC platformos niekas nėra aišku. Nors ir išleistu ant PC platformos turėtumeme laukti vėl apie pusę metų. Tai yra jei GTA 5 pasirodys ant pc jį pamatysime 2013 pabaigoje, 2014 pradžioje.

Gali buti kad neisleis ant pc, o gal dar gali buti kad gta v reikalavimai bus panasus kaip max payne 3.

Žiūriu čia visi taip džiaugiasi, kad paveš. Arba kiti ir verkia, kad nepaveš. Gi jūs palaukit, čia nėra tikri reikalavimai, čia tik kažkas bandė atspėti... RockStar dar net nepaskelbė, kad ant PC bus....

geriausia grafika, ir beveik naujausi gta serija buvo isleidziama ant personaliniu kompiuteriu (isskyrus tas nesamones kurios buvo isleistos ant ps2, iphone telams.) Tad anksciau ar veliau vis tiek isleis ant pc ta gta v.

geriausia grafika, ir beveik naujausi gta serija buvo isleidziama ant personaliniu kompiuteriu (isskyrus tas nesamones kurios buvo isleistos ant ps2, iphone telams.) Tad anksciau ar veliau vis tiek isleis ant pc ta gta v.

Tai žinoma :). Tiesiog sakau, kad šie reikalavimai yra visiška nesąmonė :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...